reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mi też się to podoba :tak: ale ja to mam już taką wielką patelnie a nawet dwie a siostra dużo warzyw je bo na diecie jest to jej się to przyda :-D tylko ona chciała jakąś blachę do pieczenia ciast, jakąś choinkę albo coś takiego ale same małe są na allegro :sorry:
 
reklama
madziula to dobrze że z ksawkiem już lepiej to co od poniedziałku do szkoły?????
dorota to naisz co i jak z malutką:tak::tak:
beata fajny ten wok sama bym taki chciała:tak::tak::tak::tak:
julina pisze list do świętego mikołaja tzn rysuje:-D:-D:-D:-D:-D
a ja się zbieram za odgruzowanie mieszkania ale głowa mi pęka chyba sobie apapa zapodam:cool2:
 
Beata jak siostra na diecie to odradzam blachę do ciasta ,precz z pokusami:-Dbo pewnie zaraz by chciała coś upiec:-D
Ksawek to chce tradycyjnie wyrzutnię jakąś,tor wyścigowy itd,Klaudia marzy o nowym telefonie ,bo jak do tej pory to miała zawsze stare po kimś ze słabymi bateriami ,rozsypujące sie.Na mikołajki moi dostaną puzzle ,bo ostatnio strasznie im sie sopdobało układanie,ale i tak jak to będzie to sie zobaczy:tak:
 
Mam nadzieję ,ze pójdzie do szkoły ,tak planuje,ale jest zakaz kaszlących dzieci w szkole ,zarządzili ze dzieci mają być 100% zdrowe,więc nie wiem jak to wyjdzie.
Moja Klaudia nie wierzy juz w mikołaja tak od roku mniej więcej ,podczas ubiegłych świąt pozbyła sie iluzji ,choć ja nie zaprzeczam ani nie potwierdzam więc moze coś tam jeszcze jej z dziecięcych przekonań zostało,ale Ksawek wierzy twardo ,więc Klaudia przy nim zachowuje pozory:-D
 
Madziula siostra jest na jakieś dziwnej diecie :sorry: niby ciasto może jeść ale co ona w ogóle może a co nie to ja już się pogubiłam :tak: To gratulacje dla córki, przynajmniej nie zrobi przykrości bratu mówiąc że nie ma mikołaja :tak::tak::tak:
 
Hejka dziewczyny
Obiecałam sobie, że tylko wpdanę sie przywitać, a wzięłam się za czytanie, no jakoś mnie to nie dziwi.
Okropnie boli mnie głowa, jak zaczęła wczoraj rano ( przeszło na chwile po 2 musujących ) tak boli do tej pory. W nocy mało co spałam, lało okazało się że okno w małej pokoju przecieka i strużką woda na panele leci, trza było je ratować ( ale o co mu chodzi to nie wiem, nigdy nie cieklo ), Piotr chrapał, kot skakał, mała się kręciła i wierciła, no i ta głowa. W koncu wstałam w nocy wyjęłam ser ółty z lodówki iokład sobie zrobiłam, pomogo na chwile, później ser zrobił sie cieply a ja nie mialam sily oka otworzyc zeby wstac i znów pojsc do lodówki.
Generalnie boli mnie mruganie, hihi
 
reklama
Beata on by jej i tak tak łatwo nie uwierzył nas słówo ,ale by krzyczał ze złości i strachu że to mogłaby byc prawda,darł by sie na nią ze kłamie po prostu:wściekła/y:,a ja chce żeby wierzył ,bo jejt taki rozkoszny ze swoja dziecięcą naiwnością
doprawdy dziwna dieta ,ja niestety na normalnej sie męczę ,a piekarnika urzywam tylko do pieczenia ...mięska we folii:shocked2:
 
Do góry