reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczynki wklejam najnowsze wieści od polusi.
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

Yupppiii ,ale super :-D:-D:-D
As jesteś genialna !!!!!!!!!!
 
reklama
Witam,

Ja tylko na chwilkę, jakaś ostatnio chodzę z głową w chmurach :sorry2:

Kamcia ja wkleiłam jeszcze na Legia Live ,bo tu jakiś kibic Wisły Kraków nam mocno zagraża.:crazy::crazy::crazy:
Kamcia widzę,że Ty maleństwo pod serduchem nosisz.
Moje gratulacje kochana.
Albo się nie chwaliłaś,albo przeoczyłam.

Puściłam link do znajomej grupy zagorzałych Legionistów :-D:-D:-D


Pozdrowionka :-)
 
O spięciach nic mi nie mów. a jesli o gościa chodzi, to zbierają tez w szczytnym celu.

Zjadłam śniadanie, moze wstawię na kawę??
A obiecałam sobie dziś nie zmarnowac dnia, hmmmm
Ja też już wyjątkowo po śniadanku.
hihi Nie marnuję dnia ,myślę gdzie jeszcze napisać w sprawie ani.
Zastanawiam się nad TVN ,bo mam tam wtyczkę.:sorry2::sorry2::sorry2:

witam :-)
Dzieciaki w szkole Gabi w przedszkolu mąz w pracy luzik mam :-D nie mogę ostatnio dospać :tak: pózno wracam z pracy a wczesnie wstaje :tak: nie moge sie przestawić
idę poczytac co u Was :tak:
Witaj Asiu.
Fajnie,że zajrzałaś.
Pisz więcej co u Ciebie.

super a bylam glosoac przed chwila juz na 1 jestesmy;-)
1724 glosy jak bylam
:tak::tak::tak:

As córusia mamusi i ambitna jak ta lala
oby jej się wszystko udało jak sobie zaplanowała
mi jak tato powiedział kiedys e mnie do Oxfordu wysle to ja glupia ryczalam jak bobr "bo nie chce" a teraz zaluje jak nie wiem co:sorry2:
no trudno tak juz wyszlo i moje ambicje zamieniłam na wyjazd dorobkowy do anglii a pozniej juz zycie rodzinne
ale mam nadzieje ze jak sie mala urodzi to uda mi sie jakies studia zrobic:tak::tak:
i w koncu uzupełnic moja edukacje:tak::tak:
a co do cierpliwosci kochana super ja bym chyba z siebie wyszla albo juz dawno zabrala mu talerz:tak::tak:


hej dziopki
mlody baje oglada a ja na bb
juz po sniadanku zaraz a robotke sie wziasc trza nadrobic co by sie do piatku wyrobic i weekend miec wolny:tak::tak:
dzis kuzynke Darka na cc wzieli miala termin tak jak ja ale ze ona nie moze naturalnie wiec juz 3 cc bedzie miec :tak::tak::tak:
tak wiec czekam na wiesci
i jak sie dowiedzialam bedziemy miec kolejny wozek
D kuzyn swoj stary chcial oddac komus albo wyrzucic wiec ciocia powiedziala ze nam przysle:tak::tak:
on go kupil za 2500 i jedno dziecko w nim obwozil bo teraz drugie to musial nowy kupic:sorry2::sorry2:
jak sie ma za duzo kasy ...
od nadmiaru nic nam sie nie stanie:tak:
Kochana od nadmiaru głowa nie boli.:no::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziewczynki to do polusi facet z VOX zadzwonił,nie do mnie.
Ja tylko rozszerzam grono ewentualnych klikających.
Oto ostatnie moje posunięcie :-D:-D:-D
Dziewczynki dałam jeszcze info na forum gry Wolni farmerzy .:tak::tak::tak::tak:
Tam gra 18.607 osób.:-D:-D:-D:-D
Wśród nich jestem ja od kilku miesięcy :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

Co do kibica Wisły Kraków.
tak jak pisałam wcześniej on zbiera na kolegę,który od ponad 10 lat nie chodzi ,bo skoczył na główkę do wody.:szok::no::-:)-(
Przykra sprawa.
Do tego to nie pierwsza ich taka akcja .:no::baffled:

Myślę,że kibice po większości teraz są w pracy i głosy na niego zaczną spływać dopiero po południu.:baffled::baffled::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ja też już wyjątkowo po śniadanku.
hihi Nie marnuję dnia ,myślę gdzie jeszcze napisać w sprawie ani.
Zastanawiam się nad TVN ,bo mam tam wtyczkę.:sorry2::sorry2::sorry2:


Witaj Asiu.
Fajnie,że zajrzałaś.
Pisz więcej co u Ciebie.


Kochana od nadmiaru głowa nie boli.:no::laugh2::laugh2::laugh2:

Dziewczynki to do polusi facet z VOX zadzwonił,nie do mnie.
Ja tylko rozszerzam grono ewentualnych klikających.
Oto ostatnie moje posunięcie :-D:-D:-D
Dziewczynki dałam jeszcze info na forum gry Wolni farmerzy .:tak::tak::tak::tak:
Tam gra 18.607 osób.:-D:-D:-D:-D
Wśród nich jestem ja od kilku miesięcy :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

Co do kibica Wisły Kraków.
tak jak pisałam wcześniej on zbiera na kolegę,który od ponad 10 lat nie chodzi ,bo skoczył na główkę do wody.:szok::no::-:)-(
Przykra sprawa.
Do tego to nie pierwsza ich taka akcja .:no::baffled:

Myślę,że kibice po większości teraz są w pracy i głosy na niego zaczną spływać dopiero po południu.:baffled::baffled::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja też tam gram na wolnych farmerach :)
 
natalineczka - no szkoda ze nie podpisal, wredzielec jeden, no szkoda slow na tych ludzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

justa dzieki wielkie! no a z play'em to u nas bylo podobnie przestawialismy kompa gdzie sie da, juz byl w kuchni pokoju Sewka
u nas w pokoju i wszedzie daremny zasieg... :no::no: ehh szkoda gadac ja to bym sie przerzucila na rybnet. Fajnie nam chodzil u tesciowej albo i netie moja mama ma i
sobie chwali.:tak::tak:

myszunia mowilas o robaku w jedzonku, moja znajoma jak otwarla puszke z salatka szwedzka to byl tam papieros ale nie caly a spalony normloanie pet :baffled::baffled::szok::szok:

patrycja no to pozazdroscic... u nas niestety kiepsko z zasiegiem, zdrowka zycze:tak:

anka no popatrz jaka Lali juz duza, do przedszkola, a pewnie nie plakala z tego powodu ze ta dziewczynka ja przytulila w przedszkolu duzy wplyw na dzieci maja... dzieci:sorry2::tak::-)

mamaola - u nas nawet wczoraj jak bylo cieplo na dworze to grzali az sie zdziwilam bo jak wczesniej bylo zimno jak nie wiem to nie grzali.. nie wiem:baffled:

A&E e no to fajnie jak nie pakala, ale u nas tez fajnie sie bawila z Sewkiem:tak:, no z ciuchami to Twoj nalog:laugh2:

As ja kochana juz Ci dawno mowilam ze Ty genialna nad genialne:tak::tak::tak::tak::tak:, a Klaudia widzisz postawila Cie pod murem, no coz chyba nie masz juz nic do gadania :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a co do Kuby to i tak zawsze spokojna bylas;-)
no a co do Ani to super wiesci - ale bedzie szczesliwa!:laugh2::laugh2::laugh2:

witam
troche nadrobilam,
kurcze znow mamy 1 miejsce... fajnie!
ja jzu wstalam o 7:30
mam juz wysprzatane, za niedlugo m przyjdzie z pracy
potem znajoma z dziecmi
Sewek oglada teraz bajki na Tvp 1, Niki sobie lezy...
za oknem nijako...
ide sobi klawe zrobic bo jeszcze nie pilam, Sewek to jzu drugie sniadanie zjadl :sorry2::sorry2:
 
reklama
AS co u mnie ?hm ? szukałam innej pracy ale na razie nie wypaliło a poztym nie chcą mnie puscic a najbardziej wkurza mnie to ze nie ma całego etatu :wściekła/y:mielismy problem z samochodem urlop mialm ale przeszedl Gabi chodiz do przedszkoal 2 dni byla w domu bo jakis katar ja dopadl i zesikała sie n ałozko :szok: ale to dlatego ze zmarzla bo w domu zimno ale dzis ja zaprowadzilam Wojtek na razie sie w miare dobrze zachowuje odkłada kieszonkowe na wycieczke do Warszawy Zuzia zadowolona bo ogólnie lubi szkołe Mąż zmieniła prace wczoraj bylismy u jego porzedniego pracodawcuy po pieniądze a dla mnie szokiem bylo to ze moj mąz zarobił tyle prze 10 dni w nowej pracy co ja przez caly miesiąc :szok::szok: a tak to dzien jak co dzien
 
Ostatnia edycja:
Do góry