reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja wpadłam tylko dzień dobry powiedzieć.Bo do pracy zmykam a i zaspaliśmy dzisiaj:-p:tak:.

witaj szalona kobieto;)
ja jak zasypiam to nawet do kompa nie podchodze;)

a gdzie Malina????????\Malina hop hop!!!!!!!!!!!!!!!!!
wygon tesciowa z Antkiem na spacer i siadja do bb kobieto!

Luna a Ty gdzie?o gg zapomnialas jak zwykle ;P
 
reklama
cześć, zaczełam czytać zaległe posty ale czas mnie goni i nie skończyłam:no::no::no::no:
No to dałam Wam kilka zdjęć :tak: bo Kubka to już dawno tu nie wrzucałam :-D:-D:-D a to z poduszkami na łóżku to jego ulubiona pozycja nawet na podłodze staje na głowie hehe :-) a odkurzacz to ulubiona zabawka :tak:
super zdjęcia a odkurzacz w rękach małego mężczyzny......cudny widok:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a ja sobie haftuje :tak::tak::tak::tak::tak:
a co haftujesz??

Nadrabiałam Moderatornię i dlatego mnie nie było a i jeszcze klatkę musiałam umyć,bo koniec mojego dyżuru:wściekła/y:.
Poprawka na palucha Julka - nie rozcięty tylko jak mu wyciągałam to odcięło mu mięska trochę a że krwi było sporo to dopiero teraz przyczaiłam i teraz wystruganego paluszka ma:-:)zawstydzona/y:.Ale dobrze,że ropą podchodzi,bo to znaczy że się goi:tak::huh::huh::huh:.
Dziewczyny,jak szefowa Lipca 2007 i Lublina częstuje to się nie odmawia:no: - więc łyżeczki w rękę i SMACZNEGO;-):tak:
13.jpg

No to Wam smaka na kolację narobię,bo zamaniło mi się makaron z tuńczykiem i 2 talerze zjadłam:confused2::zawstydzona/y::tak::szok:.
mniam mniam:tak::tak: biedny Julu i jego paluszek:-:)-:)-(

To ja z jajecznicą przychodzę
obrazek-22786.jpeg

Zaraz i tak do pracy będę zmykać.:tak:
normalnie aż się głodna zrobiłam:tak:


i wiecej nie przeczytałam, może w domu coś nadrobię

ja mam dzisiaj w przedszkolu pasowanie na przedszkolaka:tak::tak::tak:, wczoraj dostałam zaproszenie i karteczkę, ze dzieci mają być ubrane odświętnie tzn. biała bluzka i ciemny dół, jeździłam wczoraj za białą bluzką bo nie kupuję białych bo uważam, ze są niepraktyczne dla mojego dziecka:laugh2: wieczorem jeszcze ją wyprałam bo była jakaś zakurzona i wyprasowałam a dzisiaj rano..................... zostawiłam ją w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo miałm Misię przebrać przed uroczystością, wracać do domu nie miałam już czasu ale m ma mi ją podrzucić do pracy (jak nie zapomni)
matka sklerotyczka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:ale my wychodzimy z domu z takim krzykiem i w pośpiechu że zwykle czegoś zapominam zabrać:wściekła/y:

narazie zmykam;-);-)
 
No to wkoncu wszyscy spia:tak::tak::tak:
Mam dzisiaj taki qurewski dzien ze nic tylko ryczec:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na chwilke przyszla do mnie tesciowa bo wczesniej nawet nie otwierałam Jej drzwi i nie odbieralam tel bo nie chcialo mi sie z Nia gadac:no::no::no:
Tearz tak jakby mi troche przeszlo,ale nadal mam jakiegos dola:-(
tesciowka dziala na ciebie jak plachta na byka?
Nie martw sie nie ostatnio tez jakies smutki nachodza ale to chyba z powodu braku chlopa:-D
A gdzie wy się wszystkie podziewacie, to ja godzinę spędziłam na czytanie zaległości wczorajszych i pisanie poprzedniego posta a was nadal nie ma:szok::szok::szok:
ja jescze w lozeczku bylam:-D
na dobry pocztake dnia

Żona leży na łożu śmierci, jest naprawdę cieniutko.
Mąż przychodzi i pyta:
- Kochanie, co mogę jeszcze dla Ciebie uczynić przed Twoim odejściem?
- Chciałabym abyś mnie ten ostatni raz jeszcze przeleciał - mówi żona ostatkiem sił
- Ależ kochana, przecież Ty tego nie wytrzymasz!
- Nie martw się jakoś sobie poradzimy.
Kochali się a potem poszli spać.
Rano mąż zatroskany, czy żona jeszcze żyje idzie do jej pokoju, żony nie ma...
Idzie do kuchni, a żonka krząta się cała w skowronkach, ani śladu choroby!
- No... ale jak to się stało?
- Kochany, seks z Tobą mnie uzdrowił, czuję się wspaniale!
Mąż poszedł do siebie do pokoju i gorzko zapłakał Żona podchodzi i pyta:
- No co Ty kochanie, smucisz się, że wyzdrowiałam?
Na to mąż łkając:
- Nie, to nie to. Pomyślałem sobie ilu ludzi mogłem uratować: babcia, ciocia, wujek Roman ...

:-D:-D:-D dobry ale zeby tak z wujkiem:eek:

MH Laura nie znam teletubisow ale jak zobaczy w sklepie to mowi ze je chce :laugh2: Maja cos w sobie ze dzieciaczkom tak sie podobaja





witam sie i ja
U nas noc spokojna Laura z rana jak skoczyla na mnie tak szybko wstawalam - wolala jesc:laugh2:
O 11 jade po Agnieszke i hejka na zakupki
Na popoludnie nie mam planow ale wiem ze ma przyjsc hydrulik hehehe zlew mi sie zapchal chcialam sama zrobic ale moj nie pozwolil mi sie tego lapac wiec zaczekam na pomoc:laugh2::laugh2:
 
Witam,

Ja mam dzisaj M w domu, Ale o dziwo sie z tego ciesze :szok::-D:-D:-D

Kupiłam Helenie nowe teletubisie wiec siedzi i koloruje :tak:

Anabuba, udanych zakupów :tak:

dla siostry beda udane bo sama sobie wybierzez prezent;p
a ja dostane po kieszeni:happy::happy::happy::rofl2:

ale mowie do niej osttanio-przyjezdzaj i kupujemy terazpoki mamodlozona kase bo zraaz sie rozejdzie:-p
i tak by bylo.tymbardziej ze swietazaraz


Agunia kochana milo ci widziec:tak::tak::tak:

Ania pewnie syfon Ci sie zapchal.szkoda kasy na hydraulika.no ale jak pan kaze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:
kup dziecku teletubisia!nie badz wredna mama:-p:-p:-p:-p
 
Witam
Mlody w szkole a dziewczynki jeszcze spia:tak::tak::tak:Wiki w swoim lozeczku a Klaudia u mnei na narozniku:-)Obudzila sie na siku ,chwilke pochodzila i polozyla sie i spi:tak::tak::tak:
Łeb mnie boli,ale mam nadzieje ze dzisiaj humor mi sie poprawi bo swieci slonce i jest cieplutko:tak::tak::tak:
 
dla siostry beda udane bo sama sobie wybierzez prezent;p
a ja dostane po kieszeni:happy::happy::happy::rofl2:

ale mowie do niej osttanio-przyjezdzaj i kupujemy terazpoki mamodlozona kase bo zraaz sie rozejdzie:-p
i tak by bylo.tymbardziej ze swietazaraz


Agunia kochana milo ci widziec:tak::tak::tak:

Ania pewnie syfon Ci sie zapchal.szkoda kasy na hydraulika.no ale jak pan kaze:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:
kup dziecku teletubisia!nie badz wredna mama:-p:-p:-p:-p

Kochana mam nagrane bajki teletubisie ale jeszcze Lali nie wlaczalam:szok::szok: Podobaja jej sie te teletubisie z telewizorkami:tak:Moze kupie na swieta jej ehhh zobaczymy bo na mikolaja wymyslilam prezent gorzej z kolejnym:-D
A hudraulik darmowy bo to pracownik z firmy mezulka:cool2:
 
reklama
Witam
Mlody w szkole a dziewczynki jeszcze spia:tak::tak::tak:Wiki w swoim lozeczku a Klaudia u mnei na narozniku:-)Obudzila sie na siku ,chwilke pochodzila i polozyla sie i spi:tak::tak::tak:
Łeb mnie boli,ale mam nadzieje ze dzisiaj humor mi sie poprawi bo swieci slonce i jest cieplutko:tak::tak::tak:

Kochana juz Ci wczoraj wieczorem napisalam jakie najlepsze lekarstwo na Twoje doly i doliny i bole glowy.popatrz wyzej:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:
 
Do góry