reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ehhh no i przyjechalismy i dupa blada biore dziecko bez paszportu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zmienily sie prawa i niestety dziecko urodzone w DE musi miec polski akt urodzenia:crazy:
A wiec jedziemy do polski i musze zameldowac Laure wtedy dopiero dadza mi akt urodzenia a jak dostanie numer ewidencyjny wtedy moge paszport robic:wściekła/y::wściekła/y:
No coz dziecko bedzie bez paszportu:crazy:

Lali wstala ide na plac zabaw bo sie wkur...:wściekła/y::wściekła/y:szkoda drogi i kasy na paliwo:crazy:
 
reklama
Anka no to klapa- a jedziecie tylko po to specjalnie? czy ostaniecie juz na dłużej?? poza tym jedziecie do Żor czy do M??


kernqa super wyglądałaś, a synuś jaki elegancik:-)
 
witam :-) nareszcie siadlam mam dzis wolne bylismy w Biedronce ,w OBI NOMI szukalismy nieduzej ławki na balkon idxzie lato a ja lubie latem kawke wypic na balkonie no ina komunie by sie przydalo dla palących :tak: oczywisci w biedronce nie obyło sie bez zakupów kupilma sporo wiekszosc dla dzieci mleko płatki syropy malinowe mamie prezent :rajstopy kawke i super apaszke za 7 zl a dla siebi balsam brązujący bo wydepilowalam nogi i jakies takie biale i wogole przydaloby sie troche kolorku :tak:nie wiem jak poszlam do pracy to zaczęlo mi zalezec na wyglądzie wlosyzamierzam obciac i kolorek znowu polozyc no i w koncu kwiatki przesadziłam :-D wczoraj sie troche w pracy wkurzyłam ale jak wrócilam do domu to mi przeszło Gabi lepiej sie czuje w poniedzialek idziemy na kontrolę na razie tyle postarma sie wiczorem jak pojda spac poczytac co u Was :tak:
 
Anka no to Was tam zalatwili:wściekła/y::wściekła/y: No coz pozostaje ci jechac bez paszportu i Lalil zameldowac w PL i tak cos mowilas ostatnio ze chcesz ja zameldowac wiec bedziesz miala okazje:tak::tak: I tak sie nie wkur....ia bo zlosc pieknosci szkodzi:tak::tak:

Malinka kochana przedewszystkim duuuuzzzzo zdrowka Wam zycze i oby choroba Was szybko opuscila:tak::tak:
A co do tarczycy to tak biore tabletki juz jakies 6 lat tzn niedoczynnosc tarczycy wykryli mi dopiero tutaj w DE i tak cale zycie musze na tabsach jechac:tak::tak:

My siedzimy sobie na tarasie Emily super sie bawi a mama na kompie siedzi:tak::tak:
Zaliczylismy juz spacerek a za chwile zbieramy sie do domku na kompiel kolacje i wyrko:tak::tak:
 
ANKA bezsensu wyszlo z tym paszportem :-(.No wlasnie gdzie teraz przyjedziecie?Moze do Zor?i kiedy bedziecie w PL? JOASIU czasem dobrze jest o siebie zadbac :-). BEATKO szkoda ze lipa wyszla z przeprowadzka w ten weekend :-(. Oliwka juz spi a to przez ta goraczke i przez to ze w dzien nic nie spala .Teraz temo zas 38,3 :-(. Ciekawa jestem ja ta nocka bedzie wygladac.
 
No to witam wieczorkiem
Bylam z mlodymi na rowerkach i jak tylko wyszlismy za furtke to zaczal sie jeden wielki ryk:no::no::no:Walnelam te rowerki gdzies na ulicy bo tak sie wkur****m ze szok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Taki facet wzial je do siebie za brame i wtedy dopiero byla jazda:no::wściekła/y:No ale poszly po nie i poszlysmy na plac:tak:Tam jakies pol godziny wyly az wkoncu Wiktoria zaczela jezdzic a Klaudia wsiadla na rower dopiero jak wracalismy do domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Teraz jestesmy jzu po kolacji,ale i tak sie nie najadlam:szok:
Az mialam chec se zapalic,ale nie mialam przy sobie nawet portfela bo wzielam tylko fon i klucze

ANKA
No to niezle Was zalatwili:szok::no:No ale w sumie to tak jest.Ja tez mialam problemy i musialam wszytsko na nowo wypisywac jak robilam mlodym dowody
Najwazniejsze zeby udalo sie Wam szybko wszystko zalatwic:tak::tak::tak:
Albo jak bedziecie w PL i juz sie tutaj zameldujesz(Laure zamelduja automatycznie tam gdzie Ty sie zameldujesz)to mozesz zloz u nas wniosek na dowod i napisz takie pisemko z prosba o przyspieszenie:tak::tak::tak:Dowody sa bezplatne i sa na 5 lat:tak::tak::tak:


MALINUS
Zdrowiejcie Kochaniutka,bpo brakuje nam tu Ciebie:tak::tak::tak:

LIDUS
Jak to milo slyszec ze nie tylko ja mialam dzisiaj tak przerabane hehe

A te moje plecy to pozostalosci po ciazy i po cieciu:no:A do tego na zmiane pogody i @ dokuczaja mi zrosty po cc-masakra:no:
 
hejka pamietacie mnie jeszcze???? :-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-)

wpadłam na chwilkę.

zaraz będę kłaść Oliwke bo padnięta,spałą dziś tylko godzinkę a rano wstała.

pogoda do dupy,zimno,deszcz pada :tak::tak::tak:

Oliwka dziś kataru dostała,aby tylko na tym sie skończyło:sorry2::sorry2::sorry2:

rygor wprowadziłam Oliwce,czasami sie buntuje ale już mniej,nie krzycze już na nią,staram sie kontrolować ,zauwazyłam że jak na nią wrzeszczałam jak mnie wkurzyła to ona była w tedy bardziej niegrzeczna ,chciała mi robić na złość a jak do niej mówie normalnie to zachowanie jest już o wiele lepsze choć momentami daje duzo do rzyczenia ale coż w 2 dni ja nie zmienię.
na to trzeba czasu :tak::tak::tak::tak::tak:
troche to potrwa:tak::tak::tak::tak::tak:


Oliwce coś strzeliło i jeść nie chce,tak łądnie jadła a teraz dupa od kilku dni porażka,tylko widzi jedzenie to ryk i płacz ze ona jeśc nie będzie.a jak je to połowe pluje :no::no::no::no::no:nie wiem o co jej chodzi.

mam nadzieję że przejdzie.

buziaki:-)
 
Moje dzieci chcialy miete,wiec Im ta miete zrobilam:tak:Powachali ja i byli zachwyceni:-)Zaczelam sobie myc naczynia i nagle slysze jak mi ta mieta wszycy pluja na podloge w kuchni mowiac ze jest oblesna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No myslalam ze sie zjeze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I po raz kolejny dzisiaj mylam podlogi:no::wściekła/y:Nie wiem czy to ta pogoda tak na Nich dziala czy co,ale dluzej z Nimi nie wytrzymam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam laski

Przyznam sie od razu ze nie czytalam bo dopiero siadłam przed latopem , ale miałam dzisiaj okropny dzien i nocke:-:)-:)-(
Ok. 1 w nocy sie obudzilam bo strasznie goraco mi sie zrobiło i poczułam ze cos sie dzieje nie tak , wstalam do łazienki bo myslałam ze znów akcja podobna do wczesniejszej ale to nie to w łazience zobaczylam krew:szok::szok::szok::szok: i zrobilo mi sie słabo wróciłam do łóżka na łóżku tez slady krwi :-:)-:)-( rozpłakalam sie bo juz mysli nie te weszły w głowe , no i za telefon ale do kogo zadzwonic o 1 w nocy , dziecko spi meża nie ma , do sasiadki chcialam zadzwonic no ale gdzie o 1 pomyslalam ze zwariuje za chwile , jak na szpilkach poczekalam do rana szybko obudziłam maksia zawiozłam do szkoły i wio do szpitala do mojego lekarza dobrze ze dyzur mial w szpitalu , rozdygotana cała normalnie rece trzesly mi sie jak galaretka:-:)-:)-:)-( lekarz odrazu wział mnie na badanie i w pierwszym momencie powiedzial ze on nie widzi sladów krwi , ja mu tlumacze ze sie wykapałam bo tej krwi miałam troche ze to nie były dwie krople dopiero jak wyciągnął wziernik to ze mnie polecialo znowu kilka kropli na ziemi je pózniej widziałam i powiedział ze teraz juz widzi , ale odrazu uspokoil mnie ze to nie z szyjki i ze to nie jest nic z łożyskiem , dla pewnosci usg dokładne potwierdzily slowa lekarza no i mnie uspokoił wtedy poczułam ulge , chciał mnie zostawic na obserwacji ale nie mogłam zostac bo jak dziecko w szkole meza nie ma wiec jak , ale obiecałam ze bede leżec w domu , i tak mam przez 3 dni pilnowac sie i podobno krwawienie ustanie ze to jakies scianki czy krwinki popekały byc moze ze jakies zapaleniemoze sie wdac ale jakbym tak czula ze swedzi albo piecze to mam odrazu wrócic do szpitala no i oczywiscie chłopa na bok :-)
ale laski miałam stracha :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
oij Iwcik dobrze że nic się nie stało,teraz musisz uważać bardziej na siebie i dużo odpoczywać kochana :tak::tak::tak::tak:


Oliwka już w łożku.

cos czuję że się dziś nie wyśpię bo ciągle jej nosa zatyka a jak ona ma katar to i nocka będzie do bani bo będzie się co chwile budzić,standart:sorry2:
 
Do góry