reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja sie jeszcze wstrzymam do środy z tym kupnem tego sweterka bo na jarmaku widziałam super sweterek tylko ze za 70 zł może mi M kupi :-)

Prześlice zdjęcie, lubię oglądać śpiące dzieci bo są niewinne jak aniołki.
Ja już spadam bo dzisiaj jakiś seksik się szykuje:-p:-p
No to upojnej nocki zycze ja na seksik pójde w niedziele nareszcie
Dowikla a twój to kiedy dokładnie bedzie i czy dziewczynki wiedza ze tata przyjedzie

Uciekam juz dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Prześlice zdjęcie, lubię oglądać śpiące dzieci bo są niewinne jak aniołki.
Ja już spadam bo dzisiaj jakiś seksik się szykuje:-p:-p
Dziekuje
Upojnej nocki Kochana:tak::tak:

No to upojnej nocki zycze ja na seksik pójde w niedziele nareszcie
Dowikla a twój to kiedy dokładnie bedzie i czy dziewczynki wiedza ze tata przyjedzie
Moj przyjezdza teraz z piatku na sobote:tak::tak:Nikt jeszcze nie wie a szczegolnie Dominik:-);-)Przt dziewczynkach cos tam mowie i mowia ze beda sie z Nim bawily ale One sa jeszcze za malo kumate

Ja sie jeszcze wstrzymam do środy z tym kupnem tego sweterka bo na jarmaku widziałam super sweterek tylko ze za 70 zł może mi M kupi :-)
Napewno Tobie kupi:-);-)
 
As 76 A to co studiujesz???

Dziewczynyn jakie macie samochody????!!!!
seat toledo
Ja nie mam samochodu, ja mam przyżąd do jeżdzenia, ale nie BMW - Demotywatory.pl .
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Przed domkiem,na podworku i gdzies tam z dziewczynkami
śliczne te twoje szczypiory :tak::tak::tak::tak::tak:
Dowikluś on chodzi przy meblach ale sam jeszcze nie chce przyjdzie na niego czas:tak:zresztą julia i adam też późno zaczeli chodzić:tak:u mnie po sąsiedzku jest dziewczynka miesiąc starsza od antka ale taka calineczka malutka drobniutka i ona w wakacje już chodziła to jak na nią patrzyłam to byłam w szoku a zaczeła chodzić jak miała 8 m-cy i ortopeda im kazał jej zabraniać chodzenia ata mama zawsze się śmiała i pytała a jak jej zabronić????:-D:-D
to i tak nie pozno jak na 11 mies moj ma 13 mies i dopiero zaczal sie puszczac od mebli, juz kawaleczek przejdzie ale zaraz na dupe siada
Witaj maltanka:) Przywitałaś mnie wczoraj jako pierwsza więc dziś piszę do ciebie jao pierwszej:) Jejku jak tu Was dużo!!! Zaczynam się wciągać:) Dopiero co moge usiąśc do komputera żeby coś do was napisać..Jakoś dziś u nas spokojnie miałam nawet czas na to zeby wypić kawę ze znajomą...trochę żeśmy sobie poplotkowały..ha..ha..Pogoda u nas pod warszawa też ma się poprawić na piątek także miło będzie znowu:) Obiecałam że nastepny post bedzie miły?? Noi jest miły prawda?
ano duzo nas a jak my uzalezniamy :szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
Wróciłam właśnie od psiapsioly, dzisiaj w nocy jedzie na samolot i wraca do Londynu i znowu pewnie z rok jak nielepiej nie bedziemy sie widziec!!!:-:)-:)-( Troche mi jej brakuje znamy sie od piaskownicy!
ja mam psiapsiole z odzysku kiedys sie bardzo nie lubilysmy oj bardzo ale dzis :szok::szok::szok::szok:
niestety jest daleko w szwajcarii niedlugo moze zjedzie :eek::eek::eek::eek:
Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.
witamy serdecznie ;-);-);-);-)
Ale mnóstwo nowych / starych mamuś, kurcze:-D:-D:-D
A ja wyrwałam się z objęć mojego ukochanego i do Was na chwilkę jeszcze, hihi. Wariują sobie moje skarby na wyrku, obejrzałam sobie Brzydulkę Ulkę, Pierwszą miłość. Głowa boli mnie już któryś dzień, chyba 5-już sie pogubiłam. Mam podwyższone ciśnienie a ze wszytskiego co ciśnienie obniża mam tylko kakao, ale nie mam świeżego mleczka, na wodzie nie lubię, a surowe jest takie sobie, no i co ja teraz biedna???
ja ostatnie 3 dni tez chodze z uszami zatkanymi cisnienie wariuje :tak::tak::tak::tak:
Tak mlena masz rację życie mknie jak nie wiem co i ani się nie obejrzymy jak nasze dzieciaki będą dorosłe.:-) Ja tylko czasami już myślę sobie o tych wszystkich troskach bo nawet nie mam za bardzo na to czasu;-)
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
ostatnio wlaczylam czarkowi plyte z fasolkami i majka jezowska, i tak siadlam sobie najpierw sie poryczalam bo lecialo a ja rosne i rosne i zobaczylam czarka, pozniej lecialo a ja wole moja mame i tak jakbym sie przeniosla do zerowki gdzie mysm,y to dla mam naszych spiewali a tu patrze i sama jestem mamą :no::no::no::no:

czas strasznie szybko leci gdzy sie zyje przeszloscią:tak::tak::tak::tak::tak:
Ano dobra, nawet bardzo dobra i zawsze taka była. W tamtym roku zafundowała całej mojej rodzince wakacje w Egipcie a w tym roku coś napomniała że może polecimy do Tunezji:tak::tak::tak:
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
zazdroszczę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak
słodko

no i ja tez spadam spac, rano sie zglosze do was

tym czasem ;-);-);-);-);-)
a zapomnialabym ponoć wytypowali juz 10 osob do zwolnienia wiec lada dzien bada wreczac wypowiedzenia ;-);-);-);-)
 
witajcie
zaraz poczytam tylko ide kawke sobie zrobic ;-)

Edit:
jeszcze nikogo nie ma ?????????? :szok::szok::szok::szok::szok:
no to odpisuje :-)

wiecie co ja próbowałam dzisiaj Huberta odstawić od cyca na wieczór. dałam mu mleko w butelce, wypił może ze 40 ml i wypluwał. skończyło się na tym, że dostał cyca. a w dzień mi tak ładnie wypije całą butelkę. jutro znowu próba. a myślałam że łatwiej pójdzie.:sorry:
ciezko jest oduczac....
ja na szczescie nie mailam z tym problemu bo Sewek sam potem nie chcial tak wiec karmilam go do 4 m-ca a do 5 to sporadycznie :tak:
witam :-) nie zglądam bo mam do 18 godz. kurs i siedze po 4 godziny przy komie to jak wracam to juz az bardzo nie ma ochoty siedziec na swoim Na kursie super odkrylam ze lubie rachunkowosc :zawstydzona/y: jedna z pan wykladowczyń namawial mnie na studia w tym kierunku ale niestety na razie nie ma jak studjowac :-(pozdrawiam :-)
fajnie jakby sie jednak udalo isc na te studia :tak::tak::tak:
Dziewczyny jaka to jest przesyłko pobraniowa
juz dziewczyny Ci wytlumaczyly ;-);-)
A ja na Tvp2 oglądam o zabespieczaniu czy warto sie zabezpieczac
i co warto czy nie ???
fajny ale ja to juz bym sie w nim nie widziala ze wzgledu na biust :confused2::zawstydzona/y:
Witam wieczorową porą
Dopiero teraz udało mi się usiąść bo najpierw trzeba było po Majkę iść, potem mężowi obiad przyszykować a potem wszyscy pojechaliśmy na dworzec po walizkę, no a potem wiadomo oglądanie prezentów:tak::tak::tak:
Maja dostała lalę i wózek i oczywiście trochę ubrań, ja 2 bluzeczki i getry do spódnicy a mąż bluzę, no i oczywiście do tego truneczki, kawki włoskie i słodycze, kochana jest ta moja siostra:tak::tak::tak:
no to kochana siostrzyczka :tak:
juz kiedys sie zastanawialam nad ta bluzka ale zrezygnowalam :sorry:
ale podoba mi sie:tak:
ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak
hahahaha no debesciacko :laugh2::laugh2::laugh2:
Ja sie jeszcze wstrzymam do środy z tym kupnem tego sweterka bo na jarmaku widziałam super sweterek tylko ze za 70 zł może mi M kupi :-)
za ta cene mialabys juz 2 albo 3 :laugh2:;-)
Dziekuje
Upojnej nocki Kochana:tak::tak:


Moj przyjezdza teraz z piatku na sobote:tak::tak:Nikt jeszcze nie wie a szczegolnie Dominik:-);-)Przt dziewczynkach cos tam mowie i mowia ze beda sie z Nim bawily ale One sa jeszcze za malo kumate


Napewno Tobie kupi:-);-)
fajnie taka niespodzianka :tak:

Helooooooooooooołłłłłłłłłlll
przywoluje Was dziewczyny :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje
Upojnej nocki Kochana:tak::tak:


Moj przyjezdza teraz z piatku na sobote:tak::tak:Nikt jeszcze nie wie a szczegolnie Dominik:-);-)Przt dziewczynkach cos tam mowie i mowia ze beda sie z Nim bawily ale One sa jeszcze za malo kumate


Napewno Tobie kupi:-);-)
No to już jutro.
witajcie
zaraz poczytam tylko ide kawke sobie zrobic ;-)
Witaj ja teraz sobie kawe robie to napijemy sie razem;-)
jeszcze nikogo nie ma ?????????? :szok::szok::szok::szok::szok:
juz dziewczyny Ci wytlumaczyly ;-);-)

i co warto czy nie ???

fajny ale ja to juz bym sie w nim nie widziala ze wzgledu na biust :confused2::zawstydzona/y:

juz kiedys sie zastanawialam nad ta bluzka ale zrezygnowalam :sorry:
ale podoba mi sie:tak:

za ta cene mialabys juz 2 albo 3 :laugh2:;-) :tak:
Wytłumaczyły aż wstyd ze nie wiedziałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:a jesli chodzi o ten reportasz no to i tak zasnełam ale ino sie tam kłucili i nic wiecej tak ze raczej nie warto.
No własnie i dlatego sie wstrzymałam jeszcze bo ten co na jarmaku jest bardziej mi sie podoba jest taki cieplejszy zobacze a jak nie to jeszcze poszukam na necie.
 
reklama
Ano dobra, nawet bardzo dobra i zawsze taka była. W tamtym roku zafundowała całej mojej rodzince wakacje w Egipcie a w tym roku coś napomniała że może polecimy do Tunezji:tak::tak::tak:
tylko pozazdrościć :tak::tak::tak::tak:


ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak


ale słodko ,a jaką poze sobie wybrała :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D





witam się z rańca.:-):-):-):-):-)
Spaliśmy do 7.30 ale się wkuzyłam na M bo nie wyłączył głosu w telefonie i ktoś na złóść rano zadzwonił i przez ten telefon Oliwka się obudziła a spałą twardo więc mieliśmy okazje pospać dłużej a tu dupa,zrypałam go na maksa,wielce obrazony zachowuje się jakby nic się nie stało :no::no::no::no::no::no::no::no:



Oliwka już zjadłą kaszkę,teraz poszła do sojegostoliczka i liczy na liczydle.
kupiłam jej 2 dni temu i tak jej się spodobało że stale się nim bawi.uczymy sie na nim kolorów.no i ładnie liczy do 5 już :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Helooooooooooooołłłłłłłłłlll
przywoluje Was dziewczyny :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
no to mnie przywołałaś :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry