reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

Liriel jak dodasz do kawy sól kuchenną i odrobinę cynamonu to myślę że będzie dobrze, a Agnexx ma rację parzona jest lepsza pod tym względem że podszas parzenia jest bardziej "wydajna" w składniki, ja np. zaparzam ale nie piję kawy więc ją wylewam i korzystam tylko z fusów a jak mi się nie chce parzyć to mieszam z tąsolą i cynamonem i pod prysznic ;D
 
reklama
Hmmmm może wypróbuję....męża cały weekend nie będzie, to będzie miał niespodziankę jak wróci w postaci gładkiej skóry żonki ;D
 
hehe no ja sama nigdy nie zauwazylam zmiany po jakimkolwiek peelingu ;) dlatego robie sobie go bardzo rzadko. ale dzis akurat mam w planie :D tylko ze taki kupny z tubki ;) co do odchudzania to widze ze sie panie skupily na foliowaniu :) niezle niezle. ekfety sa? tzn w postaci ubytku centymetrow bo ze skóra jest gladka i napieta to czytalam :) mnie foliowanie nie kreci, #1 ze wzgledu na ta cholerne AZS #2 jakos nie bardzo mam chec tak szczerze powiedziawszy ;) ja postanowilam sama stworzyc sobie diete;D ograniczanie jedzenia nie dziala - zawszw cos spieprze, a potem stwierdzam ze skoro sie skusilam na czekolade to i tak dzien z glowy. i tak w kolko. postanowilam wiec ustalic dokladny jadlospis na caly dzien biorac pod uwage fakt, ze czasem jestem dlugo poza domem. narazie prozmyslam. jak spisze to wam zaprezentuje :) dietetykiem nie jestem, znam tylko kilka podtswowych zasad i pare wskazowek i to absolutnie nie bedzie nic profesjonalnego, ale przynajmniej bedzie dostosowane do kieszeni i zdolnosci kulinarnych przecietnej mamusi :) a od poniedzialku sprobuje sie na to przerzucic - do Świąt ;) ide rozmyslac w wannie :laugh: powodzenia w mumifikacji!
 
Ja widzę narazie tylko gładką skórę, żadnych ubytków... ::)
Czekam na Twoją dietę Ulik, chociaz znając mnie, to ciężo mi będzie wytrwać na z góry ustalonym grafiku... :p
Poza tym moja dieta zrobiła się ostatnio trochę monotonna. Już nie pamiętam, kiedy zjadłam coś konkretnego. ::)
W sobotę impreza u kumpla. Mam nadzieję, że nie pofolguję sobie za bardzo... ;D
 
Ja narazie jestem na przymusowej diecie. Wyglada na to że mam coś w rodzaju grypy żołądkowej: wysoka temperatura, bóle mięśni, biegunka i brak apetytu...jednym słowem sam miód. Jeść mi się nie chce, jak coś zjem, zaraz mi niedobrze...
 
No nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ale nie uśmiecha mi się odchudzanie w ten sposób...chociaż nie ukrywam, że to dobry wstęp do diety...jak już wyzdrowieję to zaczynam w końcu tą moją zupkę....
 
reklama
Po tej chorobie miałam tak skurczony żołądek, że na dietę przeszłam bezboleśnie... nie było w ogóle ssania... :D
 
Do góry