reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Gosia pewnie wszystko ok. A ile razy dziennie w ogóle robi kupkę? Wg neonatologow u mnie w szpitalu to przy kp powinno być 3-5 kupek. Ale często przeciez jest też tak że dzieci na piersi nie robią kupki po kilka dni i to też jest uważane za normę.
 
reklama
JUSTA raczej możesz tak uważam :)
Quchasia wczoraj zrobiła troszkę a dziś wcale i pręży się i jeczy wiec nie wiem co jest może to od mm co dałam 3dni temu... nie wiem juz sama w czwartek mam szczepienie to zapytam ale była polozna ostatnio w czwartek to mówiła że ok i ze moze kilka dni nie robic wiec już sama nie wiem ale zagazowana nie jest bo baczki puszcza:-p
 
Ja też zawsze ogrzeje te mleko sciagniete wcześniej i dopiero mieszam z tym co sciagnelam;)
Agatka wykapana i spi a ja idę coś z mężem podzialam :-p też mu się coś nalezy od zycie:) później kąpiel Mai i do spanie:)
 
Nie wiem czy dobrze się za to zabieram, Zuzia od początku słabo tolerowala lewą pierś a teraz zupełnie nie chce z niej jeść więc chcę sobie ulżyć i ściągnąć trochę, dziś udało mi się ściągnąć 70 ml, a w nocy 15 ml i teraz podałam małej 70 ml i zostało mi 15 w lodówce i nie wiem co z tym zrobić, bo w nocy będę karmić z prawej piersi, a z lewej ściągnę jak będzie już "kamień ". Mam nadzieję że nie namieszam dziecku w głowie raz butelka raz piersią, czy któraś z was tak karmi?
 
JUSTA kochana ja karmię - w nocy piersią a w dzień butelka:-p tylko ja karmię z nakladkami a mała już się przyzwyczaila i bez nakładek nie chce:-p bo z nakładką to jak z butelki a rano też sciagam bo mam kamienie i muszę rano o 7 scianac żeby przed 8 zjadła przed wyjściem dó szkoly albo w nocy sciagam jak już mam naprawdę kamienie:-p tak że spokojnie nie namieszasz malej w głowie chociaż może bardziej wolic butelkę wiec w razie czego nakladkami się uratujesz
 
Justa pewnie mi nakładki uratowali karmienie i mała prawej piersi nie mogła złapać i wklesly a jak złapała i ssala to okropnie bolało wiec nakładki to był najlepszy pomysł;)
Agatka usnela po 20 wiec już 2h spi ja posprzatalam kuchnie podzialalam z mężem wczesniej;) sciagnelam mleko zjadłam kolację i idę spać wzięłam mała na górę i śpimy a od jutra spi już w lozeczku miala dzis bo miałam je przestawić bliżej łóżka ale już za późno było :-p tak ze dobranoc i milej i przespanej nocki:)
A Domi jak tam po chrzcinach? Jak rodzinka dojechala bezpiecznie?
 
reklama
Do góry