reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mojemu malemu sol fizjologiczna zakraplano juz w szpitalu po porodzie, bo mial bardzo zatkany nosek. Ale jak widze, co lekarz, to inne poglady.
 
reklama
hej!
przeczytalam co naklikalyscie i zmykam dalej :)

my na katarek tez sol fizj. rady sa oki - wyzej glowka do spania, tj nie sama glowka tylko podluz ksazki na przyklad zeby cale cialko sie unioslo po katem nie tylko glowka! i oklepywanie; ja wyciagalam gruszka; przeszlo w koncu; nie bylo mnie rano, wiec wybacz...ale rozumiem czemu sie tak czulas;

Brenda dzieki za info o foteliku

papatki
 
Ja jak na poczatku uzywalam soli w ampulkach to staralam sie otwierac na bierzaco ale mysle ze jak postoi dobe to sie nic nie stanie.Nie musi byc jalowa.

Nie skusilas sie na ten sterimar ,ktory oprocz tego ze oczyszcza to jeszcze nawilza..ale moze kiedys bedziesz miala okazje to kup to sie przydaje na bardzo dlugo i nie martwisz czy sie nadaje czy nie....

Zyczymy szybkiego przepchania noska. Jak wkropisz odczekaj jakies pare minutek na brzuszku i do dziela jak same nie wychodza to..pomoz sobie wyjac gruszka i np patyczkiem jak juz bedzie na wierzchu...bo te glutki sa strasznie klejace...
 
wrócilismy z działki od moich rodziców, było super mały wyszalał sie z moja siostrą (kochana cioteczką), własnie tatus skończył czytać bajeczke i idziemy kąpać Kubusia

wpadne póżniej, może uda mi się wkleoic jakieś zdjęcia papapapa ;D
 
hejka
maly spi, a ja z luboscia wykorzystuje ten fakt ;D
co do soli to w ciagu doby powinno sie zuzyc bo bakterie sie tam dostaja; tak mowila okulistka; co do noska to nie wiem czy to ma zwiazek, ale wole powiedziec...

mezulek ma wychodne i chyba zrobie sobie wieczor kosmetyczny ;)
 
A ja siedzę i się kłócę z mężem bo popsuł mi taśmę w komputerze i na dodatek sie mądrzy że umie to naprawić. Czy wszyscy faceci są tacy beznadziejni? Majeczka ślicznie śpi, więc spokój do rana. ;D ;D ;D
 
Dobry wieczor!!! Ja dopiero teraz po raz pierwszy w dzisiejszym dniu moglam usiasc i napisac i poczytac co na klikalyscie a duzo tego widze  ;D
beata Oj biedna Oliwka czy juz jej lepiej? Ja nie pomoge bo nie mialam takiej sytuacji a jezeli mielismy troche zapchany nosek to nic nie zrobilam i nawet gruszki nie uzywalam bo nie bylo to latwe ale moja byla starsza od twojej majac zatkany nos i nie meczyal sie raczej bo nic na to nie wskazywalo a i tak po okolo 2 dniach przechodzilo.Zdrowka dla Oliwi zycze!  :)
Anaconda ten niebieski pasek moge tylko poszerzyc lub zwezic na boki w poziomie a nie moge z gory na dol go opuscic bo nie ma takiej opcji  :p
A tak wogole to dzisiejsza nocka byla kolejnym sukcesem bo jak wczoraj moje dziecko usnelo same w lozeczku tak zostalo tam cala noc!Tylko w nocy jak sie przebudzila to dalam jej pic i spala dalej.To chyba nasza pierwsza calusienka noc w lozeczku i bez cyca.Teraz po kapieli i po malym brykanku w lozeczku tez sie polozyla sama  i zasnela!Chyba moge powiedziec ze cycus odchodzi w niepamiec  ;) Dzis tez dalam jej duze kawalki kurczaka z udka i marchewke cala ugotowana do miseczki to sobie ladnie brala w raczke i zajadala sie az jej sie uszy trzesly  ;D
 
reklama
anaconda - jak to do rana ::),w nocy juz sie Majeczka nie budzi (butelka czy cycuś), sorki może juz to opisywałaś ale ja od niedawna wiec uswiadom mnie jakim cudem

beata - mam nadziej że wszystkie rady koleżanek pomogły i Oliwka czuje sie lepiej!!!!! :)

iwonka - baaaaaaardzo duży sukces, oby tak dalej!!!!!!

U nas Kubus po kapieli i cycusiu usypia zawsze ładnie i to sam, od początku tak było, tylko że co 2-3 godz, czasmi 4 budzi sie do karmienia, mam wrażenie ze jade na rezerwie, kiedy prześpimy całą noc?!


 
Do góry