reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Tak to jest w dzisiejszych czasach że młodym małżeństwom trudno kupić własne mieszkanie, zwłaszcza jak tylko jeden współmałżonek pracuje. Opłaty są wysokie a pensje? -lepiej nie gadać. Jak nie ma pomocy ze strony rodziców i oczywiście takich mozliwosci finansowych to albo człowieku mieszkaj na kupie i się kłóć co jakiś czas albo idź mieszkać pod most. To okropne ale prawdziwe.
 
No wlansie...teraz wogole sie nie mysli tylko obiecuje i obiecuje....
Kasiula no zmienil zmienil :) zawartosc cudna! A do Londynu to super! jak tylko ma sie pewna robote itd to uciekac stad jak najdalej!!!

Co do zabkow to mojej juz widac dwie gorne jedyneczki:)lada moment wyjda:) tylko ciekawe czemu pierw gorne a nie dolne? choc dolne juz tez powoli sie wyciskaja.
 
czesc, my wreszcie dotarlismy do domu:)). Bylismy na plywanku dla niemowlat i maly mial taka frajde, ze nie wiem, nawet udalo mu sie zanurkowac bez placzu::)). U nas zebolkow tez jeszcze nie ma ale sliny pelne wiadra i lapki ciagle w buzce. Lilith to Twojej malej szybko zabki wyszly. Gratulacje. My na szczescie tez od razu sami mieszkalismy, mamy duze mieszkanie bo 80mq ale i tak chcemy w koncu kiedys zakupic wlasny domek z ogrodkiem:)). Ach, pozyjemy, zobaczymy.
 
red_kitten chetnie skorzystam, jak masz jakiś fajny przepis pod ręką :laugh: na razie nie ma szans żebym coś zrobiła, bo mała strasznie marudna i noszę ją ciągle na rękach :(
 
reklama
LILITH pisze:
Aga jeszcze sie nie przebily tak calkowcie :) ale juz widac biale paski:) i to baaardzo cale ma tam popuchniete boroczek:(

Juli tez gdzies w tym czasie sie pokazaly takie paseczki ale czekalismy na przebicie az do 9 miesiaca .A ja juz myslalam ze lada chwila sie przebija a tak musialam czekac.
Teraz mamy dwie jedyneczki ostre jazdy i mam nadzieje ze przez wychodzace kolejne zeby bo jest po prostu niemozliwa...
 
Do góry