reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam porannie
Mnie wczoraj gorączka na wieczór rozłożyła i jakoś tak trzyma do teraz:-:)-:)-(, później pójdę do apteki to coś sobie kupię od przeziębienia a jak do piątku nie minie to trzeba będzie do lekarza się wybrać:-:)-(
Maja nadal kaszle i rano miała katar, wczoraj jak ją odbierałam z przedszkola też miała katar a potem jak już w domu wieczorem była to katar zniknął, ale niestety rano znowu się pojawił:-:)-(
Jak tak dalej będzie to od jutra zostawię ją do weekendu w domu bo boję się żeby coś gorszego z tego się nie rozwinęło
Natalineczka chyba w tym wieku co jest twój Czaruś to powinno ciemiączko zarosnąć albo prawie zarosnąć:tak::tak:
Zresztą podczas wizyty u pediatry powinno być badane:tak::tak::tak:
Anabuba no to szkoda że z egzaminu nici i do tego dniówka w plecy:crazy::crazy:
Zdrówka dla Weroniki, oby antybiotyk szybko pomógł:tak::tak:
Moja właśnie ma suchy kaszel dlatego jej kupiłam przeciwkaszlowy:tak::tak::tak:
Agnes zdrówka dla ciebie, nie rozkładaj się już na początku pracy:confused2::confused2:
Patrysia u ciebie remont pełną parą, fajnie tak swoje kąty odnawiać:tak::tak::tak:
Dowikla mam nadzieję że wczorajszy dół minął:tak::tak::tak:
 
A gdzie wy się wszystkie podziewacie, to ja godzinę spędziłam na czytanie zaległości wczorajszych i pisanie poprzedniego posta a was nadal nie ma:szok::szok::szok:
 
helo helo
Anaconda ja sie melduje z poranna kawa:tak::-D
noc spokojna jezeli chodzi o mala,tylko mnie meczyl kaszel i drapanie w gardle wiec sie budzilam pare razy.niby tak to gardlo mnie boli i nie drapoe i dm byl na noc wywietrzony i wychlodzony,a mnie wraz meczylo.ale najwazniejsze ze malej nic nie jest
 
na dobry pocztake dnia

Żona leży na łożu śmierci, jest naprawdę cieniutko.
Mąż przychodzi i pyta:
- Kochanie, co mogę jeszcze dla Ciebie uczynić przed Twoim odejściem?
- Chciałabym abyś mnie ten ostatni raz jeszcze przeleciał - mówi żona ostatkiem sił
- Ależ kochana, przecież Ty tego nie wytrzymasz!
- Nie martw się jakoś sobie poradzimy.
Kochali się a potem poszli spać.
Rano mąż zatroskany, czy żona jeszcze żyje idzie do jej pokoju, żony nie ma...
Idzie do kuchni, a żonka krząta się cała w skowronkach, ani śladu choroby!
- No... ale jak to się stało?
- Kochany, seks z Tobą mnie uzdrowił, czuję się wspaniale!
Mąż poszedł do siebie do pokoju i gorzko zapłakał Żona podchodzi i pyta:
- No co Ty kochanie, smucisz się, że wyzdrowiałam?
Na to mąż łkając:
- Nie, to nie to. Pomyślałem sobie ilu ludzi mogłem uratować: babcia, ciocia, wujek Roman ...
 
moje panny jeszcze spia:-)
mala o 7 zjadla cala butle kaszy,dobrze,skoro wraca jej apetyt tzn ze zdrowieje:tak:
i w nocyjuz goraczki nie miala
za onkem 6stopni,wieje wiatr szaro,buro i ponuro,ale jak ma siedziec w domu z dziecmi to lepiej ze tak rzydko,bo chociaz nie jest zal:no::no::no::no::no:

dzis po poludniu jade z siostra na zakupy prezent slubny jej kupic:-D
no i mam te kozaki dla Pauliny tchibo.myslalam ze w srodku maja futerko:sorry: i nawet nie spytalam sprzedawcy,wiec nie wiem jak w duzy mroz beda sie zachowywac(o ile taki bedzie),najwyzej gruba skarpete bedzie zakldac.ale tak to fajne:tak:
 
reklama
Do góry