reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No to jestem
Dominik usnal przed 22 a male malpy dopiero teraz poszly spac:tak:Ale musialam Je przekupic i nastraszyc:-);-)Powiedzialam Im ze teraz w telewizji bedzie film o potworach a przeciez One boja sie potworow;-)No i kazaly sobie zostawic zapalone swiatlo,mocno sie przykryc i zamknac drzwi hehe,ale jutro musze Im kupic chipsy:szok::-D
 
reklama
No to jestem
Dominik usnal przed 22 a male malpy dopiero teraz poszly spac:tak:Ale musialam Je przekupic i nastraszyc:-);-)Powiedzialam Im ze teraz w telewizji bedzie film o potworach a przeciez One boja sie potworow;-)No i kazaly sobie zostawic zapalone swiatlo,mocno sie przykryc i zamknac drzwi hehe,ale jutro musze Im kupic chipsy:szok::-D

pieknie mamusiu
Laura mi zasnela w trakcie filmu :tak:tzn w czasie reklamy wzielm ja i zaprowadzilam do lozka:tak:Odrazu zasnela:rofl2:Chyba zmeczyla sie w wannie z mamuska bo troche szalalysmy
Tak sie fajnie bawilysmy ze caly film Na wspolnej mi przelecil:-D
 
Tez bym sie tak pobawila we wannie gdybym ja miala:-D:-D:-D
Dzisiaj Wiktoria chciala sie polozyc w misce ale cos Jej nie wyszlo hehe;-):-D
Musze kupic takie zatykatko do brodzika to wtedy bedziemy szalaly:tak::tak::tak:A dopoki nie kupie to bede wstawial Im wanienke pod prysznic i niech tam siedza tak dlugo jak beda chcialy
 
Z torebki :-p
Z kiełbaską jajeczkiem i ziemniakami :tak:



Uuuu, to masz sporo roboty... Z historia Ci nie pomogę :no: Ja jestem umysł ścisły:sorry:

A my dzisiaj mamy kolejny samotny wieczór :-( M poleciał wykłady omawiać:eek:

A moja Niki pełza juz sobie gdzie chce :tak: i z upodobaniem wczołguje się pod meble :eek:

Fajnie jak tak sobie pełza :-D:rofl2: Poza tym się nie nudzi bo już może się przemieścić :tak:
No i Helenka jest bardzo zadowolona bo ma większy kontakt z Aniką :tak:
Gratki za pelzanie :tak:Zuch dziewczyna
Nie kracz mi Kochana,nie kracz:-D:-D:-D

DOROTA
Oby udalo sie Tobei troszke odpoczac:tak::tak::tak:Wiem ze to bedzie ciezkie bo pewnie caly czas myslami bedziesz przy malej w szpitalu,pomimo ze jest z Nia Twoj m
Dokladnie Caly czas w kazdej minucie o niej mysle Ale musze odpoczac Bo z tych nerwow i zmeczenia to mam ochote ja czasem rozszarpac :-:)-:)-(
Nie kraczę :tak: oby poszły szybciej spać :-)
Dorota ja Cię podziwiam, ja to bym ryczała całymi dnami jakbym tyle czasu w szpitalu spędziła :tak: odpocznij dobrze Ci to zrobi. A ile jeszcze badań będą jej robić?
Juz nic jej nie beda robic My bylybysmy juz w domu Gdyby nie ten plyn w uszkach I antybiotyk na uszka
Po wyjsciu w piatek dostaniemy tabletki an uszka do domu Pozniej ja sama z nia tutaj do kontroli do laryngologa pojde

A ta dagnoza z ktora poszlysmy do szpitala WRODZONY PRZEROST NADNERCZY sie nie potwierdzil Sa juz wyniki I NA TO OLIWKA NIE CHORUJE :tak::tak::tak:

Ale juz 2 razy wyszly zle wyniki z krwi na hormon PLCI :-:)wściekła/y:
zA NIECALY MIESIAC bEDA WYNIKI Z NAJWAZNIEJSZYCH BADAN KRWI GENETYCZNYCH i lekarka powiedziala ze nawet jakby Oli byla chora to zacznie brac hormony Gdzie po 4 roku zycia Czyli jeszcze 3 latka Troche to dziwne moim zdaniem Ale lekarzem nie jestem :cool2:
No to jestem
Dominik usnal przed 22 a male malpy dopiero teraz poszly spac:tak:Ale musialam Je przekupic i nastraszyc:-);-)Powiedzialam Im ze teraz w telewizji bedzie film o potworach a przeciez One boja sie potworow;-)No i kazaly sobie zostawic zapalone swiatlo,mocno sie przykryc i zamknac drzwi hehe,ale jutro musze Im kupic chipsy:szok::-D
Kurcze pozno jakos ci te dzieci usypiaja

Mnie sie oczy kleja Wiec ide spac Rano cos skrobne DOBRANOC :tak:
 
Tez bym sie tak pobawila we wannie gdybym ja miala:-D:-D:-D
Dzisiaj Wiktoria chciala sie polozyc w misce ale cos Jej nie wyszlo hehe;-):-D
Musze kupic takie zatykatko do brodzika to wtedy bedziemy szalaly:tak::tak::tak:A dopoki nie kupie to bede wstawial Im wanienke pod prysznic i niech tam siedza tak dlugo jak beda chcialy

Ja teraz jak bylam u taty to tam nie maja lazienki to w misce ja kapalam wiesz jaki ubaw miala strasznie sie jej podobalo:tak:
 
reklama
Do góry