reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

synek byl wyspany o 5.30 :p teraz zaczyna marudzic juz hehe
a z salonu nici wyszly, bo czytalam gazey i ...zasnelam ;D ale co tam :) dzisaj zaszaleje hihi
 
reklama
juz po drzemce- razem padlismy ;D no synek lata a ja ledwo żyje ;) teraz spijam kawe, oby mnie postawila na nogi i zaraz zmykam do mamy i na zakupy
 
Witam was !!!
U nas pierwsza pobudka byla dzis o 5:00 i od 6:30 brykanie a pozniej druga pobudka o 7:30  ;)
Cala noc dziecko znow spalo w lozeczku bez cyca czyli jest OK  ;)
Nie dlugo zmykamy bo jedziemy na noc do tesciowej i znajomych odwiedzic  ;D
Wszystkiego najlepszego i duzo duzo zdrowka dla Alanka :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
mysz.gif
 
WITAM WAS MAMUSIE! Wpadłam sie przywitac na nowym wątku,do tej pory siedziałam na lipcówkach 2006 :) moje maleństwo ma już 7 tygodni,jestem mamą siedzącą w domu rzecz jasna ;) Mama nadzieje dowiem sie od was wielu ciekawych rzeczy. Dopiero raczkuje w temacie niemowlęcym ;) Pza tym mam jak narazie bardzo grzeczne i spokojne dziecko,ale fajnie podczytac co bedzie się działo później. :)
 
Witaj OLaPiotrowska!!!

Napisz cos wiecej o sobie,z checia poznamy Ciebie i Twoje malenstwo.
Kurcze ja juz niepamietam kiedy Jula byla taka maluska...zaraz nam roczek uderzy...a dopiero co bylam w ciazy..Szybko ten czas mija..bardzo szybko.

Sluze jakby co pomoca "doswiadczonej mamuski"..hihihih ;D

Spokojnej soboty,zmykam szykowac obiadek bo niedlugo mezulek z pracy wraca i Jula sie obudzi a musze skorzystac puki spi smacznie.

PA PA PA PA PA PA PA PA PA
 
Kubusiowa czekam na zdiecia Twojego syneczka..piekne ma wloski.Moja Jula jest troszke lysiutka a urodzila sie z bujna czarna czupryna ale sie wytarly.Choc trzeba przyznac ze jakby zaczynaja juz rosnac....Juz mis ie marza kucyki,warkocze..spineczki...zobaczymy czy bedzie lubic czesanie..hmm..ale sie rozmarzylam a mialam isc szykowac obiadek..dobra zmykam..pa,pa,pa,pa,pa...
 
Witaj Ola !!!
Ja tez juz prawie ze nie pamietam swojego malego noworodka i zawsze jak ktos mowil ze zapomnial jak to bylo z takim malutkim dzieckiem to nie wierzylam a to prawda ja tez zapomnialam choc dopiero moja corka ma 10 miesiecy!!! ;) Czas szybko zlecial tak jak napisala Joanna a z nim wszelkie szczwsliwe dni i czasami trudne ;)
Moja corka jak sie urodzila to tez miala ciemne wlosy a teraz jej zjasnialy troszke ale choc nie ma ich za wiele to i tak jej loczki zaczynaja sie krecic z tylu glowy. ;D
 
reklama
cześć dziewczyny my już po dłuuuugim spacerku możemy trochę popisać

Joanna MK sól kupiłam wcześniej i dopiero przeczytałam następnym razem spróbujemy sterimar
Iwonka dzięki i gratulacje za postępy
wszystkiego naj dla Alanka
Oliwka już lepiej się czuje nosek prawie czysty chociaż w nocy 2 razy się budziła
 
Do góry