reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
ja od tygodnia zaczęłam znowu pić herbatki Slim Figura jutro się zważę :sorry2:

Właśnie miałam się pytać co z tyi herbatkami???? jak to jest?
Ja od dzisiaj jestem na diecie. można powiedzieć ze na 13-to dniowej z tym że piję wodę gazowaną bo po ciąży zwykła mi obrzydła.... i też nie jesm szpinaku,ciekawe czym to mogę zastąpić???
 
iiwka przy odchudzaniu raczej nie powinnas pic gazowanej

a tak wogóle to ja was podczutuje, ale juz nie jestem na diecie, bo jak widac mam nowy suwaczek :-) a tak czekałam na wiosnę i pozbycie sie jeszcze tych 5 zaległych kg
 
IIWKA ten szpinak zastąp brokułami ja tam robiłam i tezz byly rezultaty

PYCHA gratulacje, czyzbys miala kolejne baby, fajnacko, powodzonka
 
Cześc dziewczyny:-)
Ja chyba do was musze dołączyć choć nie chciałabym:-( ta dieta kopenchadzka jest superek tylko powiedzcie mi co to jest ten befsztyk bo często on tam się pojawia??
 
cześć choć długo nie chciałam w to uwierzyc strasznie trudno wrócić do figury sprzed ciąży mimo że przytyłamtylko 13 kg nie mogę wrócić do siebi od siedmiu miesięcy
 
pycha gratulacje wielkie , My tez sie staramy zawziecie i nic ...
dzusta zdrowka dla malenkiej. wiesz co jesli chodzi o mnei to ja tyje CHOL...
jestem teraz na diecie 1200 kalorii( a to dlatego ze na 1000 chyba bym umarla) jestem ciagle glodna , nie jem po 17 i przytylam kilogram.wrrrr
ja juz nie wiem co robic, za 3 tygodnie lece na urlop wiec moze po powrocie poddam sie tej diecie kopenhaskiej . poczytam jak Wam pujdzie:)
witam nowe dziewczyny i powodzenia zycze :)
 
No ja dziś pierwszy dzień na diecie kopenhaskiej:-) I powiem wam że puki co jest oki:-) Do tego dożuciłam sobie 6 waidera i mam nadziję tym razem wytrwać:-) Powodzenia wszystkim odchudzającym się mamom:-)
 
reklama
no to najwazniejsze pierwsze koty za ploty heheh
oby takj dalej:tak:

ja tez troszke wytrwalam kolejny dzien na 1100 kcal wiec nie jest zle
 
Do góry