reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

My się też karmimy ;) mi tam się nie chce jej odkladac:p wiem że powinnam ale szkoda mi jej że tak sama leży...
Mam nadzieję że jak zje to pospi dluzej o 7.40 muszę zacząć jak karmić wiec jak by po 5 wstała to super bo muszą Maję do szkoły zaprowadzic a teściowa pojedzie i niebedzie miał kto wiec muszę rytm wypracować sobie
Domi nie martw się na zapas dojedzie cały i zdrowy;) a Ty no stres bo mały też będzie się stresowal.... Jak idę mi się zdjęcie wkleić to pokaże bo na grupę do tej pory nie mogę wejść nawet na kompie...; (
 
reklama
Hej. Ja tez wlasnie karmie. Ostatnio po karmieniu to nawet 3 godz spala wiec jest poprawa oby tak dalej.

Gosia z tym rytmem to fakt trzeba wypracowac. Ja tez spie z corka, na razie czekamy na lozeczko dzieciece dla starszego potem trzebbedzie go batdzo lagodnie przeniesc do jego pokoju m nadzieje ze mu sie spodoba i bedzie chcial tam spac.... i dopiero jak sie przyzwyczai to wroce do sypialni z mala i bede ja fo lozeczks odklsdac. Mam nadziejd ze w ciagu miesiaca bedzie juz po sprawie. A i ze malutka bedzie chciala spac sama....

Domi szkoda ze sie nie udalo jechav. Fsktycznie dobry pomysl by malego pokazac wszystkim. Macie juz zaplanowana tska podroz do polski w trojk? Tzn w ciagu miesiaca ? Czy np bardziej ma wiosne?

Ja jade jutro na zdjecie szwow. Syn zostaje z mezem a malutka mam odwiez do mamy. O jej ale stres, aby szynko poszlo.

Ktos pytal o becikowe. Bylam po wnioski w mopsie i powiedzieli ze w nast tyg dopiero beda aktualne wiec czekam.
 
My tez sie karmimy Teraz. Pospall 2,5h a od karmienia minelo 3 wiec spoko.
Dzwonilam do G, sadzilam ze juz na polskiej strpnie jesr ale ma z 40km jeszcze bo rpbil przerwe na spanie bo przysypial... Madry chlopak na szczescie. I te wycieraczki nie dzialaja. A tam deszcz po drodze i mroz......

AlfaBeta nie, brak planu. G powiedzial ze bede mogla pojechac wczesniej autokarem a on pozniej autem dojedzie i wrocimy razem, zebym.mogla dluzej posiedziec bo on duzo wolnwgo nie bedzie bral. Ale tak pomyslalam ze moze na wielkanoc... I nie autokarem ale autem od razu razem. 3-4dni urlopu musialby wziac a bylibysmy tam z 8-9 dni. A pozniej lipiec/sierpien na wakacje. Zobaczymy. Jak wrpci to mu przedstawie opcje. Bo i tak bedzie musial jechac do PL znowu pozniej dokonczyc te sprawy w ktorycj teraz pojechal.

Odlozylam mlodego do lozeczka ale oczy jak 5zl ma... Gr, chyba nie chce mu sie spac? Za to mi bardzo
 
Alfabeta dobrze ze sama nie jestem z tym spaniem z mala;) ale od dziś choć raz ja odloze i zobaczymy;)
Quchasia jak przyjdzie to wkleję a ma być w sobotę albo linka wrzucę :p
My znowu się karmimy;) czyli pospalam 3h nie jest źle i cały czas cyca daje bo nie sciagnelam nawet jednej butelki tak z butli to by pospala ze 4.5h bo by zjadła a przy cycusia to usypia szybciej;) ale wstanw i 7 i sciagne butle żeby jej o 8dac to szybciej niż cycus bo maja trzeba zaprowadzic i dziś Agatka zostaje bo leje okropnie:/
Domi no ja tezbym autokarem raczej nie jechała z małym dzieckiem.... Może się dogadacie i autem pojwdziecie czego Ci zycze;)
Dziewczyny wam też jeszcze leci?z Maja leciało mi hyba ze 2tyg a tu wciąż leci.....
 
Domi autokaren to spore wyzwanie... nie stanie na prosbe zeby pieluszke zmienic a tak na siedzeniu ppdczas jazdy to moze byc uciazliwe. Oby udalo sie Wam.pojechac na te swieta razem.

Gosia ale ze leci po porodzie tak ? ta wydzielina pologowa? mi za pierwszym razem prawie 5 tyg lecialo... a po cc bylam a nivy po cc to w trakcie czyszcza i ze powinno byc mniej niz po sn. A tu taki klops. Teraz tez sie nastawiam na dlugoterminowy dyskomfort :/

Pospalabym jeszcze ale niestety czas wstawac zeby jak najwczesniej te szwy zdjeli. Ciesze sie w koncu jak czowiek auto sobie poprowadze heheheeh

U was tez dzieci sie szybciej najadaja? Moja cos bardzo szybko piers puszcza... i przez to dluzej usypia :/

Pisalyscie tutah o usypianiu przy odkurzaczu i suszarce. Ja podam jeszcze moj patent na noc. Jak jestem baaardzo zmeczona a mala juz przestala ssac i nie chce isc spac to klade sie na wpollezaco ukladam Natalke na boczku na sobie pomiedzy piersi i zaczynam baaaardzo gleboko oddychac. Zazwyczaj jest tak ze zasypiam rownoczesne i nie zdaze jej odlozyc (uwaga zagrozenie sposob bardzo niebezpieczny uzywac w ostatecznosci bo jak sie przywyczai to klops) :)
 
reklama
No autokar to ostatecznosc. Kolezanka tak jechala i mowila ze ok a tez z malutkim dzieckiem jechala.

My cycus teraz w ruchu.

Ze mmie tez nadal leci. Raz brazowo raz czerwono. A dzis rowno 4tyg po cc... Eh

Kurde dzwonie do G i nie odbiera... Wtf???!
 
Do góry