reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Martyna pisze:
bo Ty masz chyba tyle wzrostu co ja :) :) :)

ale ja dojdę do tej wagi i juz :p nie wiem kiedy, ale kiedyś na pewno ;)

i kupię sobie wtedy wypiasone kozaki na cieniuteńkiej szpilce i minówe  :laugh:
Ja takim optymistą w tym temacie, jak Ty nie jestem... :mad:
 
reklama
hi

no ja jakos sie trzymalam, chocnie bez wyskokow, ale staram sie nie wkreca c wpoczucie winy bo moje zycie stanie sie meka a przeciez tego nie chce :p a dzis mialam gosci i zjadlam malutko na obiad (jak na mnie! wy pewnie ejcie mniej i jakies bardziej diet stuff - maly de volaile + surowka z pekinskiej + troszenieczke pieczarek podsmazonych) ale potem zrobilam ciacho ekperyment i musialam skosztowac :) a jeszcze da c wojtusiowi trzeba bylo wiec kolejny kawalaek wyladowal na talerzu.. a teraz to bym sledzia wsunela bo sie zaslodzilam :p kto wie... no trudno ja sieodchudzam od pon do czw :p :p :p ;)
 
:o :o :o mój mąż zauważył, że mam gładkie nogi, a właściwie skóra jest gładka, jak jedwab... :laugh: Widzę różnicę po mumifikacji, nawet celulit jest o wiele mniej wyraźny, a nawet mogłabym rzec, że go nie ma.... ;D
 
uuu spostrzegawczy mąż ;D fajnie fajnie. ja po weekendzie z piffkiem i spaghetti wracam do diety :) ale zapal trace bo wydaje mi sie ze zeby zezucic tyle ile bym chciala to musialabym przejsc na cambridge :mad: a to za duzo kosztuje. pieniedzy i zdrowia ;)
 
Moja sylwetka po dwóch ciążach też nie przypomina tej przedciążowej... Przede wszystkim szersze biodra, które nigdy nie były chłopięce... ::), biust o rozmiar większy, a nigdy deską nie byłam... ::) reszta bez zmian... :p Czyli mocno zbudowane nogi i lekko wystający brzuszek... :(
Została mi tylko kopenhaska do wypróbowania, ale w ogóle mnie do niej nie ciągnie... ;)
 
no ja sylwetke mialam wlasnie chlopieca, zero talii, waskie biodra, szczuple nogi i tylko biust niechlopiecy ;) :p i tez wolalam tamta! przede wszystkim ten nieodwracalnie sflaczaly biust mi doskwiera :( bo opony to ja sie pozbede! musze! ja kopenhaskiej juz nie chce - na mnie nie dziala...
 
Mam ciotkę, która jako 18 latka była chuda, jak patyk, ale po pierwszej ciązy już nie wróciła do swojej wagi. A teraz po 3 ciążach wygląda gorzej ode mnie... ::)
 
reklama
a ja postanowiłam sie przegłodzić. wczoraj zgrzeszyłam konkretnie (4 kanapki o 23.00 :p ) i uznalam ze musze sie w koncu zawziąć, ale chce najpierw oczyscic organizm. tyle ze jak przeczytalam na jednej stronie jak powinna wyglądać głodówka to sie troche zdziwilam (2 tygodnie przygotowań!) no ale zrobie taka swoja. moze mi sie uda. chyba wrzuce na pulpit jedno z bardziej niekorzystnych zdjęć - to mnie zmobilizuje ;) :laugh:
 
Do góry