reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Domi zajęta albo odsypia:-p
my się po 23 karmilismy a teraz po 3 wstała zjadła oba cycusie zasnęła na chwilę obudziła się i oczy ja 5zł :-p i coś jej w nosku przeszkadzało wiec wzięłam na dół położyłam do wózka i poszłam do wc i słyszę jak sobie guga bo mam biały pokrowiec w środku to patrzyła i gadala no normalnie później stałam i patrzyłam ja gada fajnie aż bylam pod wrażeniem że tyle już się nauczyła dźwięków wydawać i zalowalam ze tel nie wzięłam o bym nagrala;) ale za kilka minut przeszło i płacz to próbowałam wyczyścić nosek ale cos tam daleko siedzi i pryskalam i nic nie dało wzięłam na górę położyłam obok siebie źle wzięłam na ręce niedobrze cyca też źle wkoncu przysnela za 2min się budziła i płacz taki jak plalcze ze śpiąca to na ręce też nie to położyłam glaszcze po główce się uspokoila dałam cyca i już spi prawie 2h się mialam z nią a tu za 2h trzeba wstac;/
 
No hejo. Dzieki za pamiec ;) no chrzciny wypas. Tyle żesmy jedzenia zrobili ze ostatniego.nakrycia stolu nikt nie ruszyl bo pękali haha. Żeberka, schabowe, udka, pieczen, rosol, kasza, ziemniako, kluski, buraki, surkowka, salatki dwie, sernik, ciasto z migdalami i karmelem, tort, kawa herbata, szynki, kielbasy, sery, chleb i jeszcze cos pewnie bylo ale zapomnialam haha. Generalnie narobilismy sie z G. Kuchnia-pokoj-kuchnia latalismy. G nawet po komunii w kosciele juz pojechal gotowac. W kosciele ksiadz ladnie odprawil chrzest. Wrecz pjeknie. Cala msze mowil o Oskarku. W polowie mszy gdzoes zrobil chrzest. No i w domu siedzielismy wszyscy do 17, szwagierka z chlopakiem poszli jako pierwsi a tesciowa z rodzinka poszli jakos przed 19 chyba. Wiec caly dzien miallam zawalony. Oski w kosciele grzeczny bardzo, a jak ksiadz glowke polewal woda to nawet nie mrugnal tylko spal slodko :) no a pozniej w domu G poszedl do lozka bo dzis mial na rano,a ja siedzjalam z moja rodzinka bo dzis po obiedzie po odpoczynku pojada juz ;(( spedzam kazda mozliwa chwile z nimi. Moj tatus tez widze ze bardzo sie cieszy ze mnie widzi. W ogole jak ich zobaczylam w sobote rano to zaczelam plakac jak sie witalam. Masakra, tak twsknilam. Teraz karmie malego, chce mi sie do lazienki kurcze....ah.
Nadrobilam was ale poodpisuje pozniej :)
 
A co do prezentow to byly koperty. I dobrze bo chce malemu w koncu pokoj zrobic, pomalowac, rolety i firanki.kupic i zamontowac no i szafy tez chxe kupic. Ale tylko moja rodzina zaszalala z kwota i dzieki nim bede mogla to wszystko kupic........
 
My wstalysmy Agatka coś plakala katar znowu ma w lewej dziurce;( a już myślałam że się skończył... teraz jakimś cudem przysnela w bujaczku a ja sciagam mleko i mogą bujam;)
Domi super ze wszystko się udalo;) ja jak się ze swoją rodzinka na początku wyjazdów moich za granicę widywalam to też płakałam a teraz juz przyzwyczajona jestm:-p dobrze ze Oski grzeczny był i prezenty dostał takie jak cjcialas :) kasa zawsze najlepszą bo wiesz że czego potrzebujesz to kupisz sama;)
 
JUSTA to zależy kiedy jak z nocy i mała mało je w nocy to sciagne nawet 180ml -200ml a w dzień to na karmienie jedno czyli 160ml z obu piersi:)
 
Wcześniej sciagalam więcej bo miałam więcej a teraz nie wiem czemu mniej mam a dziś Agatka dużo jadła w nocy więc sciagne tylko na karmienie ;)
 
reklama
Do góry