reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
świetny i cena ok dziś pokazuję go pietruszce:tak::tak:mi sie jeszcze podobaja x landery dla lalek i właśnie te graco widziałam dziewczynkę w wakacje z takim był śliczny:tak::tak::tak::tak:
witam:tak::tak::tak:

duuuużo zdrówka dla Julki i tzrymajcie sie dzielnie bo tam u Was w Szczecinie grypa się rozpanoszyła na dobre (słyszałam w wiadomościach) :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dawajcie się


powodzenia na rozmowie, oby się udało:tak::tak::tak::tak:


trzymam kciuki:tak::tak:


fajne te klocki ale cena mnie powaliła:szok::szok::szok::szok::szok::szok:ja nie kupuję swojej małej takich drogich zabawek:no: w tym roku to wogóle będzie bardzo skromniutko:-:)-:)-:)-(


super taka praca, siedzisz w domu, pogadasz p[rzez telefon i jeszcze kaskę zarobisz:tak::tak::tak::tak:super, trzymam kciuki;-)

byłam wczoraj na uroczystym pasawaniu na przedszkolaka i strasznie się wkurzyłam bo nie mogłam zrobić swojemu dziecku fotki jak pani dyrektor ją pasuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jakieś tłuste babsko wlazło mi w kadr i nici ze zdjęcia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wogóle to było straszne zamieszanie i bałagan, rodzice się pchali, dzieci były ściśnięte i ten straszny gorąc, masakra

mnie też coś usiłuje dopaść, wczoraj wziełam dwie polopiryny na noc i poszłąm już o 21 spać zeby się trochę wypocić, a rano nie mogłam sie zwlec z łóżka, zaspałam o godzinę:szok::szok::szok::szok::szok: ale dzisiaj znów mi głowa pęka i nie mam siły, mam już dość tych choróbsk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oby tylko Misia znów czegoś ode mnie nie złapała

pozdrawiam
teraz muszę trochę popracować, niestety:-D:-D:-D:-D
oj kochana to zdrówka dla ciebie:tak::tak:
skąd ja to znam zdjęcie chcesz zrobić a tu czyjś zad:-):-):-):-)
ja tez z prezentami nie szaleje w tym roku ani z ilościa ani z cenami raz ze nie mam kasy dwa chce im kupić coś czym wiem że będą się bawić a ie kolejny kurzołap:-D
dlatego julina wózek bo marzy o nim okrutnie a lalka mamy od As więc wózio będzie strzałem w 10 :tak:antonio klocki drewniane co by mógł budować wieże i z lubością je burzyć:tak:może jeszcze jakieś autko do tego :tak:nie mam pojęcia co dla adama:no::no::no: pietruszce to kupię chyba coś z ubrań może jakis fajy golf:sorry::sorry::sorry::sorry: ja chcę torebkę i/lub portfel:-D:-D:-D
Malinka umnie też szpital :wściekła/y::-( juz mam dośc juz jestem skłonna do jakiejkolwiek pracy iśc bo mam dośc mój mąz nie chce wracac do tej swojej pracy tylko myśli tak żeby jak ja pójdę do pracy to on pójdzie gdzies na ochronę jest u nas w Kilecach taka firma co zatrudnia i pilnują w budynkach a nie na dworze Cisnienie ma do d.... 150/135 to drugie ponoć za wysoki to rozkurczowe Idę o 12 na rozmowę o prace w nowo otwieranym markecie chcialabym sie zalapać Wogole temn miesiąc jest przekichany Dalam Gabi Flavamed to chodzi i mowi że ja brzuch boili Kiedy sie to wszystko skończy :crazy::szok:
to trzymam kciukasy mocniutko od 12 napisz otem jak ci poszło:tak::tak::tak:
a mąż ciśnienie no sporo sporo kurcze a ja mam 60/80 no taka moja uroda:tak:
Nie przejmuj sie tym co mowi Twoj maz:) Meszczyzni zawsze uwazaja sie za bardziej pracowitych ;) to podwyzsza ich ego :)
hmmmm ale my na nich ostatnio nie narzekamy więc o co kamman????????????????

antonio padł julka ogląda hello kity naciągneła babcie na gazete z bajką(wpływ reklam na życie:-D:-D:-Dbo ona z domu nie wychodzi:-D) a ja mam huk roboty i leniwca pospolitego więc się opierdzielam:-D:-D
 
Jeszcze na chwilkę zajrzalam Ja tez nie ma ochoty nic robić :no: na pewno sie pochwlę jak poszło Wczoraj pojechałam do Pasażu swietokrzystkioegi i w 4 sklepach zostawilam CV :w leklerku w sklepie z butami Wojas (1/2 etatu),w sklepie z ubrankami dla dzieci i w rossmanie Tam gdzie sie wybieram to mialmbymniedaleko nieraz nawet moglbym podjechac samochodem
Najgorsze to to ze powinnam isc do lekarza bo mia sie leki skonczyly io jestem strasznie rozbita bo odstawiam nogi mi latają ręce a przeciez psychotropów niw odstawia sie od razu tylko stopniowo a mnie sie skończyły i powinnam brac :zawstydzona/y:
 
No to jestem
Dominik usnal przed 22 a male malpy dopiero teraz poszly spac:tak:Ale musialam Je przekupic i nastraszyc:-);-)Powiedzialam Im ze teraz w telewizji bedzie film o potworach a przeciez One boja sie potworow;-)No i kazaly sobie zostawic zapalone swiatlo,mocno sie przykryc i zamknac drzwi hehe,ale jutro musze Im kupic chipsy:szok::-D
Nie ma to jak dzieci przekupić lub przestraszyć żeby coś zrobiły hehe :-D:-D:-D przynajmniej działa :tak:
Dzien dobry :-)

Wyspalam sie Budzilam sie co jakis czas Ale nie wychodzilam z lozka Nawet do ubikacjo przez cala noc nie poszlam A zawsze chodze I zaraz zasypialam spowrotem :-)
G teraz z Mala na sniadaniu Ja ogladam BRZYDULE pozniej do urzedu I do kosmetyczki chce isc Zrobic brwi Chce cos dla siebie zrobic Jakos lepiej wygladac Nigdy brwi nie robilam Moze bede inaczej wygladac :-)
A podobno to duzo nie kosztuje :-)

Zapomnialam sie pochwalic ze Moze uda mi soe DOROBIC JAKIS GROSZ :-)
Kolezanki maz zajmuje sie ubezpieczeniami On jezdzi po klientach itp Ale potrzebuje osoby do DZWONIENIA i umawiania na spotkania :-)
Jak spotkanie sie odbedzie to ja mam z tego 10 zl
Dostaje swoj telefon i karte I namiary na ludzi I tekst ktory mam mowic I z domu spokojnie moge dzwonic Chce sprobowac Nic nie trace A uwzam ze jak uda mi sie zarobic kilka zlotych to bedzie super :-)

3 MAJCIE KCIUKI ABY MI TA PRACA WYSZLA :-)
Trzymam kciuki :tak: masz rację zrób coś dla siebie :-) czasami trzeba :-D
Witam i ja
Mode wlasnie wstaly,a Domincio w szkole:tak:
Jak zjemy sniadanko to zmykamy na zakupki bo mam takei pustki wszedzie ze szok:szok::szok::szok:
Mialo u nas padac ale na szczescie nie pada:tak:Jest tylko paskudny wiatr:no:ale damy rade hehe
No ja wczoraj wydałam trochę kasy :sorry: u mnie też wieje, w nocy myślałam że mi okna powyrywa :tak:
witam dziewczyny:happy:
u nas szpitala ciąg dalszy:sorry:
julka miała robiony test na paskudną grypę wyszedł pozytywnie na grypę sezonową (oczywiście test musisz kupić sama) i testy z krwi wyniki jutro
Adam kaszle i się smarczy ale do szkoły poszedł we wtorek była wywiadówka i mój adacho ma kare bo o ile nauka jako tako to zachowanie:wściekła/y::wściekła/y:gada na lekcji zapomina zeszytów książek wstaje chodzi po klasie głośno komentuje wypowiedzi kolegów nauczycieli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no i napisał z kolegą głupi wulgarny list na kloeżankę z klasy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:no i teraz do następnej wywiadówki tzn do 15 grudnia ma szlaban na wszelakie przyjemności:no::no::no::no:
antek się smarczy pietruzka prycha kicha w kościach go łamie tylko ja sie jeszcze jakoś trzymam mnie za to zaczyna boleć kręgosłup i dół brzucha znaczy się @ mnie dogania:eek::eek::eek:
za oknem wichura deszcz cieszę się że nie muszę już z domu wychodzić tylko potem do pracy:tak:
Ale Was dopadło :no: zdrówka życzę i to baaardzo dużo :tak::tak::tak:
byłam wczoraj na uroczystym pasawaniu na przedszkolaka i strasznie się wkurzyłam bo nie mogłam zrobić swojemu dziecku fotki jak pani dyrektor ją pasuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jakieś tłuste babsko wlazło mi w kadr i nici ze zdjęcia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wogóle to było straszne zamieszanie i bałagan, rodzice się pchali, dzieci były ściśnięte i ten straszny gorąc, masakra

mnie też coś usiłuje dopaść, wczoraj wziełam dwie polopiryny na noc i poszłąm już o 21 spać zeby się trochę wypocić, a rano nie mogłam sie zwlec z łóżka, zaspałam o godzinę:szok::szok::szok::szok::szok: ale dzisiaj znów mi głowa pęka i nie mam siły, mam już dość tych choróbsk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oby tylko Misia znów czegoś ode mnie nie złapała

pozdrawiam
teraz muszę trochę popracować, niestety:-D:-D:-D:-D
Nie lubię tego. Stanie taka babajaga i nawet dupy nie ruszy :wściekła/y: od razu człowieka szlag trafia :crazy: zdrówka życzę :tak:
nie ma nic gorszego niż chory facet :wściekła/y::wściekła/y: ogólnie nie jest zly a juz wcześniej mu mowilam zeby sie wzią za leczenie :eek::crazy:
Tak to jest jak się mówi do faceta żeby poszedł do lekarza :crazy: idzie dopiero jak widzi światełko w tunelu :sorry::-D

Witam. M pojechał na badania do zielonej z rana, potem do pracy :tak: jeszcze jutro do szpitala na resztę badań ale to mu chyba zejdzie cały dzień na tym :sorry: a ja mam wolne, mam sprzątnięte już obiad ze wczoraj więc leżę i nic nie robię :tak: zaraz moje dziecię położę spać bo już marudzi, dzisiaj pobudkę zrobił o 6.20 :crazy: ja nie wiem czy on kiedyś pośpi chociaż do 7 :sorry: ja zdycham bo @ dzisiaj dostałam i całe szczęście bo już myślałam że w ciąży jestem :sorry::tak: idę małemu dać coś zjeść i go położę. Za jakiś czas dołączę :tak: Oby tylko nie zaczeli wiercić :crazy:
 
gdybym miała dużo kasy to bym taki kupiła julinie wózek dla lalek jest śliczny
https://ssl.allegro.pl/item808040051_piekne_wozki_bellina_jak_prawdziwe_2w1_kolory.html
Przyznaje wózek zajebisty :tak::tak::tak: ale cena :szok::szok::szok: o matko spacerówkę dla Kuby bym kupiła za tyle :tak:
Jeszcze na chwilkę zajrzalam Ja tez nie ma ochoty nic robić :no: na pewno sie pochwlę jak poszło Wczoraj pojechałam do Pasażu swietokrzystkioegi i w 4 sklepach zostawilam CV :w leklerku w sklepie z butami Wojas (1/2 etatu),w sklepie z ubrankami dla dzieci i w rossmanie Tam gdzie sie wybieram to mialmbymniedaleko nieraz nawet moglbym podjechac samochodem
Najgorsze to to ze powinnam isc do lekarza bo mia sie leki skonczyly io jestem strasznie rozbita bo odstawiam nogi mi latają ręce a przeciez psychotropów niw odstawia sie od razu tylko stopniowo a mnie sie skończyły i powinnam brac :zawstydzona/y:
To leć Kochana do lekarza po receptę i to jak najszybciej :tak: oby się odezwali w sprawie pracy :tak: ja też bym sobie poszła :-( no ale cóż nie mam z kim małego zostawić :sorry::-(
 
A ja bym kupiła taki :-p ale Helenka ma juz dwa :szok::rofl2:
bo fajniusi jest nie powiem:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
moja julinka miała wózio juz trochę z niego wyrosła ale był no ale dam się zabrał za zabawe nim no i jej połamał i to tak że już nic się z nim nie dało zrobić a ona bawi sie lalkami a nawet w ubiegłym roku jak wychodziłam z antkiem na spacer to ona szła ze swoim wózkiem i mi nie marudziła ba nawet była szczęśliwa bo wtedy byłyśmy w jej pojęciu koleżankami:-D:-D
 
reklama
hej dziewczyny!!!!!!!!!! mam chwile to wpadam w koncu do was:-p


sorry ale nadrabac nie mam jak:zawstydzona/y:

na 11.30 ide do dentysty.... juz sie boje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry