reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Widzisz nie potrzebnie się martwisz Domi; )
A moja księżniczka kończy dzis miesiac:) właśnie spi bo zjadła 110ml bo wstałam i sciagnelam. Maja śniadanie je sobie i zaraz do szkoły.
Agatka ma dziś gości kawalera starszego i 5dni od niej;) wiec musimy się ślicznie ubrac;)
Miłego dnia mamuski
 
Widzisz nie potrzebnie się martwisz Domi; )
A moja księżniczka kończy dzis miesiac:) właśnie spi bo zjadła 110ml bo wstałam i sciagnelam. Maja śniadanie je sobie i zaraz do szkoły.
Agatka ma dziś gości kawalera starszego i 5dni od niej;) wiec musimy się ślicznie ubrac;)
Miłego dnia mamuski
Gosia to razem.swietujemy bo moja ala tez dzis ma miesiac;))
 
No ładnie, już miesiąc :) zdrówka dla Agatki! My miesiac w niedziele, dzis mija 4tyg :) Ale ten czas leci serio :O jak bylam w ciazy to miesiac sie ciągnął i ciągnął, zwlaszcza jak czekalam na przeprowadzke... Udanej "randki" z kawalerek zycze Agaci :)


Ja dopijam herbate, zjadlam kawalek pizzy ktory zostal z wczoraj i ide chyba do lozka.. Bo jakos nie mam ochoty tv ogladać ani sprzatac.
MILEGO DNIA !
 
Juz miesiecznice obchodzicie polecialo to.
Chcialabym.juz wiosne. Dzieci wieksze, na dworze by sie dluzej posiedzialo. Ech... nech te hormony ze mnie wyleca bo sie rozczulam bez sensu.

Czekam na zdjecie szwow, doktor nieatety operuje to sobie poczekam.

A pytanie do mam z dwojka malych dzieci. Tez tak.macie ze jak malenstwo spi to starszak sam sie bawi i was nie potrzebuhe ale jak tylko sie obudi didzi i do cyca go bierzecie to starszak wlasnie wtedy potrzebuje was najbardziej na swiecie?
 
Że mnie już prawie nic nie leci...W środę minęły 3 tygodnie od CC...jak u Was jeszcze leci, to zastanawiam się czy u mnie ok jest? :-)
A my od 8 na cycu...Adaś Przysypia przy nim, a jak Go położę to ryk..:-/
Mam pytanie do dziewczyn,które ściągają mleko,używacie ręcznych laktatorow c z y elektrycznych? Ja mam ręczny i idzie mi to jak krew z nosa...i nie wiem czy to wina mojego skapego pokarmu czy elektrycznym poszloby raz dwa?

Adaś też dostał jakąś wysyłkę (gryzik) na twarzy...nie wiem czy to skaza, alergia czy trądzik....:-/
 
Apolinka ja mam elektryczny, reccznym bym sie chyba zamachala... Moj Adas tez mial kiepski ranek - na rekach spal w lozeczku juz nie, to oolozylam go do wozka i spi poki co. I u mojego taki grysik na czole sie pojawil ale to chyba tradzik niemowlecy - oby. Pediatra dopiero 11 stycznia pierwszy raz obejrzy Młodego... Ale polozna zastrzezen nie miala.

Jesli chodzi o moje uplawy to jesxcze sie pojawiaja, ale skromnie juz
 
Quchasia to swietujmy;) KS właśnie herbatkę toast wznosze;) zdrówka dla malenstwa:)
Teściowa była Maję zaprowadzic bo chciała żeby babcia poszła wiec ja o dkurzylam ogarnelam na górze i dole i kurze starlam teraz jem śniadanie jeszcze łazienkę muszę posprzątać i prasowanie na później ahhhh
Domi dzieki;). też bym spała cały czas jak mały spi przynajmniej się wyśpisz a posprzątać możesz przed przyjazdem faceta :p A no wiadomo że jak już maluszek w domu to czas leci strasznie szybko dlatego cieszmy się takimi malenkimi aniolkami bo długo takie niebeda;)
Alfabeta z dziećmi tak jest jak masz dla nich czas to nie potrzeba bo są zajęci czymś ważnym a jak nie masz to potrzebuje na już a może zazdrosne twoje dzieciątko jest?
 
U mnie też jeszcze krew leci, ale zdecydowanie mnie niź tydzień temu.

Noć lepszą niź wczoraj, pobudki co 2-3h więc ok.

Domi ją też panikuje jak mój w trasie szczególnie w taka pogodę. Już sam wię że ma się meldowac co jakieś 2-3h. Inaczej dzwonię na alarm. ;)
 
reklama
Witam my tez swietujemy 6 tygodni :D. Ale to zlecialo.

Mi nic juz od daenanie leci tylko brzuch dosc spory nadal i nie wiem czy to ok bo nigdy takiego nie mialam dlugo zawsze flak sie robil. Mialam miec wizyte w piatek ale sie nie umowilam. Mam juz dosc ginow ale chyba isc musze jescze ten raz a potem mam nadzieje spokoj. Jak pomacam go tak na srodku to takie twarde jest to tluszcznie jest tylko co? :0
 
Do góry