reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A co tu takie pustki?? :szok::szok::szok: jak nigdy :-D:-D mój mały już śpi, w 30 minut zasnął ale już o 16 mi padał jak na dworze byłam ale coś mu nie wychodziło :sorry: więc teraz padł i miałam taką nadzieję :tak: film sobie obejrzę i pójdę w kimono :tak: a teraz najlepsze w końcu wezwanie do wojska przyszło :-D:-D:-D :-D jutro M jedzie się więcej dowiedzieć :tak: normalnie w końcu coś dobrego :tak:miałam Wam zdjęcia wkleić już się za nie biorę :tak:

to super ze sie odezwali:tak::tak:


Pobudka śpiochy bo ja już kawkę kończę pić:tak::tak::tak:
Maja kaszle ale wczoraj kupiłam jej syrop przeciwkaszlowy i mam nadzieję że pomoże:tak::tak::tak:, do tego nosek też zapchany, ale do przedszkola poszła
Mnie znowu tydzień nie będzie bo przyjeżdża moja siostra i na komputer czasu będzie brakować:tak::tak:

syrop [trzeciwkaszlowy hamuje tylko odruch kaszlu ale nie usuwa jego przyczyny.dobry jest przy suchym kaszlu kiedy jest on meczacy a wydzielina jeszcze sie nie odrywa
dla dzieci dobry jest prawoslazowy


Hej dziewczyny, widze słońce u Was a u nas tylko mgła i wioter, hihi
Kurcze mała cos mi sie przestawiła i zamiast spac do 9.30 wstaje o 8 rano. To straszne!
My juz po sniadanku, chata posprzątana, zostala jeszcze tylko kuchnia, salon, pokój małej, łazienka, korytarz, pranie, zmywanie i wodę w zbiorniku podmienić i tak sie zastanawiam czy starczy mi czasu kota wykąpać.
No to jak widac dzis mam luźny dzień, hihi, to lepiej zaraz sie za niego wezme.

to chata posprzatana????????????????????a tyle do sprzatnaia?????????????:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


Mogę ale u nas tacy lekarze tam przyjmują że wolę wydać te 60 zł i być pewną że mnie dobrze zbada :tak: a już mam fajną babkę do której chodzę prawie 3 lata więc ma się to zaufanie :-)

kochana to i tak malo bierze.moj bierzez 2 razy tyle,ale usg od razu w tym robi.no ale sie chce fachowca....zrestza u ans to ceny warszawskie maja bo moj przyjumuje w misnku a tam ceny lokali i wszytskego prawei jak w stolicy


mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona

dorotka trzymamy kciuki.pewnie ma przewlekle zapalenie ucha,czytalam kiedys o tyme.dziecko moze nie miec objawow a potem moze miec uszkodzony sluch.a moze dlatego tez w nocy miala problemy ze spaniem co?


Witam my po szcepieniu-nie było tak zle. Nastepne ostatnie za 2 tyg bo miedzy infanrixem a prevenarem ma byc 2 tyg przerwy. Zuza śpi wiec wypije kawke i za obiad sie zabiore:tak:
No i jeszcze jedno. Wydaje mi sie że Zuza od paru m-cy ma ciemieniuche teraz jest widoczna na brwiach-poprzedni pediatra mówił że w tym wieku to niemożliwe. A nasza nowa lekarka odrazu przepisała maści. Oliwka nie pomagała:no:

:

ja bym to kolejne szczepineie o miesiac pozniej odlozyla a nie 2 tyg:tak::tak::tak::tak:
a ciemieniucha moze sie robic od antybiotykow,nieodpowiedniego mydla,od alergii niestety tez.musisz wykluczyc przyczyne


Tak pytam bo moej nie moga nic z mleka krowieko i to bebilon pepti musza pic do skonczenia 3 lat:rofl2:A pija tylko 150ml raz dziennie i to jest caly Ich nabial:no:Jedza wedlinki i mieso ale nie az tak duzo

moaj tez nadal nutramigen ale pije 2-3razy po 250


Dlatego ja od jakiegoś czasu nie kupuje nic :-p Bawi sie tym co ma :tak: A ma tego stanowczo za dużo :szok:

Myslałm tez o domku dla lalek, ale to straszny klamot :eek:

moje maja taki drewniany i faktycznie kalmot:tak::tak::tak:


WITAM WSYZSTKICH SERDECYNIE!ale mnie tu daaawno nie bylo:tak:Co tam slychac:-)

zeby nie zdjecie to bym nie skojarzyla:sorry:


mam pytanko dziopki, jak to jest z ciemiączkiem czy czarek powinien miec juz zarosniete czy moze jeszcze nie miec, bo mi sie wydaje ze ma i to bardzo duże
wiem ze moja siostra miala niezarosniete az do zerówki :tak::tak::tak::tak::tak:
no ale to juz ewenement :cool::cool::eek::eek::eek:

tak gdzies do 2lat to juz powinno byc zarosniete.jak za szybko zarasta to zle jak za wolno tez zle.ale Toj Carek ma prawo miec niezarosniete
 
hejka

ale jestem wkurzona :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

rozkładam się teraz ja,Oliwka juz super praktycznie jej przeszło,M tez lepiej a teraz mnie jakieś chorubsko złapało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w połowie dnia dreszcze mnie złapały na przemian z uderzeniami gorąca.głowa pęka i ogólnie źle się czuje taka słaba :no::no::no::no::no:


ide się kapać i kładę się do łózka :tak::tak::tak::tak:
Oliwka ogląda teraz dobranockę.
 
Anabubka widzę, ze udało ci się wejść :tak::rofl2:

Dorota, w szpitalu jest nieciekawie :-( Ale trzeba przeżyć, żeby potem było lepiej :tak:

Niki łapie drzemkę, a Helenka robi kipisz w sypialni :szok::rofl2:

A ja to mam ochote na kawke, ale o tej porze to juz sie nie napije :eek:

no udalo mis sie:tak::tak::tak::tak::tak:
moje tez robia kipisz i wojna o slodycze,bo moja siora przywiozla.siora siedzi oglada chrurgow ,moze sie nie zarazi od nas:-D
mojego p jeszcze nie ma


Ja dzisiaj rano poszłam zaklepać miejsce Igorkowi na szczepienie,zachodzę o 6:50(rejestracja od 7-ej) a tam ogonek z zawijasem,z 40 osób:tak::szok::szok:,nawet nie wchodziłam:no:.

u nas na szczesepienie tak na szczescie nie ma,ale wczotraj tez byl ponoc niezly lociol
 
hejka

ale jestem wkurzona :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

rozkładam się teraz ja,Oliwka juz super praktycznie jej przeszło,M tez lepiej a teraz mnie jakieś chorubsko złapało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

w połowie dnia dreszcze mnie złapały na przemian z uderzeniami gorąca.głowa pęka i ogólnie źle się czuje taka słaba :no::no::no::no::no:


ide się kapać i kładę się do łózka :tak::tak::tak::tak:
Oliwka ogląda teraz dobranockę.

wspolczuje.oby to byla taka szybka choroba jak u mnie.jeszcze nie jestem zdrowa ale najgorsza byla niedziela
 
Agnes, dużo zdrówka :tak:

A w przychodniach ponoć ogólnie niezły kipisz :no: Ludzie gnaja z byle katarem bo sie boją Grypy...

Ja przychodnię szczęśliwie omijam z daleka :sorry: i oby tak do końca sezonu grypowego :tak:
 
Juz po bajeczce na 1,ja sie wykapalam:tak::tak::tak:Mlodzi sa w miare grzeczni,wiec moze uda mi sie posiedziec troszke:-):tak:

AGNES
Oj niedobrze ze łapie Cie chorobsko:no:Oby to było tylko przeziebienie
Kuruj sie Kochana
 
Agnes, dużo zdrówka :tak:

A w przychodniach ponoć ogólnie niezły kipisz :no: Ludzie gnaja z byle katarem bo sie boją Grypy...

Ja przychodnię szczęśliwie omijam z daleka :sorry: i oby tak do końca sezonu grypowego :tak:
U nas w przychodni tez masakra,ale ja na szczescie tez ja omijam:tak::tak::tak:Mam zamiar isc dopiero w grudniu ale jesli nadal bedzie tak ostro z ta grypa to pojde np w styczniu:tak::tak::tak:
Musze tylko odebrac wyniki ale to w rejestracji:-):tak:
 
reklama
Agnes, dużo zdrówka :tak:

A w przychodniach ponoć ogólnie niezły kipisz :no: Ludzie gnaja z byle katarem bo sie boją Grypy...

Ja przychodnię szczęśliwie omijam z daleka :sorry: i oby tak do końca sezonu grypowego :tak:

ja zeby nie kaszel,katar i goraczka to tez bym nie poszla.a Weronika faktycznie ma zapalenie kratni bo jak zaczela plakac to brzydko charczala wciagajac powietrze,mam nadzieje ze w nocy nie bede leciec na ostry dyzur,boje sie tego!trzymajcie kciuki mocno!!!!!!!
dostake antybiotyk i teraz wziela kolejna dawke i nadal ma goraczke ale mam nadzieje ze antybiotyk zadziala.no i tantum werde jej spikac i zaczynam chlodzic dom.


U nas w przychodni tez masakra,ale ja na szczescie tez ja omijam:tak::tak::tak:Mam zamiar isc dopiero w grudniu ale jesli nadal bedzie tak ostro z ta grypa to pojde np w styczniu:tak::tak::tak:
Musze tylko odebrac wyniki ale to w rejestracji:-):tak:

to mozesz isc na sam koniec pracy przychodni
dobra ja sadam bo dziewczyny zaraz myc i p wroci zly.
jakbym sie wiecej nie pokzala to bede jutro.pa
 
Do góry