reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Medea nigdy w życiu nie założyłam Kubusiowi więcej niż jedne skarpetki na rajstopki.:no:
W rajstopkach,skarpetkach i butkach już miał nóżki spocone .
:szok::-D:-D:-D
Co ty chcesz z niego bałwanka zrobić ? :-D:-D:-D
On jest jeszcze malutki i w wózku będzie jeździł.
Nie zdąży Ci zmarznąć ,przecież jeszcze śpiwór zakładasz do wózka i pokrowiec.:rofl2::rofl2:
Mój Kubuś grudniowy jest i pamiętam ,że na roczek to 21 nosił.
Z każdym rokiem butki mu na ogół 2 numery trzeba większe kupować.:tak:
W tym roku adidaski to 34 ,ale zimowe to już będą 35 na pewno :szok::szok::szok::-):-).
 
reklama
Iwcik gadasz ze jak bez nogi:-D:-D:-D

AS faktycznie nie watre zapamietania:baffled:

Medeuska tyle warstw na noge:szok::szok:Ja zakladalam frotowe rajstopki i na to kozaka. Wez no nie szzalej z grubymi skarpetami, rajstopami i kozakiem bo nogi dziecku zepsujesz:szok::szok: Kazda ubiera jak uwaza ale nie przesadzajmy.Moja biega od dwoch zim i nigdy jej tylu warstw nie ubralam.Poztym kozaki maja kozuszek w srodku nie jeden raz Laura miala nozki spocone:baffled:A zeszla zima byla ostra.Mamusiu nie szalej ja cie prosze;-);-);-)


A mnie odwiedzila kolezanka z corka i przywiozla ciasto truskawkowe :))Dziewczyny fajnie sie bawily.Laura juz po kolacji w lozku:rofl2:ide bajke przeczytac i wracam
 
My wlasnie przyszlismy ze spacerku spotkalam kumpele i troche sie zasiedzialam i zagadalam z nia:-):-)
Emily wlasnie je kolacje a mamusia myk na kompa:-D:-D

Medea dziewczyny maja racje nie przesadzaj tak z tymi rajstopami i skarpetami:szok::szok:
ja w tamtym roku zakladalam tylko rajstopy bez skarpetek a co dopiero jeszcze dwoch par skarpet:szok::szok: a Emily rok temu juz mi chodzila

Iwcik wspolczuje choroby Maksymiliana mam nadzieje ze szybko mu przejdzie:tak::tak:
 
ja bylam na chwile u znajomej i dieciaki nie chcialy sie tam bawic:no::szok:Wiktoria to mi plakala ze chce do domu:szok:Teraz koncza jesc kolacyjke i juz jest git:tak:Jeszcze troszke i bedzie mycie i pojda do wyrek:tak::tak::tak:

Ja moim tez nigdy nie zalozylam 2 par skarpet na rajstopy:szok::szok::szok:Baa,chyba nawet nie zdarzylo mi sie zalozyc jednej pary skarpet bo przeciez w zimowych bucikach jest naprawde cieplo,a poza tym takei dziecko nie chodzi caly dzien po mrozie zeby mogly Jemu stopki zmarznac:no::no::no:A przepocenie nozek nie jest za fajne:no::no::no::no:
 
hejka babeczki

zaraz się kłade do łzka bo padam na twarz.oczy mi się już same zamykają.


dzis s się wkurzyłam,musiałam leceć z Oliwką do lekarza.
odbieralimsymoliwkę z przedszkoa i Pani powiedziaął ze jedna dziewczynka przycięła Oliwce palce drzwiami.

przycięła to malo powiedziane na jednym palcu wyskoczył duży krwiak,taka duża czarna góla,szybko do lekarza,Oliwka dostaął maść z antybiotykiem i w piątek na kontrlę.ale okropnie to wygląda :no::no::no::no::no:
 
Meduska nie ubieraj mu aż tyle :tak: ja miałam tak ciepłe buty dla Kuby na zimę że tylko w rajtuzach chodził :tak: a teraz na zimę chyba będę musiała mu kupić 24 jak nie 25 :sorry2: noga mu szybko rośnie :tak:
As to super że aż tyle prowadzimy :-D oby tak dalej ;-):tak: no i widziałam dziewczyny wkleiły inne zdjęcie :tak:

Witam wieczorem. Ja tylko na chwilkę :tak: Kuba ogląda bajkę i zaraz kładę go spać bo chodzi jakiś już do tyłu i zaczyna mame drażnić :dry: no i zaraz będzie poszukiwanie smoczka :sorry2: mam nadzieję że na dnie zabawek nie leży ;-) a mi się coś spać chce :baffled: ta pogoda jest dobijająca :sorry2: jutro podobno ma u mnie padać to niech pada ale po południu bo rano muszę iść do sklepu :sorry2: lenia mam że szok już drugi dzień do sklepu się wybieram i się wybrać nie mogę :baffled: dzisiaj mój film dziennik bridget jones już tyle razy to oglądałam ale jakoś mi się nie znudził :-D ostatnio mam wrażenie jakby mi jakieś myszy chodziły po domu bo co chwilę słychać jakby coś gryzły jak tapetę :sorry2: mam nadzieję że to tylko z bloku takie odgłosy idą :tak: idę coś zjeść i Kubę kładę spać :tak: do jutra dziewczynki :-)
 
hej mamuski wieczorkiem.:-)
moje dzieci juz spia,m kapie krystiana a ja ogladam na wspólnej.plecy troszke lepiej mam nadzieje ze sie dzis wyspie i ze jutro już mnie bolec nie beda.:tak:
z m dalej ciche dni ciekawa jestem jak długo to jeszcze bedzie trwało.ale ja tym razem nie:no: odpuszcze a ja z tych upartych osób jestem.;-):tak:

spokojnej nocki babeczki.

as-kochana,dzieki za rade jak mnie jutro beda bolec te plecy to kupie ta masc.:tak:

wiki-witaj,dawno cie nie było.
co tam u was?jak dzieciaki?

myszunia-zdrowia dla piotrusia.:tak:
 
hejka babeczki

zaraz się kłade do łzka bo padam na twarz.oczy mi się już same zamykają.


dzis s się wkurzyłam,musiałam leceć z Oliwką do lekarza.
odbieralimsymoliwkę z przedszkoa i Pani powiedziaął ze jedna dziewczynka przycięła Oliwce palce drzwiami.

przycięła to malo powiedziane na jednym palcu wyskoczył duży krwiak,taka duża czarna góla,szybko do lekarza,Oliwka dostaął maść z antybiotykiem i w piątek na kontrlę.ale okropnie to wygląda :no::no::no::no::no:
Oj to musi bolec biedna Olwika oby szybko jej to zeszło
Meduska nie ubieraj mu aż tyle :tak: ja miałam tak ciepłe buty dla Kuby na zimę że tylko w rajtuzach chodził :tak: a teraz na zimę chyba będę musiała mu kupić 24 jak nie 25 :sorry2: noga mu szybko rośnie :tak:
As to super że aż tyle prowadzimy :-D oby tak dalej ;-):tak: no i widziałam dziewczyny wkleiły inne zdjęcie :tak:

Witam wieczorem. Ja tylko na chwilkę :tak: Kuba ogląda bajkę i zaraz kładę go spać bo chodzi jakiś już do tyłu i zaczyna mame drażnić :dry: no i zaraz będzie poszukiwanie smoczka :sorry2: mam nadzieję że na dnie zabawek nie leży ;-) a mi się coś spać chce :baffled: ta pogoda jest dobijająca :sorry2: jutro podobno ma u mnie padać to niech pada ale po południu bo rano muszę iść do sklepu :sorry2: lenia mam że szok już drugi dzień do sklepu się wybieram i się wybrać nie mogę :baffled: dzisiaj mój film dziennik bridget jones już tyle razy to oglądałam ale jakoś mi się nie znudził :-D ostatnio mam wrażenie jakby mi jakieś myszy chodziły po domu bo co chwilę słychać jakby coś gryzły jak tapetę :sorry2: mam nadzieję że to tylko z bloku takie odgłosy idą :tak: idę coś zjeść i Kubę kładę spać :tak: do jutra dziewczynki :-)
Myszy powiadasz no oby to tylko z bloku odgłosy ale zawsze mozesz sprawdzic czy gdzies dziurki nie ma

No i wita wieczorkiem Martynka juz spi Kamilek też a ja mam czas dla siebie i zamiast uczyc sie pytan na pawko to szukam przepisów jakichs fajnych zeby sobie do zeszytu wpisac



Czesc Lidka no nie było mnie jakkos tak wyszło a u nas spokojnie Martynka juz spi w swojim pokoiku Kamilek bez pampka chodzi i juz sie dogadac z nim idzie wszystko mówi i wytłumaczy co chce nauczył sie też po schodach chodzic a mamy ich sporo no to takie sukcesy nasze a tak to ok mąż pojechał wczoraj był na tydzien i znowu pojechał moze za 3 tyg wróci
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ja sie po prostu nie wyrabiam:zawstydzona/y::-p:sorry2:
tutaj wszystko nadrobic , na mamach z irlandii, na mamuskowo , na majowkach, na dodatek na innych portalach wciaz zachecam do oddawania glosow , do tego bola mnie plecy mam mdlosci i biegajacego malego urwisa co nie daje mi odpoczac:rofl2:
urwanie glowy....

ale chociaz wpadam na chwile zameldowac ze jeszcze zyje:-p hihihino i nadrabiam nadrabiam...
 
Do góry