reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ktoras jeszcze chetna?Jak juz to z grubej rury walne to prasowanko hehe;-):-)
Taa,ja gdybym nie musiala to bym wogole sie zelazka nawet nie dotykala bo nie nawidze prasowac:no::no::no:

Mlode juz wstaly i poki co jest cisza:tak::tak::tak:Oby tak dalej,bo inaczej to....

MEDEA
Jak tam zabki Maksia?Wyklulo sie cosik czy nie?Nadal taki marudny jest?
 
reklama
u mnie obiadek sie gotuje dziecko wrocilo ze szkoly wiec spadam dokonczyc mizerie

Natalineczka no koszmar jakiś...ja dopiero co ze swoim gadałam w temacie i wojny toczyłam i póki co jest spokój, ale jesgo tekst "nawet piwa mi nei wolno i wszsytkiego mi zabraniasz" rozwala na łopatki...alkohol = wszsytko..nieźle:sorry2::sorry2::sorry2:
Ale na weselu jak obiecał tak dotrzymał słowa i mimo to fajnie siębawiliśmy, gadaliśmy...byłam dużo spokojniejsza jak wiedziałam, że w razie czego to mam jego.
Ale i tak jeszcze mnei zaskoczy....nie robię m u awantury z piwka po pracy bo zauważyłam, że nie pije codziennie a 1 piwko to nie tragedia. No ale 4 to katastrofa..i to codziennie.....współczucie:dry::dry::dry:
A co do spania mojego na budowie to on się broni rękami i nogami ,żeby wracać do domu. Nawet coraz wcześniej wyjeżdża, żeby wiecej godzin robić..ale ten szef to jest porąbany i traktuje ich jak murzynów:no::no::no:

Iwcik zimno Ci i lody zajadasz:-D:-D:-D

No widzisz tak to z tymi babami w ciąży jest ma zachcianke i cholera nawet zimno nie pomoże:-D:-D:-D:-D

Witam Was Kochane w ten brzydki dzień :dry: pada chyba od 3 w nocy :no: a dzisiaj miałam w planie iść na miasto z M i popatrzeć na jakieś dobre pożyczki i wziąć laptopa a tu taka pogoda :baffled: i ma podobno padać do czerwca :szok: mam nadzieję że się pomylili jak zawsze w prognozie :tak: a ja zalatana trochę teraz jestem. Kuba zasnął a ja się muszę za obiadek wziąć sprzątnąć trochę bo facet robił rolety mamie w pokoju i meble wynosili :tak: właśnie M z teściem i bratem pojechali zawieść do mieszkania :tak: przyczepę teściu wynajął ze statoila :-D i za darmola wszystko będę miała zawiezione :-) ale za to będę spać przez kilka nocy na podłodze ;-) no to tyle, uciekam bo potem jadę listwę kłaść i drzwi malować :tak: miłego dnia Kochane :-D

nie strasz tym deszczem , bo wszystkie dostaniemy depresji:rofl2::rofl2::rofl2:

Witam i Ja
My dzis wstalismy o 8 zjedlismy wspolne sniadanko przed 10 przyszla szwagierka po Emily dopiero co wrocily z zakupow Emily dostala dwie pary butow i pare pierdulek z ksiezniczkami podobno sama wybierala:-D:-D:-D
Emily byla w siodmym niebie w autobusie nacieszyc sie nie mogla cala droge cioci opowidala ze jedzie autobusem i ze autobus robi tiut tiut i brum brum:-D
Jak to dziecko potrafo byc szczesliwe z byle czego:tak::tak:

Ide zaraz dac jej jesc i klasc spac bo potem tez na gofry jade do znajomej oczywiscie do tej samej co i Anka:-D:-D

Mała rzecz a cieszy dziecko , fajnie ze ma co opowiadać:tak::tak::tak:

Ktoras jeszcze chetna?Jak juz to z grubej rury walne to prasowanko hehe;-):-)
Taa,ja gdybym nie musiala to bym wogole sie zelazka nawet nie dotykala bo nie nawidze prasowac:no::no::no:

Mlode juz wstaly i poki co jest cisza:tak::tak::tak:Oby tak dalej,bo inaczej to....

MEDEA
Jak tam zabki Maksia?Wyklulo sie cosik czy nie?Nadal taki marudny jest?
yyyyyyy ja tez chetna:-):-):-):-)
 
hej mamuski:-)!!
ja dopiero teraz znalazłam chwilke by posiedziec na bb i spokojnie kawke wypic.dzieciaczki spia,obiad mam z wczoraj wiec mam luzy.byłam dzis z moimi dzieciakami na wizycie katrolnej w poradni wczesnej interwencji i u logopedy.dzieciaczki supr sie rozwijaja i jest wszystko ok:tak:od rana pogoda do d..y,pada,wieje i jest zimno.humor mam beznadziejny i jeszcze dzieci mi dzisiaj daja ładnie popalic że juz siły nie mam:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:(normalnie aż sie dzis z bezsilnosci poryczalam):-(mam nadzieje że jutro juz bedzie lepiej:tak:

iwicik-super że juz jest wszystko ok,i że nie krwawisz.oby nigdy wiecej nic takiego ci sie nie:no: powturzyło.

natalineczka-trzymam mocno kciuki za udana rozmowe.:tak:oby udalo wam sie dojsc do porozumienia.

dowikla-kochana my to mamy z nazymi dzieciami;-)idzie czasem oszalec.zdrowka życze dla klaudi,oby nie była chora.
 
Dziewczyny ja się wam nie dziwię że czasem nie wyrabiacie mi czasem przy jednej ręce opadają a co mówić bliźniaki :szok::szok::szok:
A propo prasowania to jaki macie skuteczny sposób na odkamienianie żelazka i na mycie tej powierzchni do prasowania, bo mi się ostatnio przypalił kawałek materiału i teraz takie brzydkie czarne jest :crazy::crazy::baffled::baffled:
 
Anaconda mi mój czyscił żelazko niedawno bo też przytopiły mi się spodenki:-p i wyczyściło się super! Jak wróci to sie spytam;-)
A ja obłaziłam się po mieście w poszukiwaniu sandałków dal małego..no i cena 150zł....kurcze a nie chce mu kupować dziadostwa mimo, że kasy brak bo jednak w takich sandałkach to bedzie całymi dniami chodził bo wiadomo w domu siedzieć nie bedziemy....tylko skad kase wziąść:baffled::baffled::baffled:
 
hej a my po gorefkach.Laura wcina kolacje zaraz ja myje i klade spac
Sama musze poprasowac ciuchy i je spakowac
Porobilam zakupy wiec nic tylko wszystko w bagaznik:)
Zapewne w PL nie bede miala czasu na kompa wiec juz Was przepraszam za nieobecnosc bede we wtorek:tak:


Dowikla to co wpadasz na male prasowanie?
Lidka super ze dzieci sie swietnie rozwijaja i ze wszystko ok:tak:
Medeuska jak Max?
Kerna no tak 135 to za dobre buty trzeba dac:baffled: no ale lepiej wydac niz potem latac po lekarzach z nozkami:happy:
Anaconda czyscilas cifem? ponoc pomaga:sorry2:

No nic spadam sioe wziasc za robote:rofl2:
 
Witam wieczorkiem
Bylam troszke z mlodymi na dworze i teraz znowu Im odbija:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zimno jak cholera i jutro znowu ma tak nei fajnie byc:wściekła/y::no::no:

Ja kiedys zelazko czyscilam chyba octem i super schodzilo:tak::tak:Teraz nie czyszcze niczym bo mam z tej plyty nie przypalajacej czy jakos tak:tak:

ANKA
Jedzcie ostroznie:tak::tak::tak:
 
hej mamuski:-)!!
ja dopiero teraz znalazłam chwilke by posiedziec na bb i spokojnie kawke wypic.dzieciaczki spia,obiad mam z wczoraj wiec mam luzy.byłam dzis z moimi dzieciakami na wizycie katrolnej w poradni wczesnej interwencji i u logopedy.dzieciaczki supr sie rozwijaja i jest wszystko ok:tak:od rana pogoda do d..y,pada,wieje i jest zimno.humor mam beznadziejny i jeszcze dzieci mi dzisiaj daja ładnie popalic że juz siły nie mam:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:(normalnie aż sie dzis z bezsilnosci poryczalam):-(mam nadzieje że jutro juz bedzie lepiej:tak:

iwicik-super że juz jest wszystko ok,i że nie krwawisz.oby nigdy wiecej nic takiego ci sie nie:no: powturzyło.

natalineczka-trzymam mocno kciuki za udana rozmowe.:tak:oby udalo wam sie dojsc do porozumienia.

dowikla-kochana my to mamy z nazymi dzieciami;-)idzie czasem oszalec.zdrowka życze dla klaudi,oby nie była chora.

Lidka ty i tak kchana dobrze sobie radzisz z trójka dzieci ja czasem z moim jednym nie daje rady a co dopiero 3 , a i popłakac czasem trzeba bo pomaga:tak::tak::tak:

Dziewczyny ja się wam nie dziwię że czasem nie wyrabiacie mi czasem przy jednej ręce opadają a co mówić bliźniaki :szok::szok::szok:
A propo prasowania to jaki macie skuteczny sposób na odkamienianie żelazka i na mycie tej powierzchni do prasowania, bo mi się ostatnio przypalił kawałek materiału i teraz takie brzydkie czarne jest :crazy::crazy::baffled::baffled:

Ja czysciłam zawsze cifem:tak::tak::tak:

Anaconda mi mój czyscił żelazko niedawno bo też przytopiły mi się spodenki:-p i wyczyściło się super! Jak wróci to sie spytam;-)
A ja obłaziłam się po mieście w poszukiwaniu sandałków dal małego..no i cena 150zł....kurcze a nie chce mu kupować dziadostwa mimo, że kasy brak bo jednak w takich sandałkach to bedzie całymi dniami chodził bo wiadomo w domu siedzieć nie bedziemy....tylko skad kase wziąść:baffled::baffled::baffled:

jA BUTY ZAWSZE KUPUJE MAKSIOWI W CCC i jestem zadowolona z kazdych bez wzgledu czy sandalki czy adidaski, byłas kiedy zobaczyc na swojego syna w CCC?

hej a my po gorefkach.Laura wcina kolacje zaraz ja myje i klade spac
Sama musze poprasowac ciuchy i je spakowac
Porobilam zakupy wiec nic tylko wszystko w bagaznik:)
Zapewne w PL nie bede miala czasu na kompa wiec juz Was przepraszam za nieobecnosc bede we wtorek:tak:


Dowikla to co wpadasz na male prasowanie?
Lidka super ze dzieci sie swietnie rozwijaja i ze wszystko ok:tak:
Medeuska jak Max?
Kerna no tak 135 to za dobre buty trzeba dac:baffled: no ale lepiej wydac niz potem latac po lekarzach z nozkami:happy:
Anaconda czyscilas cifem? ponoc pomaga:sorry2:

No nic spadam sioe wziasc za robote:rofl2:

No to szczesliwej podrózy , moze zobaczymy sie w sobote:-):-):-)


Ja zjadłam kolacje z maksiem no i maks do łóżka a ja na komp:-) w miedzy czasie ogladam serial i podjadam cukierki:-( znów bedzie zgaga:tak::tak::tak:
Rano maksa do przedszkola a ja na badania musze jechac do osrodka na krew mocz cukier z glukoza :wściekła/y: i odczyn Combsa jak ja tam wysiedze godzine czasu to ja nie wiem dobrze ze sasiadka tez jedzie na badania to razem sobie posiedzimy:-)
 
reklama
Anaconda M mówi, że mi czyscił bardzo drobnym papierem ściernym nazywa sie wodny papier on jest taki jak polerka prawie drobniusi....

No a ja łażę po allegro i szukam bucików ale tak siezastanawiam czy można uwierzyc w to, że są elastyczne..nie chce mu kupować chodaków:sorry2::sorry2::sorry2:
No a Aniu masz racje ..teraz mu kupowałam z tych tańszych bo i tak mało w nich chodził ale teraz waidomo, że non stop i nie chce w badziewie go ubrać.
co myślicie o tych??
Skorzane sandalki~Picco~Nowosc 2010~dwa kolory~R23 (1026387114) - Aukcje internetowe Allegro
niby skóra, choć tanio:baffled:
....Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R23... (1022758259) - Aukcje internetowe Allegro
te podobne no i cena dwa razy wyzsza:rofl2:
...Sandalki z atestem zdrowej stopy~SUNWAY~R.22... (1022766179) - Aukcje internetowe Allegro
no i te..co o nich myślicie????
 
Do góry