reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

ulik, udało się... :)
Teraz zamierzam żyć na samych owocach i warzywach, tak przez parę dni. Mam nadzieję, że dam radę... ;)
 
reklama
hej  :)

gratuluje Agnexx  :laugh:
no to chyba dobry pomysl - same warzywka i owoce :)
ja czytam zapisaki róznych odchudzających sie i wyglada na to, ze najskuteczniejsza jest dieta ktora wlasciwie niczego nie wyklucza calkowicie jedynie ogranicza ilosc do 1000-1200 kcal. stosujac ja przez 3-6 miesiecy mozna zrzucic naprawde sporo - to zalezy od organizmu - ale tam dziewczyny zrzucały mniej wiecej ok 6-12 kg. a byly i takie ktore schudly naprawde hardkorowo. zreszta wstawiaja swoje fotki - roznica niesamowita! jesli chcecie zajrzec polecam wwww.dieta.pl
dzis sniadanko sycace - 410kcal :) nie smiejscie sie ze mnie - taka obsesja liczenia chyba mi pomaga sie kontrolowac  :D mam tylko nadzieje, ze to mi nie zostanie na zawsze ;) ale znow jestem dobrej mysli - wierze ze sie uda ;D
 
Liczenie kalorii to jest świetny sposób na ograniczenie spożywanego jedzenia, tylko, że ja jestem na za leniwa... :-[ Co prawda znam mniej więcej wartośc poszczególnych produktów, ale nie chce mi się tego zapisywać... ::)
 
A ja zawsze miałam z tym problem....mam tabele, wszystko ładnie, pięknie, kolorowo, ale...na przykład taki ziemniak...podana ilość kalorii, tylko nie napisane jak przygotowany ma być ten ziemniak, żeby miał tyle kalorii, przecież nie surowy...i teraz pytanie czy pieczony, gotowany? w mundurku, czy obrany? Chciałabym mieć porządne tabele, które wszystko wyszczególniają. Bo takich dylematów mam wiele nie tylko przy warzywach, ale przy mięsie, rybach itd.
 
Oj, Liriel, jakbym miała szczegółowe tabele, to by mi się w ogóle odechciało notowania... ::) A z drugiej strony 10 kalorii w jedną, czy w drugą stronę nie robi chyba różnicy... ;)
 
Ale ja nie lubię robić niczego na pół gwizdka...jak już coś robić to dokładnie, albo nie robić wcale.... ;)
 
W kwiaciarni? No proszę....mnie ktoś kiedyś do papierniczego po pergamin do pieczenia wysyłał, więc może i olejków można w kwiaciarniach szukać....
 
reklama
Liriel, też się zdziwiłam... ::) Poszłam zobaczyć storczyki, a tam wiszą na stojaczku olejki... bardzo duży wybór m.in. cynamonowy i jałowcowy... w życiu bym się tego nie spodziewała... :D
 
Do góry