reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dziendoberek!!!!!!

my juz na nogach dzis nawet troszke puzniej moze wreszcie hubciowi sie poprzestawia!!!!!!!!

widze ze raczej wszystkie jestescie nie za bardzo zadowolone???
 
reklama
Witamy my również. Maja znów spadła z łóżka, ale na szczęście nic jej się chyba nie stało, bo normalnie się zachowuje, a wyszłam z pokoju tylko na chwilę żeby wstawic wodę na mleczko, a ona spała jak wychodziłam więc nawet mi nie przyszło do głowy że się obudzi i na dodatek spadnie. Teraz to trzeba naprawdę bardzo się pilnować.
 
WITAM
no troche sie zamotałam wczoraj z tym bb
a ja nie wyspana mały zaczoł zabkowac i od 3 w nocy budził sie i marudzil ,a teraz sam sobie odsypia,dzis czeka mnie ciezki dzien musze leciec na posredniak a tak tego nie lubie,pogoda całkiem fajna
a i znow doczepił sie katarek do małego:-(
 
jejciu ale to musi byc szok dla dzieci spadajacych z łozka mi na szczescie mały jeszcze nigdy nie spadł:-) wiec nawet nie wiem jak to jest jak dziecko spada na co zwracac uwage
 
Nie moge sie przesawic na to nowe bb:-(
Macius dzis najpierw obudził sie o północy skory do figli i nie chciał isc spac a potem przed 5 pobudka bo mu sie nudzi a teraz zjadł sniadanko i nabrał sił i piska:-)
 
anakonda moj hubcio dosc czesto spadal! wlasciwie to zdaza mu sie czasem tylko ze jemu to sie podoba!!!!! wlasciwie to zsuwa sie z luzka na podloge! ja sie boje i zawsze panikuje a on sie smioej!!!!!! teraz juz go na ;luzku nie zostawiam samego tylko wkladam w hustawke!!!! ale ostatnio jak wyjmowalam go z hustawki to tak sie spieszyl ze cholera tez spadl!!!!!! troche ten upadek zamortyzowalam ale qrcze tak panikowalam ze nawet na rece nie moglam go wziasc bo sie cala trzeslam a on jak zawsze sie smial!!!!!!!!:laugh2:
 
reklama
Brenda u nas na szczęście łóżko jest niewysokie, tak więc bardzo raczej się nie poturbowała, a jak to jest - strasznie. Jestem w kuchni i nagle słyszę bum i rozdzierający płacz, lecę a tu Maja leży na podłodze przy łóżku, nikomu tego nie życzęDużo mamuś jeszcze nie wróciło na nowe bb, ale wcale się nie dziwię bo ja też pół dnia próbowałam się zalogować, może jutro będzie lepiejMi jak narazie w ogóle nie działają emotki ani nie mogę nic zrobić z tekstem (pogrubić, zmienić kolor), ale myślę że wkrótce się to zmieni
 
Do góry