reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Wreszcie po wielu próbach zdołałam wejść na to forum, mam nadzieję że z czasem przyzwyczaję się do nowego wyglądu. teraz zmykam bo z małą jedziemy do ortopedy, później napiszę jak i co było. Teraz pozdrawiam wszystkie mamusie i do usłyszenia
 
reklama
To my też się przywitamy !
Widzę, że same krytyczne głosy - przyłączam się do nich. Mnie też bardziej podobało się stare forum. Ale cóż....
Byłam dziś w pracy złożyć wniosek o urlop wychowawczy i zostaję z maluchem w domku. A Kuba zamiast cieszyć się z tego faktu jakiś strasznie marudny dzisiaj. Ja też mam jakiegoś doła, więc spadam.
 
Mam pytanko ?Gdzie sie teraz np.pogrubia czy powieksza tekst ? Czy moze wiecie juz cos na ten temat?
Moje dziecko biedne sie meczy a ja nie wiem jak mam jej pomoc z tym katarem.Kupilam jej sol fizjologiczna w spraju.Nigdy takiego kataru nie miala ....wogole mi nie chorowala Dajcie jakies rady
 
Hej! Gdzie sa wszyscy????
Ja niedlugo szykuje kapiel swojemu szkrabkowi a w miedzy czasie ucze sie obslugi nowego forum choc nadal mi sie nie podoba.
 
o matko, nadal nie umiem tu nic odnalezc...forum jako forum wizualnie mi sie podoba, ladniejsze jest niz stare ale ma wiele niedorobek, ale to Aniaslu wyjasnila, ze stopniowo przenosza, poprawiaja wiec nie pozostaje nam nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc
 
Witam!

Udało sie!!! Po trudach i mozołach zalogowałam sie. Juz sie bałam ze bede musiała zaczynac od poczatku...kurcze niech juz bb zacznie działac
 
reklama
przede wszystkim niech nam oddadza watek zamkniety, aaaa i nie rozumiem opcji "uzytkownik niewidoczny" skoro ja mam wlaczony niewidoczny a i tak widac co robie i na jakim watku jestem,,,ja tak nie chce :((
 
Do góry