reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Malinka bardzo ladny ten wozio Na aleggero jest w zabawkach dla dzieci wiele wozkow
:-) Zdrowka dla was :-)
MEDEUSKA powodzenia u dentysty

Ja jem juz ala obiad hihi Bylam w urzedzie wsio zalatwilam Ale oczywiscie zdenerwowalam sie bo acet wmawiam mi glupoty ale i tak wyszlo na moje hihi Wyrwalam sobie brwi Jakis makijaz i moge jechac do szpitala :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane :-)
Dawno nie zaglądałam,ale u nas kompletnie nic ciekawego...Nadal to samo...
Cały czas jesteśmy z Anulką chore...
Ja zakatarzona,kaszel,a Ania katarek ma okrutny...
No,ale z dobrych wieści to dzisiaj idziemy oglądać mieszkanie :-D
Będziemy płacić 1000+media,ale wiem już że facet zgadza sie na zwierzaki,jest centralne ogrzewanie,nowe okna ;-) Także mieszkanko o niebo lepsze niż tutaj...
A,no i jeszcze mała zmiania :-D
Do naszego zwierzyńca na króciutko dołączyły takie dwie laleczki ;-)



7 tygodniowe kocięta ktoś wypieprzył z samochodu...Normalnie zabiłabym takiego...
One są takie cudowne...
No i szukam im teraz jakiegoś dobrego domku...
 
Cześć dziewczyny
ja dalej mam Ksawka w domu ,śmigamy 2 razy dziennie na inhalacje , na antybiotyku i syropkach pędzony,czuje sie już dobrze ,bo gania po domu jak szalony,kaszle tylko jeszze ,wszystko mu sie odrywa,a on nie potrafi tego wypluć i połyka,ale idzie ku lepszemu ,poza tym zdrowi jesteśmy.
Chodzimy zm dalej na siłownie regularnie ,ale wiedera zarzuciliśmy ,bo już siły nie miałam przy 18 powtórzeniach nudno i długo ,a do tego kark mi drętwiał,już wiecej go nigdy nie zrobie,bo wiem że i tak rzucę:tak:ale ćwiczymy brzuszki.
Ogólnie stara bieda u mnie.,moje plany szukania pracy sa wciąż korygowane przez chore dzieci:no:nie wyobrazam sobie jak to będzie jeśli Ksawek połowę miesiaca spędza w domu:crazy:
Przepraszam ,ze nie ponadrabiam pewnie wszystkiego:zawstydzona/y:
Malinka trzymam kciuki żeby to tylka zwykła sezonówka była,a u nas nad morzem nie ma grypy ,wiecej jest angin ,zapaleń krtani ,oskrzeli itd.
Zdrówka chorowitkom życzę
,odlądałam wózki dla dzieci jakie pokazywałaście piękne ,az sie samej chce być małą dziewczynkę ,faktycznie za ten ostatni to mozna spacerówkę prawdziwą kupić,
Ja też nie mam pomysłu na prezenty,w portfelu wiatr hula,ale jeszcze czas...
Asiu życzę prędkiego znalezienia pracy Tobie ,a i twojemu mężowi też oraz zdrówka:tak:.
 
Agunia z miłą chęcią bym wzięła oba ale niestety muszę poczekać aż Kuba trochę urośnie :sorry: chce żeby zwierzę przeżyło więcej niż jeden dzień :tak: to super z mieszkaniem :-D ja czekam na przyszły rok aż z wojska dostanie :tak:
Zdrówka życzę a praca na pewno się jakaś znajdzie :tak:
 
reklama
Beata fajny ten wok i niedrogi ,ja tez sobie jakis kupiłam i musze powiedzieć ,ze jestem bardzo z niego zadowolona ,po prostu traktuję go jak duzą patelnię która pomieści mięsko ,sos i warzywa na raz:-D
Dorota wszystkiego dobrego:tak:
 
Do góry