reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Gosia nie daj sobie wcisnąć ze twoje mleko jest za chude czy niewystarczające dla dziecka. Ono sie do dziecka dostosowuje i jest zawsze takie jak powinno być. A to ze po modyfikowanym spi troszkę dluzej to ponoć norma bo jest bardziej ciężkostrawne niż twoje. A jak teraz ulegniesz to potem możesz żałować. Jeżeli mala przybiera odpowiednio na wadze to twoje w zupełności jej wystarcza. Glowa do góry :-)
Dzag, Pigula trzymam kciuki za lekkie porody. Cos czyje ze faktycznie będę ostatnia :/
 
Olciastrzelce nie przyjęłam się bo wczoraj mała po moim mleku spala ponad 4h i to nudzić musialam bo uusnelam w salonie i wstałem przed 24 i musiałem ja na górę wziąć wiec już jest ok ale dzięki za miłe slowa;)
Ja właśnie farbę na włosach mała spi a Maja lego układa bo tatuś już jej Sal część prezentu gwiazdkowego;) milej niedzieli;)
 
Gosia padlam jak to przeczytalam ze mm lepsze dla Agatki......... Chocby godzine spala po Twoim mleku to i tak kp lepsze od mm... Moj je co 2 godz a czasem czesciej i najwaazniejsze ze je moje mleczko.

Dzag juz pewnie tuli Witka :)

My dzis bylismy na obiedxie u tesciowej. Oskiego do wozka i heja. Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie. Na obiad dzis byly rolady wolowe, ziemmiaki puree i mizeria. No i rosol.

Byla dzis polozna u mnie. Wszystko ok z Oskarkiem to najwazniejsze, kolejna wizyta we wtorek.
Dziewczyny mam okropny problem z bolem w pupie.. Polozna sprawdxaala czy to nie hemoroid, ale nic nie ma. A boli jak nie wiem i zalatwic sie tez nie umiem bo boli i nie chce zejsc :( ała. Kazala mi krem z aplikatorem kupic. Jitro kupimy w aptece... Oby pomoglo

Milej nocy!
 
Domi najgorsze po cc jest się załatwić ja dostałem tabletki i pomogło ale też było ciezko:/ ale już teraz jest ok czasem boli pupa Ale to dlatego że na dole karmię Agatke na siedząco z rogalem i sobie usiedze ;P a Oskarkowi nic nie będzie napewno;) spacerek dobrze mu zrobi;)
 
Dzaaaaaag czekamy :-D :-D
Ja dziś dużo zrobiłam. Franek juz u mamy. Miał takie oczka smutne....aż serce mi pęka...boi się mojego.powrotu z braciszkiem.
Jeszcze kuchnie ogarnę. Wykapie się i o 22 chce spać. Rano o 7 jedziemy. Dam Wam znać co i jak :-*
 
reklama
Do góry