reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Podajesz jej coś na te bóle brzuszka, a może lepiej wybrać się do lekarza? Napisz cos więcej to może wspólnymi siłami coś pomożemy ;D
 
reklama
Witam nowe mamy !!!
Joanna Dzieki za link a najlepsze jest to ze teraz cena spadla do 159 zl i to mi daje do myslenia bo ta cena jest do niedzieli i niewiem czy ryzykowac czy mozew poniedzialek bnedzie jeszcze taniej ::)
 
hej:)
pewnie znacie mnie tu z widzenia bos iedze tu juz ponad rok...i tez chcialam do was dolaczyc :):)
powolutku mysle ze sie jakos zaklimatyzuje:)
 
HEY
wkoncu nadrobiłam zaległosci,muj mały ma tylko katarek ale bez kaszelku
a najgorsze jest to ze zaczeły wyskakiwac mu krostki takie z woda i tylko na raczkach :( byłam u pediatry ale ona niema pojecia co to jest :mad: stwierdziła ze jak bedzie wiecej to do dermatologa mam isc,i pewnie sie wybiore

WITAM NOWE MAMUSKI ;D

TEN SAMOCHODZIK TO FAJNA SPRAWA TEZ MUSZE TAKI ZAKUPIC :)

ASIA Z

napisz od czego malutka ma te bolesci bo jak kolki to ja tez to przechodziłam az do 3 miecha z synkiem
 
witam!

Miałam toche przerwy na tm watku i od razu wypadła z gry :p ale postaram się wszystko nadrobić ;)

Mój Kubus też ma kaszelek ale tylko wtedy jak chce żeby ktos go zauwazył a napewno jest zdrowy, wiec chyba u dzieci jest to taki znak :hej bawcie sie ze mna!!
Kuba od niedawna zaczął po swojemu raczkować, podkłada pod klatke piersiową rączke i podnosząc sie na niej odpycha sie wyglada to mniej wiecej tak jak "skaczący kangurek", noi oczywiście gdy z meżem rozmawiamy a mały siedzi z nami to przez moment zerka raz na mnie rraz na meza i za chwilke zaczyna on po swojemu z nami dyskutować, więc od teraz musimy pamiętac aby zapytac o zdanie naszego małego lokatroka ;)

Pozdrowionka dobrej nocki i do jutra napewno tu wpadne!
 
DZIENDOBEREK
mamuski popudka muj potworek niespi od 7.30 teraz lezy i dyskutuje w łuzeczku
i mamy nowa krostke na policzku :(
nawet niewiem czym mu to smarowac bo ani go to nie boli i nie swedzi bo daje sobie ogladnac i dotknac
 
reklama
brenda - tego rodzaju krostki mozna smarować tzw. pudrem płynnym i jak sie pokaze jeszcze pare to mozna do tego podac calcium, u mojego synka tez pojawiły sie niedawno tak sobie pojedyncze krostki najpierw jedna i kolejne byłam u lekarza z tym i powiedział mi ze czasami pojawiaja sie taki krosteczki z róznych przyczyn np. z wody, powietrza zmiany klimatu itp.
 
Do góry