reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Chyba znalazłam prezent dla Helenki na mikołaja :-p

BIG Play Bloxx klocki HELLO KITTY VILLA SUPER ! (812473372) - Aukcje internetowe Allegro
f
Widziałyście może takie klocki na ,zywo ? Bo nie mam gdzie obejrzeć :eek:
fajne klocki ale nie widzialam jeszcze takich
kochana kuruje sie kuruje,szprycuje sie lekami,dzis jak rano wstałam przed 7.00 to miałam 38.2C ale wzięłam gripex i jak szłam do pracy to miałam już 37C także dałam radę w pracy jakoś.choć jeszzce mnie trzyma coś,gardło mnie drapie kaszle.także musze się kurować :tak::tak::tak::tak:








ajnie ze wózek naprawiony i włąśnie co to za kazia o co biega :sorry::sorry::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



witam się dziewczyny :-):-):-):-):-)

M był dzis z Oliwką w poradni endokrynologicznej bo na dziś mieliśmy termin w sprawie takiej ze miałą jakiś czas temu powiększone gruczoły sutkowe i ok 9 mies już nie je drobiu bo lekarka jej zabroniła :tak::tak::tak::tak:

bała się lekarko to przekupiła ją zabawkami i dostała od lekarki 2 pluszaki :-p:-p:-p:-p i dała się zbadać :tak::tak::tak:

lekarka powiedziałą ze wszystko się wycofało i że cycuszki już w normie ale jestem happy :tak::tak::tak::tak::tak: ale do 3 roku życia kazała unikac drobiu,sporadycznie można podać.

bardzo się ciesze ze jest zdriowiutka :tak::tak::tak::tak:



fajne ale ja pierwszy raz cos takiego widzę i w sklepie też nie widziałąm
no prosze a myslisz ze to od drobiu?? kurde Laura wcina skrzydelka jak malo kto:eek:
Wyglądają jak LEGO DUPLO

A ja siedzę nad historią (testy) .Mamy 80 % materiału do zaliczenia,którego w ogóle nie przerabialiśmy :szok::szok::szok::szok:
W sumie zupełnie mi obcych 120 pytań :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dasz rade:happy:
No czekamy na jakies foteczki z szalestw na podlodze:tak::tak::tak:
Jak mi sie uda znalesc jakies jak moje takie były to wkleje tez:-):tak:
Ale Ich to wszedzie bylo pelno:tak:nawet mam filmiki ponakrecane jak takie male pindy wstawaly przy wyrku,smialy sie na maksa a za chwile buch i gleba :-D:-D:-DAle to Im nie przeszkadzalo bo za chwile robily to samo
oj ja tez szalalam z aparatem robilam fotki i filmy nagrywalam:tak:
No w końcu się odezwałaś :tak: zdrówka życzę i częściej zaglądaj :tak:

Fajne te klocki ale też pierwszy raz widzę :sorry:

Witam i Ciebie.Na reszcie :-D to Kochana współczuje, nauki będzie jak nie wiem :sorry: jak dla mnie to już nie ta głowa, nawet czytać mi się nie chce :no:

M usypia Kubę, oby zasnął szybko. Dzisiaj Brzydulki nie oglądałam bo byłam u teściowej :dry: ale zaraz house będzie więc sobie obejrzę a potem chyba spać bo coś się nie wysypiam ostatnio :no: dobrze że mam obiad z dzisiaj to jutro nie będę miała za dużo roboty bo M do zielonej jedzie na psychotesty :tak:
ja brzyduli tez nie ogladalam
A ja siedzę na chińszczyzną i coś mi nie idzie, chociaż głodna jestem od 14 nic nie jadłam :sorry:
skurczyl ci sie zoladek
Hej mamuski Ja w domu Wrocilam kolo 20
G zostal z Oliwka w szpitalu A ja przyjechalam aby jutro urzad zalatwic bo mam czas do piatku Aby odebrac decyzje o wychowawczym Jak sie nie wyrobie to za pazdziernik kasy nie dostane A przy okazji To ODPOCZNE sobie kilka godzin od Oliwki

Mam nadzieje ze iz mimo strasznie za nia tesknie To sie wyspi To moja pierwsza noc bez niej
Ide was poczytac
mam nadzieje ze odpoczniesz
Ja jak zwykle na chwilkę,bo dopiero do domu dotarłam.Po Naznaczonym wracam;-):tak:
A tu coś dla uśmiechu
80946e136f.jpeg

ja tez ogladam ten horror:-D:-D:-D


Dajcie laseczki link na dzisiejszy odcinek brzyduli:sorry::sorry:
 
reklama
I po filmie :tak: idę zaraz spać bo coś mnie łapie już :tak: nie wiem czemu ale wydaje mi się jakby jutro miała być sobota hehe :-D ale mi się zaleciało :-) no idę spać dobranoc Paniom :-D:tak:
 
Hej mamuski Ja w domu Wrocilam kolo 20
G zostal z Oliwka w szpitalu A ja przyjechalam aby jutro urzad zalatwic bo mam czas do piatku Aby odebrac decyzje o wychowawczym Jak sie nie wyrobie to za pazdziernik kasy nie dostane A przy okazji To ODPOCZNE sobie kilka godzin od Oliwki

Mam nadzieje ze iz mimo strasznie za nia tesknie To sie wyspi To moja pierwsza noc bez niej
Ide was poczytac

Odpocznij sobie, należy ci sie :tak:

A moje lale nie spia :no:

Ide je spacyfikowac
Dobranc.
 
Wzielam super kapiel Polezalam w waniie doslownie we WRZATKU :-)
Az lepiej sie czuje Teraz zajadam platki na mleku I was poczytam teraz :-)
Jak to czlowiekowi niewiele do szczescia brakuje :-)

Oliwka i G juz spia Oli juz po nonym antybiotyku I spi Ciekawe jak dzis bedzie spala Bo dostaje syropek po ktorym moze lepiej spac :-)
 
no ja obejrzałam właśnie sobie jutrzejsza brzydulke i idę teraz spać.
Oliwka usnęła o 22.00 i tak póxno :tak::tak::tak::tak:

dobranoc:-)
o patrz ja jaka kolezanka:szok: a my sie o linki dopytujemy a ta napisla ze ogladnela i nawet linka nie zostawila:crazy:
Wzielam super kapiel Polezalam w waniie doslownie we WRZATKU :-)
Az lepiej sie czuje Teraz zajadam platki na mleku I was poczytam teraz :-)
Jak to czlowiekowi niewiele do szczescia brakuje :-)

Oliwka i G juz spia Oli juz po nonym antybiotyku I spi Ciekawe jak dzis bedzie spala Bo dostaje syropek po ktorym moze lepiej spac :-)

faktycznie niewiele potrzeba:laugh2:
 
reklama
TE Twoje szczypiorki to powalają normalnie :-D:-D:-D:-D

Ananbuba Ci humor poprawiła :-D:tak: ona to potrafi hehe :-D:-D:-D ja ze swoją to w ogóle i wcale gadać nie chcę :sorry: ale czasami to trzeba :sorry:

Ja się piszę na hawaje :tak::tak:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre dobre trza sprzedać dalej :-D:-D:-D

Zdrowiej Kobito :tak: czemu Wasze dzieci tak długo śpią a Kubek o 6.30-7 już pobudkę robi :dry:

Witam, ja tylko na chwilkę :tak: wszystko mam zrobione, M z Kuba poszedł na dwór żeby się przespał bo debilna sąsiadka jakiś remont znowu robi i walą tymi młotami :wściekła/y: a mnie już szlag trafia :crazy: jak dobrze pójdzie to M już 1 grudnia pójdzie do roboty do wojska :tak: w końcu jakaś normalna i opłacalna praca :tak: Słoneczko świeci ale jakiś wiatr wieje mam nadzieję że Kubek nie zmarznie :tak: zęby mu idą i nawet maść mu nie pomaga, wszystko gryzie, podrażnia dziąsła i ryczy :no: a mnie już od tego głowa zaczyna pękać :no: idę się ubierać i lecę do M i po chlebek, a potem na zakupy i niestety do teściowej ale tylko na chwilę bo M musi zwolnienie sobie załatwić :tak: więc jakby co to zajrzę wieczorkiem, nie naskrobcie za dużo :-D
Oj jak ja nie lubie takich remontow :wściekła/y:To 3 mam kciuki za prace M :tak:
hej kobiety:happy:
melduję że żyję:tak:
anabubka puściła za mną list gończy:-D:-D:-D
ale teraz w telegraficznym skrócie:
julia ma grypę:-:)-:)-:)-:)-:)-(2 tygodnie w domu do tego jutro badania z krwi no masakra antek z adamem zaczynaja się smarczyć już sie boję:-:)-:)-:)-(
telefon pożyczony dodam się zawiesił odbieram tel i sie rozłącza albo piszę smsa i się kasuje przed wysłaniem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
teraz pozytywy
dostałam rodzinne i wychowawczy:tak::tak::tak:
a i najważniejsze
DZIĘKUJĘ AS DOSTAŁAM PACZKĘ JESTEM HAPPY tylko kochana nie mogę oddzwonić ani odebrać telefonu:sorry::sorry::sorry::sorry:
mam nadzieje że jakoś się ogarnę odgonię deprechę i zacznę się udzielać:confused2:
a póki co buziam was mocno i tęsknię okrutnie:tak::tak:
Malinka zdrowka I ciesze sie ze rodzinen zalatwilas U mnie tez jakies problemy z tym w urzedzie Juz 2 raz musze do nich isc odkad jestem w szpitalu :wściekła/y:
witam :-) u mnie szpital w domu dzis Zuzie zostawiłam bo chrzaka kaszle kicha mąz jako tako :-(
Trzymajcie kciuki umówi łam sie na rozmowe w sprawie pracy bo kiedyś zeszłam cale miasto i nic nie slyszalma tylko to ze zatrudniaja studenki albo osoby z grupa inwalidzką :wściekła/y:
no zobaczymy Ide bo rosołek pachnie :tak:
Ciekawa jestem jak ci poszlo I zdrowka dla was :tak:
 
Do góry