reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja siedzę na chińszczyzną i coś mi nie idzie, chociaż głodna jestem od 14 nic nie jadłam :sorry:
U, no to długo wytrzymalas bez zarełka:szok::szok::szok::-D:-D:-D
Ja bym chyba tyle nie wytrzymala bo jestem strasznym głodomorem;-):-)Ale co tam raz sie zyje hehe:tak::tak::tak:

Dominik wkoncu ubiera sie w pizamke a mlodych nie moge zagonic do sprzatania:confused2::no:
 
Hej mamuski Ja w domu Wrocilam kolo 20
G zostal z Oliwka w szpitalu A ja przyjechalam aby jutro urzad zalatwic bo mam czas do piatku Aby odebrac decyzje o wychowawczym Jak sie nie wyrobie to za pazdziernik kasy nie dostane A przy okazji To ODPOCZNE sobie kilka godzin od Oliwki

Mam nadzieje ze iz mimo strasznie za nia tesknie To sie wyspi To moja pierwsza noc bez niej
Ide was poczytac
 
Nie kraczę :tak: oby poszły szybciej spać :-)
Dorota ja Cię podziwiam, ja to bym ryczała całymi dnami jakbym tyle czasu w szpitalu spędziła :tak: odpocznij dobrze Ci to zrobi. A ile jeszcze badań będą jej robić?
 
Nie kraczę :tak: oby poszły szybciej spać :-)
Dorota ja Cię podziwiam, ja to bym ryczała całymi dnami jakbym tyle czasu w szpitalu spędziła :tak: odpocznij dobrze Ci to zrobi. A ile jeszcze badań będą jej robić?
Poki co to robia mi coraz wiekszy syf w domu:no::no::no:
Wymeldowuje sie na razie bo musze Je zagnac do sprzatania:tak::tak::tak:
Jak sie uda to zajrze jak je poloze
 
reklama
Do góry