reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Iwonka-jeśli katar jest taki straszny to kup jakieś kropelki dla niemowląt, bo sól fizj.jest mało skuteczna przy dużym katarku.
 
reklama
Witajcie
Nie wiem jak Wam ale mnie sie nie podoba to nowe forum, ta nowa "różowa" szata graficzna to totalna klapa a nie wspomne juz o tym ze tak dlugo wskakuja nowe strony
KOCHANI ADMINISTRATORZY POPRAWCIE TO
 
Na zamknietym juz byłam ale nie wiem jak to dokładnie zrobiłam ,ale jak poprzednio było napisane idz do ,wiec tam znalazłam i weszłam ,
 
nie no szlag mnie trafi...czemu nie moge widziec ostatnich postow do cholery??????????????????????????????????????????
 
Witam znowu. Wróciliśmy od ortopedy i na szczęście okazało się że wszystko w porządku, Maja ma zdrowe bioderka i może zacząć chodzić, bardzo mnie to cieszy.
Przyzwyczaimy się z czasem do tego nowego forum i niedługo zapomnimy jak wyglądał stary.
Teraz uciekam zająć się córcią i potem spać, bo rano muszę wstać. Dobranoc, dużo nas jeszcze nie ma z tego co widzę
 
Witam wieczorkiem !!! Widze ze nadal temat nowego forum.:-D Ja teraz bardzo dlugo nie moglam wejsc w ten watek i ciagle gasla mi strona.mam nadzieje ze juz nie dlugo wszystko sie unormuje.
shady nie wiem jakj ci pomoc
anaconda super ze wszystko ok z Majeczka

ja tez spadam bo nie mam zabardzo cierpliwosci,moze jutro bedzie szybciej chodzilo to forum a za kilka dni podobno maja zmienic na inny kolor :tak:
dobranoc
 
reklama
Do góry