reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
oj szalejecie z postai/!!!!!!!!!!!!!!!!!11
zostawic was na jeden dzien to godzina czytania
nareszcie skonczylam.mala jeszcze spi:szok::szok::szok:
ja nadal w slafroku,lozka ne poscielone a przed 11 musze wyjsc do szkoly:rofl2:


witam laski:happy:
nie no dzisiaj to przegiełyście od wczoraj od 16 3 strony po 4o postów:szok::szok::szok::szok::szok:
agunia wywołałam cię bo wczoraj o ciebie pytałam:tak::-D:-D
mlenko oj zdrówka dla małej myszki:tak:
agnes anka no fotki bomba:tak::tak::tak::tak:
lunka jak samopoczucie????no i wreszcie po awari:tak:
u mnie noc do bani od 23 do 5 było 8 pobudek a od 5 bawiłam się z nim do 6.45 po czym obudziłam pietruszkę bo muiałam dzieciaki do szkoły szykować:-:)-(no i się rano o to pokłóciłam z pietruchą no ok w nocy nie wstawał był padni ęty wybaczam bo na codzień wstaje do niego ale zapytałam czy by dzisiaj w ramach wyjątku nie odprowadził dzieciaków do szkoły i co???nie:no::no:pyta,m czemu??? bo zimno ranek ciemno:szok::szok:no i mnie trafiło nożesz ***** mać a mi to rano ciepło słonecznie i wogóle jestem happy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wydarłam się bo jest połowa października a on był może z 5 razy z julką rano i to jak miał urlop a tak to nie:no::no:no jak ja wychodzę o 7.15 a wracam o 8.10 to i on by zdążył tylko trzeba cholera chcieć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no i niby bąknął przepraszam i malinka pogadamy a ja mam w nosie jego przepraszam jak to i ja muszę zawsze prowadzić:wściekła/y::wściekła/y: niech on czeka jak będzie miał zmianę na 7 rano i ja mu zrobię kanapeczki:no::no::no::no:taaaaaaaaa no to poczeka sobie:tak::tak::tak::tak::tak:
no wygadałam się wam:-):-):-)
a pisałyście co wasi M czy nie M myślą o BB no mój to sam mi proponował coś takiego i gorąco namawiał bo wiedział w jakim byłam dołku nowe miasto zero znajomych, przyjaciół, pracy ,maleńkie dziecko,a ogólnie sztuk 3:rofl2: deprecha i nawet komu się wygadać.............a tak mam was a on nawet wie która od czego słynie:-D:-D:-D

co za pitrucha:-D:rofl2:
a ja czego slyne?z mroznej krainy pewnie co??????????????



Witam!Widzę że bardzo zadomowione jesteście i mi będzie trudno za Wami nadążyć.Agnieszka&Emily widzę,Twoja córcia urodziła się tego dnia co ja.
U nas na razie szaro za oknem,podobno ciepło ma jeszcze przyjść-nawet ponad 10 stopni.


witam nowa mame


Stara gwardia się schodzi. :-D:-D:-D

Ja z zapytaniem czy medea urodziła, ale już doczytałam , że Zużka po tej stronie. MEDEUSKA GRATULUJĘ!!! Laski dajcie mi na pw wasze namiary, bo ja tez chcem widzieć Zuźkę.:sorry:

o prosze kto sie pojawil:-)
Maksia:-)


Pati wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy, wiem, ze spóźnione ale jak najbardziej szczere, zyczę Ci żeby w nowym mieszkanku Wasze stosunki z m uległy radykalnej poprawie i żyjcie sobie szczęśliwie i zgodnie:tak::tak::tak::tak:

dowikla widzę, ze Twoje szczypiorki też są taki szkudne i włażą do łazienki nieproszone:tak: moja mnie ostatnio przestraszyła jak brałam prysznic, weszła cichutko i odsuneła zasłonkę jak się odwróciłam i ją zobaczyłam to się tak wydarłam jakby mnie ze skóry obdzierali:-D:-D:-D:-Dnie chodzi o to że weszła ale mnie przestraszyła:laugh2::laugh2::laugh2: jak dzień wcześniej mysz, która mi wyleciała spod ścierki w łazience, właśnie sprzątałam i chciałam podnieść tą ścierkę a tu mysz:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: dobrze, że sprzątam w rękawicach:-D ale szybko ją dorwaliśmy z m i źle skończyła:sorry:

na mysze polecam kotke:-)lowna i trzyma sie domu:tak::tak::tak:



anakonda ja -j- , ta za czasów Bodzinki...:sorry:

no to żeście mnie oświeciły z ta Zosią:-D. malinka ja pamietam jak jej pisałaś o synku:tak:... oks leć ...

Pati i ja dołączam sie do zyczonek. :tak:My 7 października świętowaliśmy 9 rocznicę.:-)

spoznione ale szczerenaj naj:-)


Kochane witam się z Wami i uciekam ,bo przedszkole z konikami odwołane dziś mam z powodu brzydkiej pogody.
Postanowiłam więc,że napiszę pracę zaliczeniową z biologii.
Idę się znęcać nad ciekawym tematem:
Choroby skóry,diagnoza,rokowania i leczenie.:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Miłego dnia kochane.

jak zwykle jak po ogien:-)


Witam dziewczyny! ja dopiero teraz, byłam u dendysty -normalnie powiedział,że mam mocne zdrowe zeby,tylko kamień mi zdjął!!!:-)
No i miałam telefon w sprawie pracy,jutro ide na rozmowe!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

pogratulowac


Witam was Kochane ja tylko na chwilę bo mam kompa zawirusowanego i go nie da rady za bardzo ruszyć :crazy: Kubek śpi więc mam kawałek czasu żeby zajrzeć. Do M się nadal nie odzywam to już trzeci dzień :crazy: powiedziałam że jak słowa przepraszam nie usłyszę to się do niego nie odezwę a że on twierdzi że nie ma za co przepraszać to będzie miał ciche dni :crazy: co mnie to, mam się denerwować. Wystarczy mi wczoraj jak się wkurzyłam to tak mnie serce zabolało że od razu tabletkę musiałam wziąć. A dzisiaj mi głowa pęka bo sobie popłakałam i trochę mi lżej :tak: nie wiem czy Wam pisałam że dostał etat w wojsku na starszego szeregowego w kuchni tylko i tak trzeba czekać aż oni się odezwą kiedy ma się wstawić itd... :sorry: A Kubek coraz częściej mi sam wstaje i zrobi kilka kroków i siada :-D może w końcu pójdzie ten mały szkodnik ;-) wczoraj miałam usiąść do Was wieczorem ale znowu ojciec siedział do 22 :crazy: studia sobie wymyślił :sorry: ale dzisiaj może mi się uda :tak:trzymajcie się ciepło :tak::-D

gartuluje pracy m


U mnie by sie przydala ta super niania w szczegolnosco do Dominika:no::no::no:Bo ostatnio to sie zachowuje jakby cos w Niego wstapilo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:W szkole jest niby grzeczny i wogole za to w domu pokazuje mega rozki:no::no::no:

ciesz sie ze w szkole grzeczny,widac w domu odreagowuje


MH dlatego ja codziennie te 10 km robie co by nie przegrać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no ja robie 5km:-)



DOWIKLA super zdjecia :-)
MAMA HELENKI ja mam jedno i podczas ubierania namecze sie strasznie hiihih

Poczytalam tylko troszke bo Oliwka marudzi Bylam z nia na dlugim spacerze i u kolezanki U pediatry bylam i dala mi skierowanie na badania krwi malej na ta tarczyce Wiec jutro idziemy z samego rana na pobranie Przy okazji ja sobie pobiore bo chuda jestem jak szkapa i blada jak sciana Do pozniej mamuski


to super ze dostalas skierownaie
wizisz wstraczy tylko ladnei pogadac i wszytsko idzie zalatwic.ale dostalas na te 3 badania czy tylko na tsh?



Witaj maltanka:) Przywitałaś mnie wczoraj jako pierwsza więc dziś piszę do ciebie jao pierwszej:) Jejku jak tu Was dużo!!! Zaczynam się wciągać:) Dopiero co moge usiąśc do komputera żeby coś do was napisać..Jakoś dziś u nas spokojnie miałam nawet czas na to zeby wypić kawę ze znajomą...trochę żeśmy sobie poplotkowały..ha..ha..Pogoda u nas pod warszawa też ma się poprawić na piątek także miło będzie znowu:) Obiecałam że nastepny post bedzie miły?? Noi jest miły prawda?

witam witam.a gdzie od wawa mieszkasz?bo ja tez pod wawa,prawie:-):rofl2:



Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.

witamy,zapraszamy,uzalezniamy:-)


Sama to nie z mężem. Tylko, że to praktycznie jak sama, bo prawie cały czas go nie ma bo jak wraca z pracy to idzie do drugiej pracy przy domu i w ogóle mało się widzimy. Tak w ogóle mieszkam na wsi, mam 23 lata i jestem 3 lata po ślubie hihi :)

a gdie dokladnie teraz mieszkasz\?


Ano dobra, nawet bardzo dobra i zawsze taka była. W tamtym roku zafundowała całej mojej rodzince wakacje w Egipcie a w tym roku coś napomniała że może polecimy do Tunezji:tak::tak::tak:

wow:szok::szok::szok::szok:
zazdrszoscze


witam was porannie, gdzies mi cytaty poznikały :eek::eek::eek::cool2::cool2::cool2::cool2:

u nas pochmurnie a na termometr nie patrze bo wczoraj bylo u nas 20 st a w mieszkaniu chyba ze 30, ale jak juz wyszles na dwor to czules jakies 4 moze :sorry::sorry::sorry::sorry:
ale dzis pochmurno, nie mam pomysłu na obiad, zaczełabym robic ale nie wiem co
macie jakies pomysły kobity :eek::eek::eek::eek::cool2::cool2::cool2::cool2::-D:-D:-D:-D

30stopni w domu?????????????????????????????????
chyba trche za duzo o jakies 7-8stopni:sorry:

malinka mi się zdaje ze za tydzień przestawiamy zegarki chyba :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

w ta sobote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kurcze zebym nie zpomniala:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
, nie mam pomysłu na obiad, zaczełabym robic ale nie wiem co
macie jakies pomysły kobity :eek::eek::eek::eek::cool2::cool2::cool2::cool2::-D:-D:-D:-D
ja też nie wczoraj skończyły się kotlety i teraz się głowię co tu wymyśleć

słuchajcie to teraz z sobotyt na niedziele jest zmiana czasu ????czy za tydzień?????
teraz, teraz

witajcie!
u nas nocka dobrze mały się przebudził 2 razy ale zaraz zasnął. wstał o 6.00 i zaczął płakać, no i po spaniu. a wkurzyłam się jeszcze na M bo mógłby go chociaż raz wziąć z trego łóżeczka, to odwrócił się w drugą stronę jakby nie słyszał:crazy::angry:

pogoda u nas zapowiada się ładna świeci słoneczko, także spacerek chyba będzie.
idę sobie zrobić kawkę i małemu kaszę.
 
Martynka z Kamilkiem tez upominają sie pierwsze o mleko

Nie masz pomysłu kup go:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
słuchajcie to teraz z sobotyt na niedziele jest zmiana czasu ????czy za tydzień?????
teraz słyszałam w radiu, chyba dlatego ze za tydz juz ostatni jest i swieta :tak::tak::tak:
30stopni w domu?????????????????????????????????
chyba trche za duzo o jakies 7-8stopni:sorry:
wiesz ja mam okno od strony południowej chodzilo mi o duzy pokoj, jak weszłam to az sie cofnelam bo tak goraco bylo od rau rolety spuscilam i okna pootwieralam, naprawde byla masakra, a ze mam nierowne okna to jak lupa dzialaja :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry