reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

zapomnialam dodac ze bardzo sie slinila i wszystko wtedy wkladala do buziaka wiec wszystko na to wskazywalo ale niestety jak juz napisalam powyzej zeby wyszly o wiele pozniej i juz nie bylo takiego slinienia i wkladania wszystkiego co popadnie...
 
reklama
U nas może ząbków nie widać, ale za to słychać w zachowaniu maluszka (czyt. maruda, maruda, maruda) i oczywiście, jak inne Słoneczka gryzie wszystko, co ma pod ręką. Czasami nawet przymierza się do mojego ramienia. A jak zaciśnie dziąsełka przy masowaniu na moim palcu, to... ::)
 
witam

U mojego Kubusia jak skończył 3 m-ce też pojawiły sie paseczki na dziąsełkach, zaczęłosie ślinieni, opuchnięte od czasu do czasu dziąsełka i co i nic, pustki w uzębieniu. Dzisiaj własnie dziąsełka czerwone napuchnięte i pod skórka widac trójeczke ale nie przebita (smiesznie)
My od początku mieszkamy osobno i taki jest najlepszy układ, ale wiadomo dzisiejsze czasy to dla młodych ludzi bardzo ciężkie, dlatego główy do góry mamusie musi byc dobrze.

 
to moja zaczela sie juz tak slinic jak zaczela 2 miesiace gryzc i brac wszystko dobudzi tydzien pozniej.od okolo tygodnia zaczela marudzic zle je przeziebila sie i wlasnie w ciagu tego tygodnia pojawily sie kreseczki:) tak wiec licze na to ze wyjda szybciutko:)
 
Witam pozno bo juz po polnocy ale dopiero teraz znalazlam czas  ;D
JoannaMK Ale ze mnie gapa z tymi urodzinami ale coz w razie jakby mnie nie bylo na bb za dwa dni to zyczonka nadal aktualne  ;) A samochodu jeszcze nie kupilam ale juz nie dlugo zamowie  :)
My zabkow mamy juz 10 sztuk ale na szczescie obylo sie bez marudzenia i zycze tego wszystkim maluszkom  ;D ;D ;D
My tez nie mieszkamy z tesciami na szczescie mamy malutkie mieszkanko ale nie dlugo bedzie wieksze i ogrodek i juz nioe moge sie doczekac  ;) Z moja tesciowa widujemy sie raz na tydzien ale jak na razie miedzy nami jest ok  :) A moja mama mieszka za granica wiec jeszcze duzo duzo rzadziej sie widujemy ale i tak czasami sa male sprzeczki  ;) Ja wczoraj znow tez mialam spiecie ze swoim i padlo znow kilka mocnych slow ale wygarnelam mu wszystko  i jest mi zal ze jest tak a nie inaczej ale  nie umiem sie dlugo gniewac i nasza corka nas dwoje rozsmieszyla  ;D Wierze ze bedzie dobrze a nawet juz jest dobrze tyle ze ja sobie w glowie wszystko koduje a to wszystko narasta ale mysle ze po wczorajszej rozmowie bedzie znow super przynajmniej na jakis czas!!! On jest z pod znaku Ryby i ja tak samo ale zadno z nas nie daje za wygrana i jestesmy uparciuchami  ;D
Ok starczy tego pisania   :p Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich kochane dzieciaczki  :-* Zmykam spac bo z rana pobudka jak codzien  ;) DOBRANOC!!!!
 
Ojejku, a co to za Tatusiowie????? Ja wygralam los na loterii Marus uwielbia mala i bardzo nam pomaga zlego slowa nie moge powiedziec to raczej ja mam problem bo chcialabym juz troszke popracowac ale jak pomysle ze mialabym Milenke zostawic z opiekunka to mi sie serce kroi
 
Witam Mamusie :)
Dzisiaj u nas piękna pogoda, a ja mam w planach mycie okien :p. Wogóle plany na dziś mam bardzo ambitne - czy coś z tego będzie, czy wygra we mnie leń, zobaczymy ;D ;D ;D.
Ja z moim też się wczoraj popstrykałam, ale to były tylko jakieś drobnostki. Czasem zdaża nam się pokłócić poważniej, a ponieważ oboje jesteśmy uparci, to potrafimy dość długo się do siebie nieodzywać, a potem samo jakoś przechodzi ;), bo tak naprawdę to chyba nie umiemy się na siebie gniewać :). Z moim mężem jesteśmy już ok.13 lat, a 23.09 mamy 6 rocznicę ślubu i muszę coś fajnego wymyśleć z tej okazji - może ktoś mi coś podpowie ???
 
witajcie!

Iwonka a kiedy obchodzicie urodziny?Ja tez jestem ryba z 7 marca :)

Wczoraj pediatra poradzila mi dodac kawe inke do mleka nan2ha bo JUli nie smakuje to mleko a ze powoli chce ograniczac cycunia tylko do nocy wiec wieczornego cycolenia juz nie ma bo zasypia po zjedzeniu kaszki na tym mleku z moim mezulkiem. Wczoraj sywierdzil ze cos malo do niego mowie a ja sie po prostu wyciszylam na jego czasowe zachowania.Tzn jest wspanialym mezem i tatusiem ale czasami jak kazdy ma gorszy dzien.

Noc minela nam dosc spokojnie z 2 pobutkami na cycunia.i z pobutka o 8-15.
Zapowiada sie ladny sloneczny dzien.W radio mowili ze ma byc cieplutko i slonecznie.
Milego dnia mamusie...slonca :)
 
To jak ja się ze swoim pokłócę to się ostro do niego nie odzywam i udaje że go nie widzę, a on za kawałeczek przychodzi i zaczyna mnie zaczepiać, a to pyta gdzie jest masło albo sól albo inne bzdety tylko po to żebym się do niego odezwała a jak już widzi że nie reaguję to przytula sie do mnie i mówi żebym się nie złościła a ja na to jeszcze bardziej sie wkurzam bo najpierw mnie zdenerwuje a potem mówi żebym się nie złościła. I tak jest zawsze, ale też po jakims czasie mi przechodzi tylko ja jestem taka że jak mnie ktoś wkurzy to wolę przez jakiś czas z nim nie rozmawiać tylko w samotności się wyciszyć. ;D
Witam z rana, ja dzis zabiegana bo jadę do banku pozałatwiać kilka nieprzyjemnych spraw. Trzymajcie za mnie kciuki ;D
 
reklama
witam w słoneczne przedpołudnie

zuzia - niech mnie drzwi scisna wiesz ile mamy wspólnego ::) ;D?, my z mężem jestesmy razem 13 lat, 23.09 obchodzimy 11 rocznice ślubu no i n8nasz synus nazyka sie Jakub czyli Kubuś i coty na to

ja tez jak sie popstrykam z mężem to tak jak anaconda udaję ze nie widzę nie słysze po prostu kalapki na oczach i stopery w uszach, ale długo to nie trwa, wtedy długo rozmawiamy i wyrzuacamy swoje żale i jest okej! ;D
U nas niestety druga noc jest niezbyt Kubus bardzo często budzi sie z płaczem a to chce wody (w nocy daje zamiast cherbatki) a jak nie to cycus rano to obudziłam sie z pustymi piersiami tak mnie "wycyckał" może to na zęby - ostatnio wszystko zwalamy z mężem na żeby (tak od 4 m-cy :laugh: ;))
Myśle że moze dzisiaj wieczorem przed spaniem dam mu kaszke i zobaczymy jak długo pośpi :p

Ja dzisiaj smigam z rodzinką na zakupy ciuchowe, bo w sobote imprezka w lokalu a ja nie mam co na siebie włożyć ;D

miłego dnia
 
Do góry