reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

IWONKA2006 bo nie ma takiej opcji, musisz poprostu przeciągnąć ten pasek z góry na dół trzymając cały czas lewy przycisk myszy.
KUBUSIOWA przespana noc dlatego że dzisiaj w nocy do Majki wstaje tatuś a ja mam czas na odpoczynek. Bardzo bym chciała żeby mój dzidziuś przesypiał do rana ale niestety jeszcze tak nie jest. Uciekam spać, bo już mi się oczy zamykają, do jutra dziewczynki.
DOBREJ NOCY
 
reklama
Tzn. u tesciowej jest internet ale nie wiem czy mnie dopuszcza ale postaram sie choc na chwile zajzec na BB i zobaczyc co nowego u MSWDZD ;D Oj co ja pisze ! przeciez do poludnia jestem w domu tak wiec rano wpadne tutaj  ;)
A teraz jednak ide spac i zycze milej i przespanej nocki  :) Dobranoc!!!
 
iwonka - Dzięki za  pochwałę :laugh: :laugh: jak "przegryziemy" z mężem wklejanie zdjęć to powklejam mojego synusia od poczatku jak sieurodził z irokezem i czarnymi jak smoła włoskami, a teraz mu jasnieja ale co fakt to ma gęste a jak sie spoci lub jest po kalieli to boczki mu sie kręcą.

anaconda - przyznaje, że pozazdrościłam Ci :p kolorowych snów, mężusiowi przyjemnego wsawania bez budzenia mamusi ;D

jsorbek - witam, w takim razie tobie pozazdroszcze przespanych nocek :laugh: :laugh:
 
reklama
dzień doberek! ;D

u nas dzisiaj pobudka o 6:30, nawet maluszek dzisiaj dośc ładnie spłał, chyba wyczuł że mama w nocy żaliła sie ze pje co 2-3 godz i od trzeciego karmienia było 4 godz. przerwy a nastepne po 4 i pół. godz. czli coraz dłuzej.
Humorek dpoisuje nam od rana Kubus fika w łóżeczku z nową gumową książeczką a ja pranko wstawiłam czekam na męża z pracy ze swieżym pieczywkiem.

izabelka - ranne ptaszki juz po sniadanku :), jak tam salonik kosmetyczny udany? Oskarek wyspany?
 
Do góry