reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Tylko proszę mi pomału jechać :tak: dobrze że dobrze Ci się już jeździ :tak: ja nie lubiłam pod koniec ciąży prowadzić, za bardzo brzuch mi przeszkadzał :-)
 
A ja zaraz zmykam ale się już nie pojawię, bo padam. Dzisiaj prawie wcale nie spałam, może ze 3h się uzbiera nie więcej :confused2: ale coś to moje dziecko nie chce zasnąć słyszę bo z ojcem leży :sorry: życzę spokojnej nocki dobranoc :tak:
 
O jak milo Patryisa ze wpadlas:-) super z tym remontem Ty zamiast sie oszczedzac to szalejesz na maxa:szok:


Agnes bierz lekarstwa i sie grzej w lozku:tak:

MH tak juz jest trabia w TV to ludzie szaleja:cool2:

Anabuba ale lipa nie dosc ze z kasa do tylu to jeszcze z egzaminu nici:eek:

Laura pojedzona, w pizamce po toalecie wiec ja mam luzik
Sama nie wiem co zjesc io czy jesc bo u znajomej zjadlam 2 kawalki ciasta i kawulca lyklam -czuje sie jakos pelna:eek:

Jutro rano jedziemy na zakupki z Emily i Agnieszka zobaczymy co uda sie nam kupic:happy:
 
dobra ja juz zmykam bo za dwie godzinki wstaje i jade po m... i po cieply chlebek :tak:wiec musze sie zdrzemnac jeszcze ;-)

to dobrej nocki Wam zycze :-)
 
reklama
Dotarlam ale dzieciaki jeszcze nie spia:no::no::no:Dominik u siebie a te male pindy mi tu co chwile przychodza i stekaja:wściekła/y::no:Klaudia ma znowu kare bo ponad 3 godziny kazalam Jej zalozyc kapcie a Ona miala mnie centralnie w dupie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No mowilam do Niej spokojnie,krzyczalam i mowilam ze bedzie miala kara a Ona tak jakby mnie nie slyszala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No ale jak szlam po Ich pizamki i mowilam ze ide robic kaszke to zaraz poleciala po kapcie mala cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:No to dziecko to wogole nie slucha a z tego co do Niej mowie robi sobie jakis cyrk i jaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:
Polozylam Ja do lozeczka to z minka aniolka przyszla do mnie i powiedziala ze mi jeszcze buziaka na dobranoc nie dala:no::no::no:No jzu wymiekam
No to sie pozalilam
Teraz ide sobie zrobic jakies jedzonko
 
Do góry