reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Laura ma taki skladany domek wiec nie zajmuje duzo miejsca jak sie bedzie nim bawila to zrobie fotke i wkleje ;-)

Dowikla co do mamu kup to mam to samo:-D nawet jak w tv zobaczy to mowi: mama kupi dla Laury- i te oczka jej i minka powalajaca:-D
To zrob fotki tego domku:tak::tak::tak:
Eee no moje maja tak samo:-DNawet jak widza reklame jakiegos jedzenia w tv np m&m to tez robia takie minki, i te oczka i glosiki

Mlod ena szczescie jeszcze spia bo mi nie chce sie ruszyc zeby obrac ziemniaki:no:No tak zie zamulilam ze szok:szok::szok::szok:
 
:-D:-DOj widze ze len sie wkradl:-D:-D

Laura tez jeszcze spi:-) niech spi jescze z godzinke Kupilam jeje z Hipp serduszko z makaronem to jak wstanie zje:tak:
Jak mojego nie ma to ja nie gotuje:-D
Jutro ugotuje zupy to znow na 2 dni bedzie Na drugie rybke usmaze bo mam w zamrazalce wiec klopot z glowy:rofl2:
 
Moje tez jedza te serduszka z hipp:-D:tak::tak::tak:Zreszta te ze sloiczkow tez jedza:-);-)
Ja sobie tearz gram w pasjansa a Dominik siedzi na de mna zebym jemu puszczala piosenke Peji
 
ja przegladam allegro i akcesoria dla Lalki:-D

Jak Laura miala grype jelitowke to jej kupilam sloiczek marchew+ziemniaki:-D:-D lenistwo sie klania ja do 1rz kupowalam jej sloiki sama nie gotowalam dla niej:zawstydzona/y:
 
Ja nadal mam w lodowce jedna polke tylko do sloiczkow hehe:zawstydzona/y:No i moje to czasami jedza:tak::tak::tak:
Ja tez sobie chyba wejde na allegro ale nie wiem czy mi sie chce:no::-D
JAK obiore ziemniaki i juz je wstawie to chyab sie troszke poloze
 
Anaconda w taka pogode to tylko do baru:-D:-D

Dowikla gotuj ziemniaki bo wstana pewnie glodne a tu mamusia zasiedziala sie :rofl2:


Ja na 17 umowilam sie do znajomej na kawulca zabieram Agnieszke wiec na forum jej nie bedzie:laugh2:
 
Slysze gasienice hehe wiec obstawiam ze Klaudia juz wstala:-DBo gasienica jest "Jej ulubiona":tak::tak::tak:
Ale poki sa grzeczne to niech tam siedza
 
reklama
Do góry