reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziewczyny jaka to jest przesyłko pobraniowa
płacisz przy odbiorze jak Ci przyjdzie do domu

Ok dziewczyny:-) Ja tez już na dzisiaj kończe bo musze maluchy utulić. Jutro do was wrócę jak tylko czas pozwoli:) Sciskam was wszystkie i życzę kolorowych snów wam i waszym maluszkom:-)
kazia dobrej nocki

Agnes napisałyśmy posta w tym samym czasie:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no właśnie nie je. daję mu już tylko rano i wieczorem. nie miałam problemu, żeby mu odstawić w dzień. po prostu któregoś dnia nie dałam i tak zostało. ładnie pije mleczko w dzień. a wieczorem wydaje mi się, że on po prostu chce sobie pocuchać tylko bo nawet nie czuje żebym miała dużo mleka
No to może jeszcze go karm jak masz pokarm a jak je tylko na noc.
witam :-) nie zglądam bo mam do 18 godz. kurs i siedze po 4 godziny przy komie to jak wracam to juz az bardzo nie ma ochoty siedziec na swoim Na kursie super odkrylam ze lubie rachunkowosc :zawstydzona/y: jedna z pan wykladowczyń namawial mnie na studia w tym kierunku ale niestety na razie nie ma jak studjowac :-(pozdrawiam :-)
No witaj fajnie ze ci sie podoba kurs
Hous się skończył a Oliwka jeszcze nie śpi :no::no::no::no::no::crazy::crazy:
Ogladałam fajny był
Ok dziewczyny:-) Ja tez już na dzisiaj kończe bo musze maluchy utulić. Jutro do was wrócę jak tylko czas pozwoli:) Sciskam was wszystkie i życzę kolorowych snów wam i waszym maluszkom:-)
Dobrej nocki
zamawiasz i odbierasz ta paczke na poczcie ii dopiero płacisz za nia przy okienku pani :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


Asia to super ze tak polubiłaś księgowość :tak::tak::tak::tak:

płacisz przy odbiorze jak Ci przyjdzie do domu
Dzieki dziewczyny za odpowiedz

A ja na Tvp2 oglądam o zabespieczaniu czy warto sie zabezpieczac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie wszyscy spia z wyjatkiem Klaudi oczywiscie:-);-)Ktora siedzi kolo mnie i oglada tv:tak::tak::tak:
Ja juz sie wykapalam i zjadlam kolacyjke a teraz sobie siedze:-);-)

AGNES
Focie super:tak::tak::tak:Widac ze spacerek sie udal:-):tak:

ANKA
Super mebelki:-):tak:Nie dziwie sie ze Laura jest zachwycona:tak::tak:

WIKTORIA
Fajne zdjecie sobie dodalas nad suwaczkami:tak::tak::tak:Suwaczki tez masz nowe???

Witam nowe mamusie:-)
 
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry