reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja ćwiczyłam po porodzie ale tylko wtedy kiedy mi się przypomniało, więc nie wiem czy były robione systematycznie czy nie, powiem jedno po porodzie była katastrofa jeśli chodzi o te części ciała, a teraz jest wszystko w porządku - tak jak przed porodem. Za godz. idę do gina i już się stresuje i zaczyna mnie z tego wszystkiego brzuch boleć, ale ja jestem głupia ;D
 
Witam wszystkie. Mojej małej wrasta sie paznokieć w nózce. Dzisiaj rano miała cały spuchniety i czerwony, z przy paznokietku była ropka. Pojechałam do lekarza i ma teraz stópke zabandażowaną. Jutro mam jechać jeszcze raz. Najgorsze,że w drugiej nózce tez jej sie łamie paznokietek i boję sie ,że będzie to samo co w tej. Biedulka.
 
BEATA8422 już naprawiłam. I już wróciłam od gina, wszystko jest ok, więcej się strachu najadłam niż to było warte.
LENA3004 bardzo współczuję twojej dziecince, może za głęboko obcinasz jej paznokietki i zamiast na kwadratowo to na półokrągło, bo czytałam że od tego wrastają paznokcie.
 
Anaconda Właśnie nie, bo ja jej wogóle nie obcinam pazurków w nóżkach, bo jej sie same wyłamują.A przy tym paluszku teraz to musiała zahaczyć o skarpetke chyba i oderwała sobie tak dosyć daleko. Ale właściwie to we wszystkich paluszkach tak jej sie nadrywaja pazurki jak są troszeczke dłuższe, a obciąć sie ich nie da bo są takie mocno zaokrąglone.
Pociszam sie jedynie tym, że lekarz powiedział,że dzieci to nie boli. I faktycznie kiedy jej to lekko nacisnęłam, to nawet sie nie skrzywiła, a wyglądało to nieładnie i dorosly by pewnie wył z bólu.
 
Lena wspołczuje malenstwu
u mojego tez sie pazurki zachaczaja i łamia ale to dlatego ze za chiny nieda sopbie sciac nawet na spiaco bo od razu wierzga ,ale jeszcze mu sie zaden nie wrasta
 
reklama
wrrrr ide spac bo nikogo nie ma

a co do wykorzystywab nia sytuacji ze jestem słomiana to nic z tego bo niemam z kim gnidki zostawic,poniewaz moja mama mieszka za daleko i codzien pracuje a tesciowa nie koniecznie zebym chciała z nia zostawic ;D


papatki dobrej nocki i przespanej
 
Do góry