reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Kamcia ja wkleiłam jeszcze na Legia Live ,bo tu jakiś kibic Wisły Kraków nam mocno zagraża.:crazy::crazy::crazy:
Kamcia widzę,że Ty maleństwo pod serduchem nosisz.
Moje gratulacje kochana.
Albo się nie chwaliłaś,albo przeoczyłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiem wiem kochana juz wszystko doczytalam....:tak:
po prostu wpadlam z imprezy i nie czytalam prawie nic :-p tylko tak na szybko wszystko ;-)
ja juz dodalam na FB i na sledzika dzisiaj.,... brakuje nam 60 glosow mam nadzieje ze sie uda



chwalilam sie i przeoczylas:-D dziekuje
nowinka dla was...

jestem w ciazy
a termin na 3 maja...
juuuuuuuuupiiiiiii
jestem przeszczesliwa,

nie moglismy sie juz doczekac tej ciazy :-)





Kerna moje gratulacje :-)
 
Hej hej hej, witają Was chorowitka, hehe

A&E witaj kochana, zagladaj do nas i pisz jak najczęściej.

Euphoria, ale to szkoła, czy przedszkole, no bo dla mnei troszku poroniony pomysł 3-latak do szkoły posyłąc. Co kraj to inne dziwactwa:-D


noo baaaa... Bierz go, wykorzystaj niecnie.:-p

ale o co chodzi? :unsure::unsure::unsure::oo2:
Chyba jednak odpuszczę, o ile Ty się zgadzasz, nie wiątpię co MÓJ Na to, hehehehehe
O akcji dla Ani na pewno słyszałaś. Zdjęcie , na które głosujemy jest nadal nie zgodne z regulaminem. Musi być na zdjęciu Ktoś z kartonem a w kartonie jego np hobby. A tu mamy karton i w nim wszystko. To za mało.

Z tego waszego pakowania plecaków sikam dziewczyny:-D


Luna to trzeba wejść na forum tam do dziewczyn i napisać co i jak :tak: ale z tego co widziałam na tej stronie to są też same pudełka :tak: ale lepiej nie ryzykować :tak:
Ta informacja wyszła od Polusi właśnie w tamtym wątku. Napisałąm co myślę, jeszcze nie by lam co ona na to.


Lunka już tak na różowo nie musiałaś pisać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
:rofl2::rofl2::rofl2:
To Cię Klaudia zaczopiła. też by mi szczęka pewnie opadła na kolana, no ale co zrobisz? W dobrą stonę idzie dziewczyna.








Agnes mam nadzieję, ze już tak zostanie. Co dziń coraz lepsze wieści!!! Super!!!


No proszę, aż się wzruszyłam. Tylko kurde spadłyśmy na drugie miejsce:angry::angry::angry:


Wstałam skoro świt, kaszel pospac nie dał, młoda wpadła do mnei pod kołderkę i zanim przyłożył głowe do poduszki znów spała. Słoneczko widze świeci, ale zimno w dom jak nie iwem, jak tu zdrowieć? Młod aisę rozkopała nad ranem i zmarznięta przyszła, wrrrrrr.

Wczorajz teściową się pokłuciłąm. A włąściewie to kłotnia nie była, ale sie obraziła, jak to u niej w zwyczaju. Niech sie leczy ta kobieta, na prawdę.
 
hej dziewczyny....

nosz ku*...a mamy drugie miejsce bo ten fan wisły sie wgramolił......boshe co za kraj.......ja nadal nie w sosie a nawet gorzej wczoraj było spięcie nr 2.....
 
O spięciach nic mi nie mów. a jesli o gościa chodzi, to zbierają tez w szczytnym celu.

Zjadłam śniadanie, moze wstawię na kawę??
A obiecałam sobie dziś nie zmarnowac dnia, hmmmm
 
Luna mamy pierwsze miejsce jak na razie :tak: no widziałam że tam dziewczyny na forum coś kombinują ze zdjęciem :tak: widzę że Ty też sobie obiecałaś nie zmarnować dnia :-D ja mam takiego lenia że szkoda gadać :sorry2: jak nigdy :szok:
As super że dziewczyna wkleiła to na wiadomości :tak: oby to dało duży odzew ;-)

Witam. Ja właśnie śniadanko skończyłam jeść :tak: herbatkę do końca dopiję i się biorę za robotę :tak: dzisiaj to już muszę się ruszyć bo mam cały zlew garów :sorry2: dobrze że mam jeszcze sos ze wczoraj na spaghetti ;-) pogoda coś się pomału psuje, dzisiaj więcej chmurek ale chyba cieplej niż wczoraj :tak: po południu do sklepu skoczę a potem chyba znowu na plac zabaw albo do mamy pojadę po słoiki :-p do potem Laseczki :tak:
 
Agnes super wieści.
Tak się cieszę,że wszystko Ci się ładnie układa.
Dziewczynki jest o nas i tutaj.

Polki potrafią! - Wiadomości24

super a bylam glosoac przed chwila juz na 1 jestesmy;-)
1724 glosy jak bylam
:tak::tak::tak:

As córusia mamusi i ambitna jak ta lala
oby jej się wszystko udało jak sobie zaplanowała
mi jak tato powiedział kiedys e mnie do Oxfordu wysle to ja glupia ryczalam jak bobr "bo nie chce" a teraz zaluje jak nie wiem co:sorry2:
no trudno tak juz wyszlo i moje ambicje zamieniłam na wyjazd dorobkowy do anglii a pozniej juz zycie rodzinne
ale mam nadzieje ze jak sie mala urodzi to uda mi sie jakies studia zrobic:tak::tak:
i w koncu uzupełnic moja edukacje:tak::tak:
a co do cierpliwosci kochana super ja bym chyba z siebie wyszla albo juz dawno zabrala mu talerz:tak::tak:


hej dziopki
mlody baje oglada a ja na bb
juz po sniadanku zaraz a robotke sie wziasc trza nadrobic co by sie do piatku wyrobic i weekend miec wolny:tak::tak:
dzis kuzynke Darka na cc wzieli miala termin tak jak ja ale ze ona nie moze naturalnie wiec juz 3 cc bedzie miec :tak::tak::tak:
tak wiec czekam na wiesci
i jak sie dowiedzialam bedziemy miec kolejny wozek
D kuzyn swoj stary chcial oddac komus albo wyrzucic wiec ciocia powiedziala ze nam przysle:tak::tak:
on go kupil za 2500 i jedno dziecko w nim obwozil bo teraz drugie to musial nowy kupic:sorry2::sorry2:
jak sie ma za duzo kasy ...
od nadmiaru nic nam sie nie stanie:tak:
 
reklama
Dziewczynki wklejam najnowsze wieści od polusi.
kobitki i znów 1 :)
trzeba dziś znowu oddać głosik, przypominajcie swoim znajomym i swych forach:)
moje kochane piszę najnowszą wiadomość rozmawiałam z Panem z tej firmy meble vox i może ich firma da coś dla Ani tak poza konkursem. musze opisać całą sytuację i wysłać maila. Pan sam do mnie zadzwonił i wypytał czemu mamy taką ilośc głosów, hurrrraaaa

Yupppiii ,ale super :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry