reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
No ja nad ranem sciagnelam 120 z jednego ale nie ściągam do końca, chce tylko ulżyć sobie. mój laktator ma buteleczke 120.
Domi fajnie że masz już za sobą.
Czy któraś planuje chrzciny na kwiecień maj? Jak ubieracie? Chodzi mi o warstwy, ja myślę zrobić jak najpóźniej aby jak najmniej ubrań kupić :-)
 
Justa ja na marzec ale nie zamierzam kupowac czegos specjalnie, po prostu jakies jasne ciuszki ubiore, a kombinezon mam akurat bialy;)
 
Domi fajnie, że wszystko tak ładnie Wam się udało a z jedzeniem to zaszaleliście he he :)
Justa ja mam chrzest za dwa tygodnie i absolutnie nie kupuję nic specjalnego. Kombinezon mam pudrowy róż i w nim Blanka będzie chrzczona a pod spód normalne rzeczy, bo i tak pod kombinezonem nie będzie widać :) tylko u nas też żadnego fotografa nie będzie :)
 
Hej dziewczyny.
Domi szkoda, że tak na krótko masz rodzinkę, ale dobre i to ;)

Gosiu oj biedna Agatka z tym katarkiem. Oby szybko przeszło. A jak wygląda ten katar właściwie? Jaki ma kolor? Wylatuje jej z noska czy tylko po ściągnięciu masz w aspiratorze? Bo moja mała to oddycha normalnie, ale czasem szczególnie przy otwartej buzi coś tam charczy i też jak ściągam to coś tam wyleci z lewej dziurki (prawa czysta, a kilka dni temu lewa czysta,a prawa zapchana).

My myślimy o chrzcie w czerwcu. Będziemy kupować typowy komplecik do chrztu.

U mnie po ściąganiu 110 ml z dwóch piersi po nocy. Mala tylko trochę popila z cycusia ok. 8.
 
reklama
Piotrusiowa nic jej nie wylatuje tylko coś tam charcze a jak prysne i wyciagne po chwili to takie fluki mokre bezbarwne ale to tylko po nocy więc nie wiem co tam lekarze ja badali 3razy i wszystko ok ale mam psa to może od kurzu który robi a staram się się dzień wycierac;)
Ale mała zrobiła dzis kupkę najpier mało a później i body i bluzeczke zakupkala ale odrazu jej lżej się zrobilo;) ja już odkurzylam pranie się zrobilo jeszcze kurze zetre pranie rozwiesze i zdejmie te co wisi;) no i zupkę muszę ugotować i drugie danie zrobić a nie chce mi się ale cappucino wypije i do roboty;)
 
Do góry