reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej, u nas też paskudna pogoda od rana.... cały dzień leje... przynajmniej mi nie żal bo Wicio chory, więc i tak siedzimy w domu, ja tylko na 16.30 idę do dentysty, a mały zostaję z moim bratem, chociaż Aga Twoja wersja z fryzjerem bardziej mi się podoba :-)
Martuś nie martw się, u mnie też często się nic nie dzieje, także nie martw na pewno i u Was coś ciekawego będzie się dziać :-D:-D:-D

Właśnie zrobiłam obiadek, dziś jarzynowa i pieczony kurczaczek, Wiktorek zaczyna marudzić więc zmykam.....

Monika wszystkiego najlepszego !!!
 
reklama
Moni wszystkiego co najlepsze:tak:
u mnie dzisiaj siostra też ma urodziny.....
a na obiadek mam frytki ryba i surówka....
Aga leje no coś ty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Marta u Mnie tez się nic nie dzieję...poza pogodą za oknm ta to zmienna jest.....
 
Ostatnia edycja:
Kasia - u mnie właśnie nastąpiła przerwa w ulewie. Kurcze.. zeby już nie padało. Albo niech pada - a jutro zero kropelki z nieba!

Hmmm... ale Wy mi apetyt robicie. Wczoraj owca zrobiła mi pypcia na placki ziemniaczane (chyba jutro zrobie), a Ty Kasiu dzisiaj tą rybką z surówką - mniammm (zjadłabym pstrąga... mhmmm). Ja na drugie mam schabowe (wczoraj nie usmażyłam wszystkich), ziemniaki, buraczki i mizerie.
 
Aguś, nie tam spadek formy. wszytsko ok :tak::tak:. Tylko taka monotonia. :sorry:

a co do włosów , to ja mam teraz długie tak "do stanika" :-) (znaczy zapięcia). I tak nie wiem, z jednej strony fajnie żę są takie długie, mój M oczywiście zachwycony, ale wiecie jak to jest. Już mi się znudziły trochę, a po za tym - wiecie jak jest - takie są kalpnięte, jakby bez polotu i świeżości.

wiecie, co mam niskie ciśnienie teraz (znaczy od kilku tyg. już). U mnie to dziwne bo ja ZAWSZE bez względu na wszytsko mialam ciśnienie książkowe. I teraz przy tym niskim często czuje się strasznie słabo, i strasznie cięzko, czasm zrobienie jakichś prostych rzeczy wypompowuje mnie do cna. ech....

a co do jedzenia, to ja mam ochotę na fasolkę po bretońsku.
a naleśniki Aguś, z serem, bo u mnie wszyscy lubią jak podaję je z bitą śmietaną i owocowym / czekoladowym syropem. (ja oczwiście takich nie jem :-p )

matko, ależ o sobie nabazgralam - wstyd. :szok:

Madziu jak Kamilek? I jak TY się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
hmmm, czyli wszystko pod kontolą Marta? Uważaj na siebie i nie przemęczaj się.

a co do naleśników - no.. "zawiodłaś" mnie:-(;-):-p. Spodziewałam się jakiś na słono (z serkiem zółtym, szynką, pieczarkami, cebulka... albo jakimiś z mieskiem mielonym) ... no nie wiem... :no:
Ja z serem i słodkim sosem miałam w poniedziałek/wtorek. Także - jeszcze mi nie tęskno ;-)

P.S. Kochana.. Ciebie to w ogóle pewnie teraz wszystko dopada. I stany ciążowe, i szkoła Mikołajka, i sytuacja zawodowa M, i ... jesienna aura. Ale główka do góry - mam nadzieję, że wszystko szybko minie :tak:
 
P.S. Kochana.. Ciebie to w ogóle pewnie teraz wszystko dopada. I stany ciążowe, i szkoła Mikołajka, i sytuacja zawodowa M, i ... jesienna aura. Ale główka do góry - mam nadzieję, że wszystko szybko minie :tak:


wiesz mimo tego wszytskiego było dobrze, ale jak już tak to wyliczyłaś, i napisałas, to teraz mnie dopadło.... :)-p ;-) )
 
Moniko wszystkiegi najlepszego w dniu urodzin!
e_card_09_b.jpg
 
reklama
Do góry