reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hejka,Oliwka lezy w łożku więc wskoczyłam na bb,jakos powstrzymac się nie mogę :-p:-p:-p:-p:-p

normalnie tragedia z tym Oliwki jedzeniem,kazdy posiłek płacz bo nie chce a w brzuchu burczy jak nie wiem co:no::no::no::no:

dzis to już wybuchłam ,kolacje jadła prawie 1,5h masakra 1 kanapeczkę.wydarłam się na nią bo już straciłam stoicki spokój.

katar ma mega cieknący,co chwila chusteczki w ruch az ma czerwny nos od tego dmuchania i wycierania.

na noc nasmarowałam ja pulmex baby.



bylismy dziś godzinke na spacerze jak wróciłam z pracy.założyłam jej kalosze i pochasała po kałużach,ale miała radochę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


ja tezz rozglądam się za sandałkami,jak zwykle kupię Bartka,co roku je kupujemy i jestem z tej firmy zadowolena,jesienne i zimowe też Bartka miała.:tak::tak::tak::tak:

Anaconda M mówi, że mi czyscił bardzo drobnym papierem ściernym nazywa sie wodny papier on jest taki jak polerka prawie drobniusi....

No a ja łażę po allegro i szukam bucików ale tak siezastanawiam czy można uwierzyc w to, że są elastyczne..nie chce mu kupować chodaków:sorry2::sorry2::sorry2:
No a Aniu masz racje ..teraz mu kupowałam z tych tańszych bo i tak mało w nich chodził ale teraz waidomo, że non stop i nie chce w badziewie go ubrać.
co myślicie o tych??
Skorzane sandalki~Picco~Nowosc 2010~dwa kolory~R23 (1026387114) - Aukcje internetowe Allegro
niby skóra, choć tanio:baffled:
....Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R23... (1022758259) - Aukcje internetowe Allegro
te podobne no i cena dwa razy wyzsza:rofl2:
...Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R.22... (1022766179) - Aukcje internetowe Allegro
no i te..co o nich myślicie????


kerna róznica jest w cenie dlatego ze te pierwsze picco są wykonane ze skóry ekologicznej a te drugie i trzecie ze skóry naturalnej różnica jest prawda?
na lato tylko skóra naturalna bo nóżka się tak nie poci :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
My juz po gofarch bylo fajnusio:tak::tak::tak:
Emily juz spi od 20 a ja sie nudze i czekam na m:tak::tak:

Agnes moze Oliwke gardlo boli i dlatego nie chce jesc???
Moja jak ma katar itd i nie chce mi jesc to juz wiem ze ma zapalenie gardla u niej to pierwsza oznaka ze nie chce jesc albo ze wymiotuje bo nie umi nic przelknac to juz wiem ze zas gardlo:tak::tak::tak:

Kerna co do sandalkow to lepiej wydac troche wiecej kasy niz potem latac po lekarzach ja tez chcialam kupic sandalki z tej firmy sunway bo ma atest zdrowej stopy ale jednak zdecydowalam sie na sandalki z Bartka bo kosztowaly tyle samo co z sunway.
 
aaa widzsz Agnes nie doczytałam, że tam jest ekologiczna:zawstydzona/y:
Ja chce właśnie skórkę naturalną..a dzis łaziłam po sklepach i ten bartek niektóre te sandałki to miał takie szytwne jak chodaki..aż się dziwiłam jak taka firma moze takie buty produkować:baffled::baffled::baffled:
I już teraz nie wiem czy ten sunway sprosta wymogom czy nie.. 100zł to też spora sumka...mam nadzieje że jakościowo w porządku:dry:

Agnes kurcze pewnie przez ten katar mała nie ma apetytu...jak nie chce to niech nie je a duużo pije. A moze cos ją boli..moze jakiś ząbek...
Nasmaruj nosek jakimś kremem to moze chociaż nie bedzie jatak skórka piekła:tak:
http://www.allegro.pl/item1016636671_sandalki_beeko_r_23_skora_100_r_20_24.html
jeszcze takie znalazłam
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny- Maks nWET OK- PÓL DNIA MARUDNY PÓL NIE;-)
ahh ten caps...
a zebów nie widac dalej...

ja jestem zmeczona wogole dziwne ze jeszcze nie spie:eek:
nic.. ide, bo nie wstane rano:eek:
 
No i skonczylam:rofl2:
Torba spakowana, ciuchy wyprasowane.Mieszkanie posprzatalam a w kuchni czysciutko ze sie swieci:-D
Laura spi a moj chrapie na kanapie przed tv:-D


Kerna
sandalki bardzo fajne te 2 sa extra:tak:
Iwcik lez do soboty rana i potem lezenie w aucie.Pamietam jak mialam zagrozona ciaze i jechalam 1100km a potem jeszcze do Ciebie:tak:No a juz nie wspomne o zastrzyku ktory mi robilas:-D:-DSpocona nim igle wbila:-D:-D:-D
Agnes nie je bo ma infekcje.A dlaczego ja zmuszasz do jedzenia przeciez jest na tyle duza ze jak bedzie glodna to zawola:sorry2:Wspolczuje tego katarku:baffled:
Lidka ja dorzuce ze placz oczyszcza;-)czasem fajnie jest poryczec;-):tak:
 
Witam po jedniodniowej przerwie. Masakryczna pooda i tak ma padac aż do środy,a kto wie czy i nie dalej!

Zaraz wracam z cytatami..
 
Witam piątkowo pogoda dziwna nie leje ale też słonca nie ma ja pije sobie kawke zaraz sie biore za pranie i sprzatanie


Iwcik współczuje przezyc czytajac twojego posta az ciarki przeszły ale dobrze ze juz wszystko ok

Anabuba ty to masz zabiegany dzien

Beata fajnie ze juz przeprowacka za lada dzien

Kerna sandałki super

Anakonda ja czyszcze cifem
 
witam sie porannie
znow pierwsza????????:szok::szok:
i do tego od wczoraj tylko 1 strona:szok::szok::szok::szok::szok:
co jest z wami?

wczoraj zadenj nie bylo wiec poszlam w piecu rozpalic bo zimno jak diabli bylo,pozniej powalczylam troche z kaluzami znowu:baffled:
pozniej mala wstala
przestalo padac i nie moglamm znalezc transportu wiec musialam isc do szkoly
zrobilam reszte zakupow:tak::tak::tak:
jak wracalismy to niezle padalo
w domu obiadek itd a pozniej na 16 na probe,znow w deszczu:wściekła/y:
jak wyszlismy z kosciola to sie zrobilo strszanie cieplo bo az 15stopni:szok::szok::szok:
tylko kupe pary w powietrzuu do tej pory ze nie ma czym oddychac:no::no::no::no:
z poby do mamy,obgadac robote,zabrac miesko do pieczenia
wrocilysmy po 20tej

teraz za oknem 12stopni i nie pada ale sa chmury blleeeeeeeeeeee:angry::angry:

ale mi Paulina numer odwalila
dzis ma urodziny jz jakis czas temu robila zaproszenia dla kolezanke z klasy na urodziny
wiec jej tlumacze ze dzis nie da rady bo i myii reszta mam ma robote przy komunii i zeby nie dawala
ze zrobimy urodziny po komunii.tlumaczylam cbe ze 100razy
wczoraj zanim wyszlam z domu dzwoni do mnie kolezanka)(jedna z matek) i pyta czy to prawda te urodziny:szok::szok::szok: a ja:szok::szok::szok::szok:
okazalo sie ze Paulina dala kolezankom zaproszenia:szok::szok::szok::szok:
dawaj biegiem do szkoly dzieczynkom mowic ze przelozone na nastepna sobote
i pozniej jeszcze rodzicom na probie mowilam

ehhh ta Palina
jak sobie cos ubzdura to koniec
zbey nie ten tel to bym byla dopeiro w szoku:szok::szok::szok::szok::szok:

od kąd pamiętam oczywiście bez szkolnych czasów:no::no::no:
ale jakby troszke wiecej teraz jedno piwo dziennie wiecej od 2 miesiecy:-:)-:)-:)-(

witam porannie pochmurnie m wczoraj wypil 5 piw:-:)-:)-(
dzis po pracy sorry ale bedzie wojna jesli nie zechce ze mna pogadac:no::no::no:
dam mu wybor albo piwo albo ja, inaczej nie moge zrobic:no::no::no:
jeszcze jakis miesiac temu czy dwa z kolega gadal i kolega mowil mu ze na internecie sprawdzal sobie czy czsem nie jest alkoholikiem tak dla jaj a wystraszyl sie na serio bo pisale ze jezeli pije 3 piwa dziennie codziennie to jest na najlepszej drodze a ja wtedy mu powiedzialam ze darek pije 4 dziennie i m powiedzial ze musi ograniczyc i co...
coraz wiecej pije:no::no::no::-:)-:)-:)-(

przeciez to juz podlazi pod alkoholizm!!!!!!!!!
ja swojego scigam od zawsze bo jakby nie to tez by codziennie po 2 piwka co najmniej pil
a jego ojciec jest alkoholikiem (moj tez) to ma niestety duze szanse zeby to powtorzyc

A co do spania mojego na budowie to on się broni rękami i nogami ,żeby wracać do domu. Nawet coraz wcześniej wyjeżdża, żeby wiecej godzin robić..ale ten szef to jest porąbany i traktuje ich jak murzynów:no::no::no:

Iwcik zimno Ci i lody zajadasz:-D:-D:-D

dobrze ze sie broni
niech sie kloci z szefem
a szef tez bedzie nocowal?????????????

Witam Was Kochane w ten brzydki dzień :dry: pada chyba od 3 w nocy :no: a dzisiaj miałam w planie iść na miasto z M i popatrzeć na jakieś dobre pożyczki i wziąć laptopa a tu taka pogoda :baffled: i ma podobno padać do czerwca :szok: mam nadzieję że się pomylili jak zawsze w prognozie :tak: a ja zalatana trochę teraz jestem. Kuba zasnął a ja się muszę za obiadek wziąć sprzątnąć trochę bo facet robił rolety mamie w pokoju i meble wynosili :tak: właśnie M z teściem i bratem pojechali zawieść do mieszkania :tak: przyczepę teściu wynajął ze statoila :-D i za darmola wszystko będę miała zawiezione :-) ale za to będę spać przez kilka nocy na podłodze ;-) no to tyle, uciekam bo potem jadę listwę kłaść i drzwi malować :tak: miłego dnia Kochane :-D

spanie na podlodze niewazne
byleby na swoim:tak::tak::tak::tak::tak:
super ze masz transport za free

Witam i Ja
My dzis wstalismy o 8 zjedlismy wspolne sniadanko przed 10 przyszla szwagierka po Emily dopiero co wrocily z zakupow Emily dostala dwie pary butow i pare pierdulek z ksiezniczkami podobno sama wybierala:-D:-D:-D
Emily byla w siodmym niebie w autobusie nacieszyc sie nie mogla cala droge cioci opowidala ze jedzie autobusem i ze autobus robi tiut tiut i brum brum:-D
Jak to dziecko potrafo byc szczesliwe z byle czego:tak::tak:
D

no wlasnie my myslimy ze dzieci beda sie cieszyc drogimi zabawkami a dla dziecka czesto wlasnie takie rzeczy sa znacznie fajniejsze niz zabawki

Ktoras jeszcze chetna?Jak juz to z grubej rury walne to prasowanko hehe;-):-)
Taa,ja gdybym nie musiala to bym wogole sie zelazka nawet nie dotykala bo nie nawidze prasowac:no::no::no:
]


to ja Ci podrzuce swoje co?????????:rofl2:
mam pare godzin prasowania:rofl2::rofl2::rofl2:

hej mamuski:-)!!
ja dopiero teraz znalazłam chwilke by posiedziec na bb i spokojnie kawke wypic.dzieciaczki spia,obiad mam z wczoraj wiec mam luzy.byłam dzis z moimi dzieciakami na wizycie katrolnej w poradni wczesnej interwencji i u logopedy.dzieciaczki supr sie rozwijaja i jest wszystko ok:tak:od rana pogoda do d..y,pada,wieje i jest zimno.humor mam beznadziejny i jeszcze dzieci mi dzisiaj daja ładnie popalic że juz siły nie mam:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:(normalnie aż sie dzis z bezsilnosci poryczalam):-(mam nadzieje że jutro juz bedzie lepiej:tak:
no ja mysle ze chyba Weronike zapisze do psychologa na badania bo mam ciagle wrazenie za malo rozumie
a u niej przy tej tarczycy mzoe byc male opoznienie wiec chyba dl swietego spokoju to sparwdze co by poznie w brode sobie nie pluc


Dziewczyny ja się wam nie dziwię że czasem nie wyrabiacie mi czasem przy jednej ręce opadają a co mówić bliźniaki :szok::szok::szok:
A propo prasowania to jaki macie skuteczny sposób na odkamienianie żelazka i na mycie tej powierzchni do prasowania, bo mi się ostatnio przypalił kawałek materiału i teraz takie brzydkie czarne jest :crazy::crazy::baffled::baffled:

ja mam z teflenowa powloka wiec nieraz nawet ja cos zlapie to nie ma sladu na zelazku
ale podobno ocet albo cif

Ja zjadłam kolacje z maksiem no i maks do łóżka a ja na komp:-) w miedzy czasie ogladam serial i podjadam cukierki:-( znów bedzie zgaga:tak::tak::tak:
Rano maksa do przedszkola a ja na badania musze jechac do osrodka na krew mocz cukier z glukoza :wściekła/y: i odczyn Combsa jak ja tam wysiedze godzine czasu to ja nie wiem dobrze ze sasiadka tez jedzie na badania to razem sobie posiedzimy:-)

wspolczuje tej gluzkoy
bleeeeeeeeee

hejka,Oliwka lezy w łożku więc wskoczyłam na bb,jakos powstrzymac się nie mogę :-p:-p:-p:-p:-p

normalnie tragedia z tym Oliwki jedzeniem,kazdy posiłek płacz bo nie chce a w brzuchu burczy jak nie wiem co:no::no::no::no:

dzis to już wybuchłam ,kolacje jadła prawie 1,5h masakra 1 kanapeczkę.wydarłam się na nią bo już straciłam stoicki spokój.

katar ma mega cieknący,co chwila chusteczki w ruch az ma czerwny nos od tego dmuchania i wycierania.

no widisz
przecez mala nic nie traci ze siadziesz do kompa jak ona spi:tak::tak::tak::tak:
a przy katarez ja tez nie mam apetytu ,najzwzniejsze zeby pila duzo
moja mala jak traci apetyt to wiem ze za 1-2dni cos sie wykluje

No i skonczylam:rofl2:
Torba spakowana, ciuchy wyprasowane.Mieszkanie posprzatalam a w kuchni czysciutko ze sie swieci:-D
:

szerokiej i bezpiecznej drogi

zaczelam posta pisac przed 7 ale musialam Pauline do szkoly wyparwic wiec pewnie ie jestem pierwsza:rofl2:
 
reklama
Witam piatkowo :-).Wczoraj wieczorem mialam zajzec ale padlam usypiajac Oliwke :-).Nocka kiepska Jak obudzial sie o 1 to udalo mi sie ja uspokoic ale pozniej jakies 30 minut tak sie wydzierala ze myslalam ze wyjde z siebie i stane obok :-(.Juz nie wiedzialam co mam z nia robic .Goraczki nie ma .Praktycznie miala ja 2 dni a od wczoraj jest juz o wiele lepiej.Wiec sama nie wiem co to bylo.Moze brzuszek.Tak wiec usnelysmy dopiero kolo 3 . Ja juz wstalam coby na chwile na spokojnie na bb posiedziec :-).Ide was poczytac .
 
Do góry