reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Zuzia dzięki, właśnie o tą stronę mi chodziło.
Asia tobie też dzięki, faktycznie fajna ta stronka, można się wiele dowiedzieć.
 
A my już po spacerku i po obiedzie, a tu znowu nikogo.... Kuba śpi więc mam troszkę czasu, ale skoro nie ma z kim plotkować, to idę wieszać pranie (słońce znów wyszło :)).
 
My też już wróciłyśmy ze spacerku i teraz wzięłam się za gotowanie obiadu. Maja została jeszcze na dworku razem z babcią. Cały czas raczkuje i bardzo mi się to podoba, już cała podłoga jej ;D
 
Hej dziewczyny!Ja jestemz watku Mamy z UK, takze jestem mama siedzaca w domu.Jesli pozwolicie dolacze do Was!
Moj synek ma trzy miesiace i jest coraz fajnieszy, od paru dni zauwazylam ze zaczyna sie smiac na glos i do tego jeszcze radosnie piszczy.
Mam nadzieje ze wy i wasze pociechy macie siedobrze.
Pozdrawiam!
 
Zazdroszczę wam dziewczynki spacerów z maluszkami, ja niestety choć bardzo bym chciała nie wychodze z małą na spacer bo ona nie chce wysiedziec w wózku dłużej niż 5 min. Pręży sie i płacze a to przez to że ma bóle brzuszka i ostatnio prawie nie śpi w dzień bo jak tylko zdąży zasnąć to się wybudza z płaczem :mad: Jedyne co mi zostaje to wychodze z nią na balkon na kilka minut (oczywiście trzymam ja na rękach bo inaczej by sie darła ). Szkoda bo pogoda jeszcze jest całkiem ładna a świerze powietrze potrzebne naszym dzidziusiom.
 
reklama
asiaz a co dolega Twojej coreczce?:(
Czyzby kolki? Karmisz ja piersia czy sztucznie?

a mysleliscie o zakupie nosidelka by tak z nia pospacerowac?
 
Do góry