reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witaj ja teraz sobie kawe robie to napijemy sie razem;-)

Wytłumaczyły aż wstyd ze nie wiedziałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:a jesli chodzi o ten reportasz no to i tak zasnełam ale ino sie tam kłucili i nic wiecej tak ze raczej nie warto.
No własnie i dlatego sie wstrzymałam jeszcze bo ten co na jarmaku jest bardziej mi sie podoba jest taki cieplejszy zobacze a jak nie to jeszcze poszukam na necie.
ja juz skonczyla kawke ale bede udawac ze ja jeszcze pije

witam się z rańca.:-):-):-):-):-)
Spaliśmy do 7.30 ale się wkuzyłam na M bo nie wyłączył głosu w telefonie i ktoś na złóść rano zadzwonił i przez ten telefon Oliwka się obudziła a spałą twardo więc mieliśmy okazje pospać dłużej a tu dupa,zrypałam go na maksa,wielce obrazony zachowuje się jakby nic się nie stało :no::no::no::no::no::no::no::no:



Oliwka już zjadłą kaszkę,teraz poszła do sojegostoliczka i liczy na liczydle.
kupiłam jej 2 dni temu i tak jej się spodobało że stale się nim bawi.uczymy sie na nim kolorów.no i ładnie liczy do 5 już :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
my tez dzisiaj obudzeni.....
w rowie jest co nie co... :tak:
 
witam się z rańca.:-):-):-):-):-)
Spaliśmy do 7.30 ale się wkuzyłam na M bo nie wyłączył głosu w telefonie i ktoś na złóść rano zadzwonił i przez ten telefon Oliwka się obudziła a spałą twardo więc mieliśmy okazje pospać dłużej a tu dupa,zrypałam go na maksa,wielce obrazony zachowuje się jakby nic się nie stało :no::no::no::no::no::no::no::no:



Oliwka już zjadłą kaszkę,teraz poszła do sojegostoliczka i liczy na liczydle.
kupiłam jej 2 dni temu i tak jej się spodobało że stale się nim bawi.uczymy sie na nim kolorów.no i ładnie liczy do 5 już :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Witaj Aga no to współczuje pobudki ale może twój zapomniał Martynka jak liczy to tak 1,2,3,10,20:-D:-D:-D:-D:-Da kolory czasem jej sie uda zgadnąć :tak:

Pati ja juz koncze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a moje dziecko uczy sie teraz liczyc do pieciu - fajnie mu to nawet wychodzi
ale musi patzrec an palce:tak::tak::tak::tak::tak:

Wiki no to jak kawa juz skonczona to moze jakies sniadanko zaserwujesz :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam

mnie to dzis od rana jakos brzuch pobolewa jakby na jakies zatrucie :eek::eek::eek:

do konca dnia duzo nie zostalo wiec jakos przezyje :sorry::sorry::sorry:

wybralam takie poncza juz:
TMC Modne PONCZO - Musisz je mieć!!! PONCZA (773948763) - Aukcje internetowe Allegro

PIĘKNE KLASYCZNE PONCZO ! BARDZO MODNE ! SPRAWDŹ (775871695) - Aukcje internetowe Allegro

EkStra PONCZO Prążkowane GOLFIK S/M/L/XL (788275359) - Aukcje internetowe Allegro

sa w podobnnych cenach dlatego tez sie skusilam... :laugh2:

luna wieczorakmi to ja jutro tez bede z Wami....
jutro popoludniu to wogole tipsy robie u mamy... bo sie zachcialo teraz wszystkim :sorry::sorry:
ale zas kasa...
chociaz to troche biedniejsza dziewczyna wiec ujme jej z ceny :sorry::tak:

mi najbardziej nr.1 :tak:


Fajne :tak:

ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak

Ale słodko :-D:tak:

Helooooooooooooołłłłłłłłłlll
przywoluje Was dziewczyny :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Jestem i zerkam, tylko dzieciaki nie daja przysiasc...

A ja zrobiłam sobie kawkę o 7.30 i dopiero jestem w połowie :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam witam i o zdrowko pytam:-D

mala wczoraj zasnela dopiro o 23:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec mnie ni ebylo.poslam spac i obudzil mnie budzik o 7,ale dlugo dzownil.wstalam jak pijana.cyba prez to cisnienie bo w glowie mi sie strasznie krecilo.mala zjalda kasze i dalej spi.ja wstamie po 9 to dzis jej chyba w dzien nie bede kladla spac,bo wczoraj spala 1,5godzi i byl efekt.

poza tym p jutro na 6 do pracy(dzis na 10) to bede miala wczesniej spokoj:-)

pogoda nadal do bani,ale jest cieplej booo 6 stopni,anie 3 jak wczoraj,no i nie pada,chociaz pochmurno

Paulina znow na lekach no ale jest duzo spokojniejsza:-)
nie wpada w histere z ble powodu itd,i wczoraj w szkole tez juz byla spokojna.:-)
 
Anika chwilowo spi, a helenka wcina 2 śniadanie :szok::-D I ogląda Myszke miki :tak:
2:szok::szok::szok:
hehe dobra jest :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja jeszcze ani jednego
Sewek tylko kakao wypil....

witam witam i o zdrowko pytam:-D

mala wczoraj zasnela dopiro o 23:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec mnie ni ebylo.poslam spac i obudzil mnie budzik o 7,ale dlugo dzownil.wstalam jak pijana.cyba prez to cisnienie bo w glowie mi sie strasznie krecilo.mala zjalda kasze i dalej spi.ja wstamie po 9 to dzis jej chyba w dzien nie bede kladla spac,bo wczoraj spala 1,5godzi i byl efekt.

poza tym p jutro na 6 do pracy(dzis na 10) to bede miala wczesniej spokoj:-)

pogoda nadal do bani,ale jest cieplej booo 6 stopni,anie 3 jak wczoraj,no i nie pada,chociaz pochmurno

Paulina znow na lekach no ale jest duzo spokojniejsza:-)
nie wpada w histere z ble powodu itd,i wczoraj w szkole tez juz byla spokojna.:-)
ooooooo to p[ozno zasnela :sorry::sorry::sorry:
u nas sloneczko swieci ale teZ jest zimno:confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pati, Helenka wstaje rano głodna jak wilk, pierwsze co to woła o mleko :eek:
A zaraz potem musze jej cos zrobic bo będzie mega marudna :eek::tak:

Anabubka, dobrze, że Paulinka sie lepiej czuje :tak: szkoła to da dzieciaków duzy stres :eek:
 
Do góry