reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ellooo

Ludu jakie boskie wiadomosci same pozytywy: mebelki, dzieci zadowolone w przedszkolach, mamusie w dobrych nastrojach.No miodzi kobiety!! Jest bosko:-)


Ja wczoraj poczytalam ale nie mialam juz sil na pisanie
Przedwczoraj bylam z Laura i kuzynka w parku.Szlam z wozkiem i jakos noga mi sie podwinela nie wywinelam orla bo sie wozka trzymalam ale do dzis boli mnie srodstopie:baffled:Nadwyrezylam stopke:-( da sie chodzi ale boli:nerd:

Wczoraj nigdzie sie nie wybralam.PO przedszkolu wzielam sie z Laura za robienie babeczek.Wyszly pyszne bo ani jedna nie zostala.Logolino odloze na jutro w sumie dzis nie mam planow ale znajoma z synem tez chciala jechac wiec lepiej z kims niz samemu.A noz wieled wiecej bab sie zbierze:-D:-D I tu apel do Agnieszki- reflektujesz w czwartek?
Popoludniu kolo 16 bylam u znajomej ktorej syn chodzi z Laura do przedszkola dzis bylo Lali latwo zostac bo podszedl Patryk i Mara- jej nowa kolezanka:tak:
Dzis nawet w domu nie plakala.Strasznie mnie to cieszy ale nie wiem czy tak bedzie dlugo.TRzymajcie kciuki za Laure a ja potrzymam za Wasze pociechy:tak:

Ide zaglosowac
 
reklama
Witam i ja
Wlasnie konczymy sniadanko i pojade z mlodymi na szybkie zakupki:tak::tak::tak:bo o 12;25 trzeba Dominika odebrac:-)
Mam mega lenia a wypadaloby posprzatac chatke
Na dworze zimno i wieje jak cholera:no::no::no:dobrze ze chociaz slonce zaczyna sie przebijac:tak:

Glosik oczywiscie oddany:tak::tak::tak:
 
Dzien Dobry
No to jestem i przyznam sie ze nic nie czytalam bo czas mnie goni:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Emily zostala bez problemu dala buziaka i poszla sie bawic:tak::tak:
ciekawa jestem co Panie beda potem mowily czy jej sie czasem nie odwidzialo
ale rano jak ja obudzilam to odrazu mowila ze idzie sie z dziecmi bawic
Dzis duzo dzieciaczkow plakalo a mamy razem z nimi az mi ich szkoda bylo:-:)-(

Dobra uciekam bo m mnie goni bo jestesmy umowieni do znajomych na sniadanko:tak::tak:
 
Mam chwilkę wolnego to znów zajrzałam.
Ech niby dzień jak co dzień a jednak ... inny.

Wstałam jak zwykle 6.30 ,bo z małym do szkoły.
Byłam już w warsztacie po autko.
na zakupach.
Wyjątkowo zjadłam śniadanie :szok::szok::szok:.
Dekoruję Kubusiowi pokój ;-):-):-)
Już nieco obrobiłam się w domu i nadal siedzę i myślę ,gdzie jeszcze zaklikać w sprawie Ani.:tak:;-):-):-)
Mamy już ponad 300 głosów przewagi.:-D:-D:-D:-D
 
Glosowalam i juz jest 1812 glosow jupiiiii


Agnieszka super ze Emila tak bez problemu zostala i niech juz jej tak zostanie a Ty nie kracz:-D:-D Widok placzacego dziecka zaciska gardlo nawet jak placze obce:-( Biednbe dzieciaczki i mamuski- te mamusie to bardzie sie stresuja niz dzieci:baffled:

Dowikla ja juz zakupki zrobilam po drodze z przedszkola:-D:-D Pogoda do niczego wiec trza w domu siedziec:-D:-D

Joanna polska rzeczywistosc jedni zarabiaja ma miesiac 600zl a drugi 3000zl:baffled: TRzymam kciuki za nowa prace

Patrysia dzis obie wstalysmy o jednakowej porze:-)


ide na sniadanko bo juz gotowe
 
Mam chwilkę wolnego to znów zajrzałam.
Ech niby dzień jak co dzień a jednak ... inny.

Wstałam jak zwykle 6.30 ,bo z małym do szkoły.
Byłam już w warsztacie po autko.
na zakupach.
Wyjątkowo zjadłam śniadanie :szok::szok::szok:.
Dekoruję Kubusiowi pokój ;-):-):-)
Już nieco obrobiłam się w domu i nadal siedzę i myślę ,gdzie jeszcze zaklikać w sprawie Ani.:tak:;-):-):-)
Mamy już ponad 300 głosów przewagi.:-D:-D:-D:-D
a co konkretnie robisz Kubusiowi w pokoju?

anka hehe widzisz jak my na siebie dzialamy :D
 
a ja sie powoli biore za sprzątanie.... a tak mnie sie nie chce jakiś leń mnie dopadl dzisiaj:hmm::hmm::hmm::hmm:
ja napisałam do dziewczyn z forum kobiet o Ani.... Mam nadzieje że pomoga :tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny jest już odpowiedź od organizatorów konkursu
Mebli VOX.:tak::-):-)
Polusia dostała maila


dziewczyny to mail jaki dostałam własnie od mebli vox :
Przeczytałem początek wątku forum.

Rozmawiałem z Prezesem Meble Vox, i jest szansa na wspólną akcję Babyboom /
Meble Vox / Forumowicze zaangażowani w akcję...

Pomyślimy jak to może wyglądać.
Będziemy w kontakcie.



Maciej Syroczyński

email&social marketing
Meble Vox
Grupa kapitalowa VOX

słuchajcie zapoczątkowałyśmy coś wspaniałego :)

Jak się cieszę :-D:-D:-D:-D
 
Do góry