reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
Agnexx herbata herbacie nierówna, czerwonych herbat jest od groma ;D U mie pu-erh sprawdziła się o tyle, że wspomaga nieco trawienie i zmniejsza uczucie ciężkości. Podobne działanie ma herbata zielona. To nie jest herbata odchudzająca, a jedynie wspomagająca odchudzanie ;)
 
Co do tych cudów to podoba mi się text w dziale "Mamo bądź w formie" gdzie kosmetyczka wypowiada się "po cuda proszę się zgłosić do naszej parafii"
 
Ja już przywykłam do tego, że nie ma nic za darmo... ;) teraz każdy środek, który reklamują, jako cud na utratę zbędnych kilogramów traktuję, jak zwykłe oszustwo... :laugh:
 
To zależy od tego jak się do takich środków podejdzie...wiadomo, że nie dadzą żadnych efektów, kiedy wzięcie tabletki na przykład, będzie dla nas usprawiedliwieniem do siedzenia na kanapie i nicnierobienia. Większość środków"na odchudzanie" to środki wspomagające dietę, niestety niewiele osób zadaje sobie trud przeczytania ulotki, poza sposobem dawkowania...a potem twierdzą, że oszustwo. Żadne plastry, tabletki, herbatki, cudowne makarony nie dadzą efektu bez zaangażowania z naszej strony.

Mi problemy z żołądkiem powoli ustępują (przynajmniej już nie wymiotuję), jednak z brzusiem dalej muszę ostrożnie postępować. Także przymusowa MŻ, choć jakoś boleśnie tego nie odczuwam. Kupiłam sobie otręby i kiedy zaczyna mnie ssać, zjadam łyżkę, albo dwie i już jest dobrze ;D
 
hej
dzien 1 za mna. bez pokus. no moze jedna ale sie powstrzymalam ;D
bedzie dobrze. tylko musze porozkladac zdjecia zajebisych lasek po domu ;) bo czasami potrzebuje sobie przypomniec do czego dążę ;)
niestety w weekend czeka mnie obiad dla gosci (obiecany daaawno temu) ale zrobie go tak zeby od diety nie bylo odstepstwa ;D
i tez zamierzam sobie herbate kupic ale chyba tą co Martyna pila - 3 rozne herbatki herbapolu - nie wiem jak sie nazywa ale wiecie pewnie o co mi chodzi :) a teraz ide zlegac przed tv. coach potato on a diet ;D
 
Jeżeli utrata kilogramów w 99% zależy ode mnie, to po co wspomagać się chemią, która sama w sobie nic nie daje ??? Lepiej za te pieniądze kupić karnet na siłownię albo basen... 8) przynajmniej będą jakieś efekty... :p
 
reklama
Agnexx tylko zauważ, że w sytuacji kiedy jesteś np. na rygorystycznej diecie, pewne preparaty, zwłaszcza witaminowe są wręcz niezbędne, zeby nie zakłócić gospodarki organizmu. Co do wszelkich herbatek "odchudzających" ja je piję bo mi po prostu smakują ;D
 
Do góry