reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

a na katarek to wy psikacie np. solą morską i sciągacie aspiratorem?? własnie małej coś charczy.. ale mam tylko sól fizjologiczną, może być? w szpitalu chyba solą kropili jesli dobrze pamiętam.

kurcze mała dziś 8 tyg ma i nieznośnia jest,, chyba książkowy skok rozwojowy.. cały czas na rękach az wymiekam.. teraz coś się zajeła w końcu karuzelą w bujaczku;]
 
reklama
Justa pisze:
Czy któraś planuje chrzciny na kwiecień maj? Jak ubieracie? Chodzi mi o warstwy, ja myślę zrobić jak najpóźniej aby jak najmniej ubrań kupić :-)
O, my tak celujemy :tak:, jeszcze niesprecyzowane kwiecień/maj. Mam po starszaku body z kołnierzykiem i muszką, Tymek miał na Boże Narodzenie :cool2:, to Witkowi teraz właśnie kwiecień/maj będzie jak znalazł rozmiarem. A co z resztą to ciężko teraz powiedzieć. Zobaczymy jaka będzie pogoda. Mam nadzieję, że już będzie ciepełko.
I u nas też nie ma fotografa. Sami sobie fotki robimy. Nie lubię takich peerelowskich sesji w studio fotograficznym :sorry:. Ale najważniejsze, żeby zdjęcia na pamiątkę mieć.
 
Quchasia moja mała też dziś 8tyg skonczyla;) jejciu jak ten czas szybko leci już ona taka dużo jest;) i tak kochana mam wodę morską dla dzieci psikam i po kilku min sciagam ale zadko jest co wyciagnac:-p już teraz.
Ja już zupka zrobioną dzis rosolek a na drugie to nie wiem pranie zebrałem rozwiesilam nowe przestawilam lozeczko;) ale kurde jakie ciezkie:-p ogarnelam i Mai w pokoju i teraz zjadlam 2parówki na zimno i 2kanapki do tego z warzywami;) teraz dopiero cappucino wypije i mleko sciagne bo wcześniej mała 2razy cycusia jadła a po Maję nie idę bo koleżanka ns przyjsc a że dzieci nasze uczą się w tej samej szkole to odbierze Maję i przyjdą:) dobrze bo wieje u nas z 80km/h
A gdzie się podziewa aeyne auilya kasiodolek basiaw kika no i porannakawa odezwijcie się dziewczyny:)
 
a na katarek to wy psikacie np. solą morską i sciągacie aspiratorem?? własnie małej coś charczy.. ale mam tylko sól fizjologiczną, może być? w szpitalu chyba solą kropili jesli dobrze pamiętam.


quchasia ja używam tego raz dziennie
 

Załączniki

  • 500x500.jpg
    500x500.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 24
18:40 pojechali :( ale plakalam. I jak ich zegnalam i z 20min w domu... Masakra ;( tak mi smutno az znowu lezki mam w oczach...

My sami robilismy fotki. Mlody mial body biale z dl rekawem, skarpetki biale, spodenki i bluzke z kolnierzykiem o wieeele za duze. Bo to w ogole komplecik po moim bracie (19lat temu byl chrzczony)...u nas w rodzinie trzymamy ciuszki :D dodam na zamkniety focie, to zobaczycie jak sie mlody topil w tym kompleciku haha. W dodatku mega sliski byl, ale w domu juz go przebralam w normalne ciuchy. Ah i na to mial ubrany pluszowy kombinezon szary, z uszkami i buzią liska na srodku. Szatką go nakrylam przy chrzcie. Nikt nie mowil nic o tym ze nie ma bialego kombinezonu czy cos... :)

Dziewczyny strasznie mnie boli kregoslup i plecy. Zwlaszcza tam gdzie mialam wbijane znieczulenie podczas porodu ;(( co mam zrobic. Czasami az mnie zgina z bolu a jak kapie mlodego w wanoence to co chwile musze sie podpierac, tak mnie boli :(
 
Domi no to super, ze sie udało:) i rozumiem Twoj smutek z odjazdu..

czekam na focie;))

a co do bólu to nie jest to powikłanie po znieczuleniu?? w sensie, ze takie coś sie zdarza. Musiałabyś może z połozną pogadać
 
Domi niektóre kobiety maja tak ze boli je po znieczuleniu a co zrobić dobiega dużo wiem...sorry a mnie też pytali po Mai czy mnienie boli po znieczuleniu ale nie bolalo;) no szkoda że rodzinka pojechała ale pewnie na wakacje pojedziesz wiec głowa do gory:*:*
Ja zrobiłem drugie dzis papirus i ziemniaczki i rosolek:) Agatka nakarmiona i spi ale coś mieczy przez sen a myślałam że też się poloze B ale trudno się mowi... jakoś humoru nie mam Maja mnie oklamala dzis powiedziała że niebierze zabawki żadnej do szkoly bo nie mozna ( już 2razy Pani oddała mi zabawki bo potajemnie wzięła jakieś małe księżniczki albo lego) i smutno mi się zrobilo bo chciała przemycić dzis ale jak wypadło i się wydało i ogólnie to chyba przemeczona jestem mimo ze mała nawet ładnie spi w nocy;)
 
Gosia u mnie też nie mogę na noce narzekać a jak przychodzi 19 to padam ze zmęczenia. Ty to jeszcze się domem full serwis zajmujesz, ale ja to tak tylko z doskoku coś zrobię..
 
reklama
Ja też tak mam,że w Nocy w miarę śpię, bo Adaś Praktycznie raz się budzi,ale zawsze ciężko mi się wstaje, i też często wieczorem Szybko mnie muli...no.chyba po prostu bez rozregulowany rytm nocy i ogólne zmęczenie, jakby nie było doszło nam obowiązków :-)
Dziś Adaś wisiał na cycu ponad 2 godz z czego chyba 3/4 przy nim spał. A jak tylko go odlozylam to ryk i dalej do cyca,a i tak skończyło się mm...chyba kończę z karmienia piersią, bo inaczej i ja i on się wykończymy...:-/
Domi, życzę.Ci żebyś Szybko znów spotkała się z Twoimi bliskimi :-)
 
Do góry