reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dotarlam ale dzieciaki jeszcze nie spia:no::no::no:Dominik u siebie a te male pindy mi tu co chwile przychodza i stekaja:wściekła/y::no:Klaudia ma znowu kare bo ponad 3 godziny kazalam Jej zalozyc kapcie a Ona miala mnie centralnie w dupie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No mowilam do Niej spokojnie,krzyczalam i mowilam ze bedzie miala kara a Ona tak jakby mnie nie slyszala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No ale jak szlam po Ich pizamki i mowilam ze ide robic kaszke to zaraz poleciala po kapcie mala cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to dziecko to wogole nie slucha a z tego co do Niej mowie robi sobie jakis cyrk i jaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Polozylam Ja do lozeczka to z minka aniolka przyszla do mnie i powiedziala ze mi jeszcze buziaka na dobranoc nie dala:no::no::no:No jzu wymiekam
No to sie pozalilam
Teraz ide sobie zrobic jakies jedzonko

no cudne te nasze dzieciaczki:rofl2:
Laura dzis stala za kare w kacie bo zlapala za buzie Emily
Plakal i mowila ze nie chce do kata ale stala tam jakas chwile
Jak podeszla do mnie zapytalam czy wiec dlaczego miala kare.Jak odpowiedziala ze nie to jej wytlumaczylam:sorry:
I tak najwieksza kara dla niej jest sen:laugh2:
 
jestem i ja.moje panny jakos po 22 zasnely.

Ja pierdziele jakie ceny :szok::szok::szok::szok: aż mi gały wyszły z orbit :eek:

to swoich ci nie podam bo dopeiro sie zdziwiwsz;)

hej hej
dziewczyny jestem juz!!!!

wprawdzie nie na dlugo ale przyszlam powiedziec ze zyje - jeszcze w dwu packu :laugh2:

wiec nie jest zle
lazienke juz mamy prawie skonczona - jeszcze jutro z rana podloge wykafelkowac w czwartek wanne wstawici potem zabrac sie za kafelkowanie WC...
ja wczoraj kladlam gladz na caly sufit w duzym pokoju i potem na reszte scian...
wiec kuchnia, przedpokoj i duzy pokoj juz w gladziach - tylko zeszlifowac...
no ale to dopiero kolo czwartku piatku - bo chce jak wyniosa wanne zabrac sie za pokoj malego... polozyc gladzie i zedrzec resztki tapety...

ze znajomym zalozylam sie o flaszke ze na urodziny mojego (19 grudnia) sie wprowadzimy i zrobimy parapetowke :laugh2: ... zobaczymy czy damy rade...
dzisiaj mialam troche laby bo praktycznie nie bylo co do roboty bo blokuje mnie ta wanna (stoi u malego w pokoju wiec nie mam dojscia do scian) i czekam... :confused2:
a tak mnie rwie do roboty ze jak siedze i nic nie robie to jestem chora :sorry::-)

no tyle co u mnie/nas...

aha... mam zalobe :-(
kiwi nam zdechla dzisiaj popoludniu... meczyla sie nie wiadomo z jakiego powodu juz od 3 dni...
albo z tesknoty albo miejsce jej nie odpowiadalo albo za malo powietrza - bo z glodu napewno nie ... albo chora byla :-(
musze zaraz porzadek zrobic :confused2:

nie no kobieto wpierdole Ci jak nic.kladlas gips na sufit??????????????????????????????????????????????????
pogielo Cie calkiem????????????????????????????????????????????????????????????????????????
pomysl troche o bobasie,jeszcze musi troche w brzuchu posiedziec!

Przyszedł Julu i tak do mnie: CZEŚĆ MAMO,NIUNIO CHOJY,NIUNIO PALEC BIDA:tak::-D:-D
Patrysiu,miło,że zajrzałaś.Nie przemęczaj się dziewczyno,za flachę nie warto.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dotarlam ale dzieciaki jeszcze nie spia:no::no::no:Dominik u siebie a te male pindy mi tu co chwile przychodza i stekaja:wściekła/y::no:Klaudia ma znowu kare bo ponad 3 godziny kazalam Jej zalozyc kapcie a Ona miala mnie centralnie w dupie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No mowilam do Niej spokojnie,krzyczalam i mowilam ze bedzie miala kara a Ona tak jakby mnie nie slyszala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No ale jak szlam po Ich pizamki i mowilam ze ide robic kaszke to zaraz poleciala po kapcie mala cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to dziecko to wogole nie slucha a z tego co do Niej mowie robi sobie jakis cyrk i jaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Polozylam Ja do lozeczka to z minka aniolka przyszla do mnie i powiedziala ze mi jeszcze buziaka na dobranoc nie dala:no::no::no:No jzu wymiekam
No to sie pozalilam
Teraz ide sobie zrobic jakies jedzonko

:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
No to wkoncu wszyscy spia:tak::tak::tak:
Mam dzisiaj taki qurewski dzien ze nic tylko ryczec:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na chwilke przyszla do mnie tesciowa bo wczesniej nawet nie otwierałam Jej drzwi i nie odbieralam tel bo nie chcialo mi sie z Nia gadac:no::no::no:
Tearz tak jakby mi troche przeszlo,ale nadal mam jakiegos dola:-(
 
No to wkoncu wszyscy spia:tak::tak::tak:
Mam dzisiaj taki qurewski dzien ze nic tylko ryczec:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na chwilke przyszla do mnie tesciowa bo wczesniej nawet nie otwierałam Jej drzwi i nie odbieralam tel bo nie chcialo mi sie z Nia gadac:no::no::no:
Tearz tak jakby mi troche przeszlo,ale nadal mam jakiegos dola:-(

a co soe słoneczko stało?jesein Cie dogoniła?
 
reklama
Do góry