reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Gosia no w sumie to jest rozwiazanie, przewijac przed jedzeniem, ale Agatka nie robi kupki czasem przy jedzeniu? Czy nawet wtedy zostawiasz jej pampersa,zeby nie meczyc przewijaniem?
 
reklama
Olciastrzelce moje gratulacje :-* niech mała rośnie zdrowo :-* czekamy na relacje :-)
Domi ja daje na pupke linomag zielony. Jak zrobi kupkę przy jedzeniu nie zmieniam. Linomag chroni tyleczek a kupka nie przywiera do pośladków :-)
Ja jutro też będę miała akcje przedszkole :-D
Dobrej nocy dziewczyny :-*
 
Jak zrobi w trakcie to czekam z pół h i wtedy przebieram czekam żeby jedzenie się troszkę ułożyło w brzuszku:) bo jak odrazu przebiegała to ulewala wiec takie wyjście znalazlam;-P
 
Olciastrzelce gratulacje. Duuuzo zdrowka zycze!

Domi.ja tez po kazdym karmieniu nie zmieniam. Najczesciej w nocy jak spac mi sie chce i widze ze mi zasypia to nie budze i nie zmieniam.

Gosia i jak nocka.pospalas po butli duzej.

Dziewczyny koniecznie napiszciebjak ranek minal z odprowadzaniem.do przedszkola trzymam.kciuki zeby gladko poszlo.

Kulka czekamy na Ciebie dzieje sie.cos?
 
Alfabeta dopiero daje butle bo i 24 poszła spać i nie pospalam o od pół h marudzi o kupki nie może zrobić a cały dzień masowalsm i nóżki do brzuszka dawałem i teraz też i nic nie pomaga tylko krzyczała przy tym steasznie; ( aż mnie serce boli bo nie wiem jak jej pomoc... zobaczymy czy zaprowadzi Maję rano jak na narzie to nie bo bede hjak zombie wiec skorzystam z tego że teściowa jest ;)
 
Moj Oski zasnal po cycu o 00:40 a o 2:15 juz krzyczal to tez nie pospalam. Teraz sie meczyl z kupka i probuje go uspac ale jemu nie po drodze do spania. A ja zaraz zasne na stojaco ;( Najgorsze to to ze tez ta kupe robi i baczki puszcza. Zawsze w nocy...
 
Domi Agatka nawet baczka nie może puścić choć widzę że się wysila na Maxa zaaplikowalam jej kawałeczek czopki to takie głosy wydawała ze się wystraszylam a teraz cycusia cmoka a kupy jak nie było tak nie ma:(
 
Szkosa mi tych waszych malenstw ze sie tak z tymi kupkami mecza. Oby szybko przeszlo.

Moja natomiast przy kazdym baczku cos popuszcza i tyle pieluch mi idzie ze w szoku jestem...
Noxe tez mam straszne spi 40 min i godzina cyckania ech. I tak caaaaala nic. Chcialabym karmic na lezaco ale szwy po cc mnie tak uwieraja ze piszczec mi sie chce. Tylko na wznak spie.... i tak mysle czy po butli byloby lepiej? Niestety nie mam na razie jak sciagnc i przetestiwac bo mleka mam na styk
 
Ja tez zmieniam pieluche przed jedzeniem;) po nawet jak slysze kupke to nie krece mala.
wlasnie skonczylysmy sie karmic, musze zwlec sie z lozka napic sie cieplego- zeby laktacja hulala.. jak zapomina o piciu po kazdym karmieniu to zaraz mam mniej pokarmu..
 
reklama
A ja tam nic ba laktacje nie robie pije w dzień 2 herbaty i jedne cappuccino Bo i dużo wody bądź Ice tea a jakie se sposoby na laktacje? Bo mleka nocy mało? Zawsze to można mieć na 2 karmienia na noc odciagniete jak jest dużo pokarmu; )
 
Do góry