reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
My juz po spacerku:-)Bylo bardzo cieplo ale teraz pogoda sie spierniczyla bo zaczelo padac:no::no::no:
Mlode spia a ja pije sobie kawke:tak::tak::tak:Dominik bawi sie u siebie:-)
Kurde cos mnie glowa boli:wściekła/y::no:

Obiad juz mam w sumie gotowy,tylko bede musiala obrac ziemniaki:tak:

DOROTA
Trzymaj sie Kochana
 
mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona
mam nadzieje ze wszystko sie dobrze ulozy Musisz byc silna i tego Ci zycze Ja nienawidze szpitali ale jak trzeba to sie tam jest.Sciskam mocno Biedna malutka musi sie nacierpiec:-(
Witam, my po zakupkach :tak: Wyobraźcie sobie, że Helenka spi :szok: Zażyczyła sobie mleko ( pierwszy raz o 2 tyg ) i poszła spać :szok:

Dorota, bądź dzielna :tak:

woow niezle Laura mi mowi ze mleko jest dla dzidziusiow:-D



MY juz po zakupkach Laura spi bo wstala o 7 jak tatus to teraz nalezy jej sie drzemka.Ja wstawilam pranie, obiadek juz mialam z wczoraj gotowy wiec luzik, podlogi umyte i mozna pic kawulca:laugh2:
 
My juz po spacerku:-)Bylo bardzo cieplo ale teraz pogoda sie spierniczyla bo zaczelo padac:no::no::no:
Mlode spia a ja pije sobie kawke:tak::tak::tak:Dominik bawi sie u siebie:-)
Kurde cos mnie glowa boli:wściekła/y::no:

Obiad juz mam w sumie gotowy,tylko bede musiala obrac ziemniaki:tak:

DOROTA
Trzymaj sie Kochana

to pewnie ta pogoda tak dziala
Wazne ze bylyscie na swiezym powietrzu MY niby autem n zakupki ale pospacerowalam z nia wkolo sklepow:-DZjadla zupke z 2 dokladkami i poszla spac
 
to pewnie ta pogoda tak dziala
Wazne ze bylyscie na swiezym powietrzu MY niby autem n zakupki ale pospacerowalam z nia wkolo sklepow:-DZjadla zupke z 2 dokladkami i poszla spac
Eee no to mialyscie bigerski spacer hehe:-D:-D:-D
Ja jutro sie wybieram na takie zakupki i mam nadzieje ze mlode beda grzeczne,bo juz zrobilam sobie liste i troche tego jest:eek::rofl2:
Moje beda jadly obiadek jak wstana-jakos nigdy mi nie jadly przed spaniem:no::no::no:Kiedys to do spania dawalam Im mleczko a teraz to juz nie:no:

ANKA
A Twoja Laura wogole nie pije mleka?
 
Eee no to mialyscie bigerski spacer hehe:-D:-D:-D
Ja jutro sie wybieram na takie zakupki i mam nadzieje ze mlode beda grzeczne,bo juz zrobilam sobie liste i troche tego jest:eek::rofl2:
Moje beda jadly obiadek jak wstana-jakos nigdy mi nie jadly przed spaniem:no::no::no:Kiedys to do spania dawalam Im mleczko a teraz to juz nie:no:

ANKA
A Twoja Laura wogole nie pije mleka?

Ani z butelki ani z kubka ani ze szklanki
Jedynie mleko z platkami sniadaniowymi, ewentualnie w budyniu, omlecie itd
Jak skonczyla 2 lataka tak nie pije mi mleka Wczesnie to bylo jej ulubione danie mleko z kaszka hihihi
 
Ani z butelki ani z kubka ani ze szklanki
Jedynie mleko z platkami sniadaniowymi, ewentualnie w budyniu, omlecie itd
Jak skonczyla 2 lataka tak nie pije mi mleka Wczesnie to bylo jej ulubione danie mleko z kaszka hihihi
Tak pytam bo moej nie moga nic z mleka krowieko i to bebilon pepti musza pic do skonczenia 3 lat:rofl2:A pija tylko 150ml raz dziennie i to jest caly Ich nabial:no:Jedza wedlinki i mieso ale nie az tak duzo
 
reklama
Tak pytam bo moej nie moga nic z mleka krowieko i to bebilon pepti musza pic do skonczenia 3 lat:rofl2:A pija tylko 150ml raz dziennie i to jest caly Ich nabial:no:Jedza wedlinki i mieso ale nie az tak duzo

Ja podawalam Laurze do 2rz Nestle i jak zaczelam dawc krowie tak przestala mi pic:-D Ostatnio jak byl;am u Medeuski to Masio pil mleczko a Laura razem z nim.Kazala sobie zrobic do szklanki:szok:i o dziwo wypila:-D
Owoce, miesko, kielbaski, warzywka to Laura lubi.Budynie, kiesile, pudingi, kremy wcina wszystko:-DNa szczescie smaki ma po tatusiu a ten wszystko je wiec mam spokonjna glowe:rofl2:
 
Do góry