reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

kubusiowa Ja jak dotad jeszcze nie mialam calej nocy przespanej a to juz ponad 10 miesiacy i o 6 rano pobudka choc od trzech nocy jest bez cyca i przed snem zjada juz prawie cala butle kaszki to tez sie budzi ale to moze z przyzwyczajenia bo teraz sie napije i idzie znow na szczescie spac!A tak to zawsze mamusia brala do siebie i sobie przy cycusiu usypiala ;D A tu koniec wyrodna matka juz nie daje ;)
 
reklama
ja na szczescie nie wiem co to nieprzespana noc....i zawsze mowie : nobla dla cycowych mam, ktore daja rade wstawac co 2-3 godziny w nocy :)
 
własnie niedawno wróciłam z drugiego karmienia maluszka a był karmiony pierwszy raz po kapieli o 19:40

shady - czyli u was jest butelka?, dobrze ci z ta przespana noca :)

iwonka - ojej niestrasz, bo chyba nie wydole ;D, a przez to męża troszke zaniedbuje ::)
 
tak u nas flaszka.......dokarmiany byl mlekiem cycowym przez miesiac , pozniej tylko flaszka....ale nawet jak byl na cycowym to budzil sie tylko raz :) spioch jest....po mnie ;)


teraz mowie wam dobranoc...malz przyszedl :p i chce pograc
 
Shady Ja tez jestem spioch ale nie stety moje dziecko poszlo w tatusia.Zreszta to caly tatus gdyby nie to ze ma po mnie choc cosik miedzy nogami ;)
KubusiowaJak tak mozna zaniedbywac meza ::) Sio do lozka na przytulanko ;D ;D ;D
 
kubusiowa A to tak ;) Pewnie ze w takim ukladzie to na bb trzeba po klikac ;) ;D :laugh: A moj sobie spi wiec i ja moge sobie posiedziec przy necie ;) Ale juz cos mnie spanko lapie i nie wiem czy zaraz nie odpadne w kimono.Jutro jedziemy do tesciowej na noc, niech zobaczy jaK wnusia raczkuje a u niej to jest gdzie raczkowac czy chdic po meblach bo u nas to nie za bardzo ale na szczescie juz nie dlugo :)
 
kubusiowa Ciagle zapominam napisac i pochwalic twojego synka bo ma takie fajne bujne wlosy ::) ;) :) Przynajmniej tak mi sie wydaje patrzac na te male zdjecie ;D
 
reklama
iwonka - my jutro jedziemy do mojej teściowej na urodziny, Kubus bedzie w raju u dziadków, a ja teraz wybieram zdjecie do duzej ramki dodatek do prezentu.
To na bb bedziesz dopiero w niedziele?

to życze miło spędzonego czasu i dobrej nocy u boku maluszka i mężusia ;D ;D

Oj necik mi cos szfankuje
 
Do góry